דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 16 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ובהרחבה -

כמובן שהחסרון העיקרי כיום הוא שאתה צריך להיות מחובר לרשת בשביל שזה יעבוד, אבל זה בהחלט עובד וזה רק עניין של מס' שנים עד ש DB של מס' שפות יוכל לשבת על המכשירים עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד יותר היה מרשים לראות איך התוכנה VLINGO הורידה בעקבות הפרסום את המחיר שלה מ 10$ ל - Free :lol:

ROM שימושי במיוחד:

http://dl.dropbox.com/u/1951371/snap20100818_031230.png

http://dl.dropbox.com/u/1951371/snap20100818_031640.png

לפרטים:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=757608

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובהרחבה -

כמובן שהחסרון העיקרי כיום הוא שאתה צריך להיות מחובר לרשת בשביל שזה יעבוד, אבל זה בהחלט עובד וזה רק עניין של מס' שנים עד ש DB של מס' שפות יוכל לשבת על המכשירים עצמם.

הם שולחים את המידע לשרתי , מעפנחים ושולחים חזרה? לא מטריד אותך בכלל כמות המידע שיש לגוגל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובהרחבה -

בספק. אני חושב שהמגמה בדיוק הולכת לשים הכל בענן. אחרת אם תיתן להם את כל המידע, למה הם יצטרכו אותך?[br]פורסם בתאריך: 18.08.2010 בשעה 04:08:02

הם שולחים את המידע לשרתי , מעפנחים ושולחים חזרה? לא מטריד אותך בכלל כמות המידע שיש לגוגל?

פחות או יותר כל השרותים של באנדרויד עובדים בצורה הזאת.

ולא רק.. שרותים כגון shazam, או עושים שימוש בענן באותו האופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך בדיוק אתה רוצה שזה יעבוד?

ובמה בדיוק זה שונה מהעובדה שיש להם.... את גוגל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאדע מה איתך, אבל אני לא אומר לגוגל מתי אני מתעורר, אם נגמר לי חלב, מידע שאני שולח ב SMS לחברים וכו. היית רוצה לקבל פירסומת מגוגל לקונדומים כל פעם שאתה שולח "ערה?" למישהי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.

פרסומות ממוקדות הן דבר מעולה. הרבה יותר מפרסומות לא ממוקדות.

אם תחליט שהיא רוצה לשלוח לך פרסומות, היא תשלח לך פרסומות (כמובן תוך כדי הגיבוי המשפטי הרלוונטי). אז אם כבר, אני מעדיף את הפרסומות שלי ממוקדות לדברים שבאמת מעניינים אותי.

נ.ב.

אתה חתיכת פרנואיד אם אתה באמת חושב שמעניין מישהו מתי אתה קובע שעון מעורר או מתי נגמר לך החלב.. מה גם שזה אנונימי לחלוטין, המידע היחיד שגוגל יכולים לשמור על המילים שאתה שולח לשרתים שלהם זה כתובת האייפי, שבסלולרי היא גם ככה משותפת עם חצי מדינה בערך. וגם אם נניח שלא - מי ישמע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאדע מה איתך, אבל אני לא אומר לגוגל מתי אני מתעורר, אם נגמר לי חלב, מידע שאני שולח ב SMS לחברים וכו. היית רוצה לקבל פירסומת מגוגל לקונדומים כל פעם שאתה שולח "ערה?" למישהי?

כן.

אפשר משלוחה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר קורה!!!

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...