דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 72 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אתה צורב גירסה ומשהו משתבש בתהליך - לא תוכל לעשות כלום

אם אתה עושה משהו שגורם למכשיר לא לעלות (להתקע בלוגו) זה יכול להיות אפילו רוט או סתם נגעת בקובץ לא נכון - לא תוכל לעשות כלום

ליתר בטחון תשאיר תמיד את המכשיר בUSB DEBUG MODE, אולי אם תתקע באחד המצבים האלו תוכל להכנס לRECOVERY/DOWNLOAD דרך ADB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנת?

ניסיתי להתקין. הורדתי את שני הקבצים (odex וה-apk), הם יושבים באותו מקום על ה-SD, אבל ההתקנה נכשלת.

הוא שואל אם להתקין, מראה את כל מה שהאפליקציה דורשת ואז כשמאשרים הוא מתחיל את ההתקנה ונכשל - "Application not installed".

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יום שישי אחרי החג אני צריך לקבל את הסמסונג I9000

אמרו לי שאין בו עברית ושברגע שיהיה יעדכנו לי עברית בחינם.. השאלה אם באמת אין או שיש כבר נראה שהמוכר לא היה הכי מעודכן..

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מבקש עכשיו מהבן אדם שנמצא בחו"ל לקנות את המכשיר, מה בדיוק אני אומר לו לבדוק בקשר לrecovery\download?

להוציא מהקופסה, להפעיל ו...? או שאני סתם מסבך את זה ויש דרך לבדוק?

עדיין קצת דחוף, שוב תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@שוט -

מנסה להדליק פעם אחת את המכשיר כש VOL UP + HOME + POWER לחוצים ולראות שהמכשיר נכנס ל Recovery Console.

מכבה את המכשיר, מדליק - הפעם בצירוף VOL DOWN + HOME + POWER ורואה שהמכשיר נכנס ל Boot loader (מסך צהוב עם ואת חפירה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי להדגיש שהכי פשוט זה להכניס ל DOWNLOAD MODE כי שם לחיצה ארוכה על שלושת הכפתורים באמת מכניסה אותו (אלא אם כן המכשיר דפוק...)

לעומת זאת, כאשר מכניסים למצב RECOVERY יש לעזוב רק את מקש POWER לחצי שנייה כאשר רואים שהמכשיר מתחיל להידלק ויש לוגו ואז לחזור להחזיק את שלושת הכפתורים.

אם תחזיק את שלושת הכפתורים רצוף בלי לעזוב לחצי שנייה את ה POWER זה פשוט יעשה REBOOT מלא פעמים והוא לא יבין מה נסגר עם המכשיר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...