המלצה: לוח אם - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה: לוח אם

kalda01

Recommended Posts

קודם כל תיקון קל מדובר בתושבת AM3 ולא פורמט (אבל כוונתך מובנת).

תוסיף בבקשה את התקציב שלך, פרט על השימושים (אני מניח שאם אתה מחפש כרטיס גראפי מובנה אז המחשב לא מיועד למשחקים) וציין אם יש לך דרישה מיוחדת מהלוח (חיבור ספציפי, כמות חיבורי SATA וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תיקון קל מדובר בתושבת AM3 ולא פורמט (אבל כוונתך מובנת).

תוסיף בבקשה את התקציב שלך, פרט על השימושים (אני מניח שאם אתה מחפש כרטיס גראפי מובנה אז המחשב לא מיועד למשחקים) וציין אם יש לך דרישה מיוחדת מהלוח (חיבור ספציפי, כמות חיבורי SATA וכו').

מדובר במחשב שמשמש את הבן שלי להרצת CUBASE (כרטיס קול חיצוני) , לצפייה בסרטים, וגלישה. משחקים לעיתים רחוקות,

וההנחה שלי שכרטיס מסך תמיד אפשר להוסיף בעתיד אבל כרגע זה לא בעדיפות.

התקציב זה עד 3000 שקלים כולל: מארז + ספק + 4GB + דיסק קשיח 1TB + לוח + מעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רכשתי את הלוח המומלץ הבוקר בKSP.

בנוסף לקחתי גם מארז COOLMASTER דגם CM 690 II.

הערב כשאני פותח את קופסת המארז בבית, אני מגלה שאין בכלל ברגים מצורפים למרות שבחוברת כתוב שאמורים להיות.

איזה קריזה....מה אני עושה עכשיו??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך רק ברגים, צריך גם את הרגליות לתמיכה בלוח האם (או שאלו כן הגיעו?).

אני מציע שתחזור לחנות ממנה קנית, כמו שהציע roeesnir, ותקבל את הבאנדל המלא שאמור להיות מסופק עם המארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך רק ברגים, צריך גם את הרגליות לתמיכה בלוח האם (או שאלו כן הגיעו?).

אני מציע שתחזור לחנות ממנה קנית, כמו שהציע roeesnir, ותקבל את הבאנדל המלא שאמור להיות מסופק עם המארז.

יש בחוברת רשימת תכולה הכוללת מספר רב של ברגים ותושבות שאף אחד מהם לא מצורף.

איך קורה שבאריזה שלא נראה שנפתחה חסר חלק ניכבד מהתכולה ?

ארים להם טלפון מחר...נראה כמה יתאמצו לפתור את הבעייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובות נחוצות להתקנת לוח האם במארז.

הברגים והתושבות הם בגודל ומבנה סטנדרטיים כך שהם לא מותאמים ספציפית למארז ספציפי וניתן יהיה לקבל/לקנות אותם גם בנפרד אם זה יגיע לידי כך. אבל אין שום סיבה שהם לא יסופקו עם המארז ובהחלט יש מקום לפנות לחנות ולדרוש אותם, זה בדיוק כמו לקבל מארז עם דלת צד או כל חלק אחר חסר.

עריכה: עכשיו עלה בדעתי שמשהו לא לגמרי ברור לי. פתחת רק את האריזה עצמה או ממש את גוף המארז?

הברגים ושאר חלקי הבאנדל בדרך כלל ממוקמים בתוך המארז עצמו (בכלובים של הכוננים הקשיחים/מפרצי ה-5.25" וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובות נחוצות להתקנת לוח האם במארז.

הברגים והתושבות הם בגודל ומבנה סטנדרטיים כך שהם לא מותאמים ספציפית למארז ספציפי וניתן יהיה לקבל/לקנות אותם גם בנפרד אם זה יגיע לידי כך. אבל אין שום סיבה שהם לא יסופקו עם המארז ובהחלט יש מקום לפנות לחנות ולדרוש אותם, זה בדיוק כמו לקבל מארז עם דלת צד או כל חלק אחר חסר.

עריכה: עכשיו עלה בדעתי שמשהו לא לגמרי ברור לי. פתחת רק את האריזה עצמה או ממש את גוף המארז?

הברגים ושאר חלקי הבאנדל בדרך כלל ממוקמים בתוך המארז עצמו (בכלובים של הכוננים הקשיחים/מפרצי ה-5.25" וכו').

ברור שפתחתי את המארז עצמו.

היתה בפנים קופסת קרטון יחסית גדולה, וכל מה שהיה בה זה מתאמים לכונן FDD.

בדקתי בכל הפינות.....אין ברגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, רק רציתי לוודא. אם כך, מן הראוי שהחנות תדאג להשלמת הבאנדל החסר. הברגים והתושבות הן חלק מהמארז בדיוק כמו כל חלק אחר שלו.

דיברתי איתם ואמרו שיתנו לי כל מה שחסר.

בנתיים מצאתי 8 תושבות ללוח אם שהיו לי בבית אז השתמשתי בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...