דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 111 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

אני הזמנתי את ה SGS מ CLOVE (יש בעית מלאי כידוע והוא יגיע רק בסוף החודש), אבל ככל שעובר הזמן וככל שפה בפורום גוברים הסיפורים על בעיות ה- (וזה פיצ'ר שאני רואה אותו כחובה). אני חושב יותר ויותר לכיוון של ה-HTC (כלומר לבטל את ההזמנה הנוכחית שלי ולקנות או ה desire או הdesire HD). מה דעתכם? האם יש שמועות שזה יותקן במכישירים החדשים או שגם יש בעיות כאלו במכישירים האחרים?

אני מצטער להפריע בדיון הסוער על אופטימיזצית ה - אבל אני ממש צריך עזרה כאן להחליט כי בנקודה הזאת נראה שעדיין הכל פתוח מבחינתי ואני לא רוצה להתקע עם מכשיר בעייתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא חושב שמישהו כאן יכול להבטיח לך משהו :nixweiss:

כרגע, באופן חד משמעי ומוחלט ה- של הסמסונג פחות טוב ממה שהוא היה צריך להיות. באופן אישי, הוא עובד אצלי אחלה, אבל זה א) לא אצל כולם ו-ב) יכול להיות שהביצועים אצלי עדיין לא יספקו כל אחד.

מכל היבט אחר אני מרוצה עד הגג מהמכשיר, אין לי איתו שום בעיות אף פעם והוא עובד מהר וחלק, למרות שאני מתעלל בו ומריץ עליו גרסאות בטא כאלה ואחרות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער להפריע בדיון הסוער על אופטימיזצית ה - אבל אני ממש צריך עזרה כאן להחליט כי בנקודה הזאת נראה שעדיין הכל פתוח מבחינתי ואני לא רוצה להתקע עם מכשיר בעייתי.

הבעיות שאני מכיר עם המכשיר:

1) בעיות כמו שאתה רואה פה, שעדין לא ידוע אם יבוא לציון גואל. אני מציע שתחכה שיוציאו פרויו לSGS (שאמור לצאת כל הזמן אוטוטו...) ונראה אם זה יבוא עם איזשהו תיקון.

2) "לאגים" שנובעים משימוש במע' קבצים קצת בעייתית. אם כי נדמה לי שבפרויו זה השתפר בצורה ניכרת.

3) איכות הקלטה במיקרופון במקומות רועשים פשוט זוועתית.

אבל לדעתי זה מכשיר האנדרויד הכי טוב שיש כרגע בשוק אחרי שעברתי על לא מעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיות שאני מכיר עם המכשיר:

1) בעיות כמו שאתה רואה פה, שעדין לא ידוע אם יבוא לציון גואל. אני מציע שתחכה שיוציאו פרויו לSGS (שאמור לצאת כל הזמן אוטוטו...) ונראה אם זה יבוא עם איזשהו תיקון.

2) "לאגים" שנובעים משימוש במע' קבצים קצת בעייתית. אם כי נדמה לי שבפרויו זה השתפר בצורה ניכרת.

3) איכות הקלטה במיקרופון במקומות רועשים פשוט זוועתית.

אבל לדעתי זה מכשיר האנדרויד הכי טוב שיש כרגע בשוק אחרי שעברתי על לא מעט.

גם בהשוואה לDesire הוותיק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שגם אני שמחתי מוקדם יחסית, אמנם מבחינת הדיוק אין בעיות,

אבל הנה נסיעה שלי מהיום בין חדרה לרעננה:

http://maps.google.com/maps/ms?msa=0&msid=206111943174187065941.0004926e192fa2c824492

באיזשהו שלב הוא החליט להתנתק לא ברור למה ולא הופיע יותר למרות שהמשכתי נסיעה של 12 ק"מ נוספים לפחות.

כנ"ל בדרך חזור, כאשר המסלול שלי נגמר עוד לפני נתניה:

http://maps.google.com/maps/ms?msa=0&msid=206111943174187065941.0004926e1eff73550b689

:nixweiss:

מילא האי-דיוק, אבל זה שהוא בכלל מפסיק לעבוד? מתסכל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נסגר עם כל המסלולים פה?

ממש אפשר לעקוב אחריכם לכל מקום :lol:

וברצינות, איך זה יכול להיות שלחלק עוזר ה OPTIMISATION ולחלק לא? ואצל חלק זה עובד טוב מלכתחילה?!

מישהו בסמסונג ממש לא ידע מה הוא עושה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בהשוואה לDesire הוותיק ?

הייתי נעול די חזק על הדיזייר אבל אחרי שראיתי את ה SGS בעבודה פשוט הייתי בוואוו איזה יופי. המסך מדהים, המכשיר קליל בגלל שעשוי פלסטיק ולא גראפיט. טאצ'וויז לדעתי מאוד נוח (באמת שלא מבין למה כולם מתעקשים לשנוא אותו).

זה לא שהדיזייר מכשיר רע, אבל הSGS לדעתי pure sex ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכנעתם אותי אני אשאיר את ההזמנה ל SGS ואקווה שהמכשיר שאקבל יהיה מסדרת יצור חדשה וטובה כזה ללא בעיות הGPS. אני מניח שסדרת היצור הבאה אולי תפתור את הבעיה.

ואם לא אבקש פיצוי מ CLOVE שמשכו אותי ואדרוש לקבל את ה Desire HD במחיר של ה SGS (איזה כיף להיות ישראלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...