גניבה המוצדקת בחוק - אגרת טלויזיה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גניבה המוצדקת בחוק - אגרת טלויזיה

eliil1

Recommended Posts

האם כולם פה משלמים את האגרה? או שהרבה (כמוני) מקבלים הרבה מכתבים מעורכי דין לפני נקיטת הליכי גבייה כבר למעלה משנה ?

ואולי למישהו ידוע האם אדם מחוייב לשלם את האגרה גם אם בבעלותו רק מחשב עם קו ואין לו אחת בבית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

בגדול אדם מחוייב לשלם אגרת טלויזיה אם יש בביתו לפחות מכשיר אחד בעל מקלט טלויזיה.

לכן

1. היה ואין ברשותך אף לא מכשירטלוויזיה אחד, אולם בביתך מקלט טלוזייה (למשל כרטיס טלויזיה במחשב), אזי עדיין הינך חייב באגרה.

2. היה ויש ברשותך מכשיר טלויזיה ממנו הוצע מקלט הטלויזיה כך שבעצם אתה מסוגל לצפות בו רק בשידורי וידאו (לא כולל כבלים, לווין וכיוב), אזי תאורטית אינך אמור להיות חייב באגרה. תיקון- עושה רושם שזו רק שמועה ואין הדבר פותר מאגרה

היות וכיום לבד מחרדים/ עיוורים ברוב הבתים יש לפחות מקלט אחד כלשהו, רשות השידור נוטה לחייב את כולם. זאת, אלא אם יביאו הוכחות מספקות לטענתם. היה וזה המקרה שלך (ואתה מתכנן להמשיך בנוהג זה) אין סיבה שלא תברר כיצד ניתן להביא את ההוכחות ולקבל פתור מהעניין. אגב, ייתכן והדבר פשוט יותר בשנים האחרונת מאשר היה בעבר היות וכיום רווח יותר הנוהג של אי החזקת טלוויזיה גם בבתים חילוניים.

אגב, גניבה זו מילה מעט מופרזת לנושא. זהו חוק מדינה ולגבי חלק מהאנשים הוא הגיוני לא פחות מחוקים (לא הגיוניים) אחרים. מה שכן, מנגנון האכיפה שלהם דרקוני באופן מוגזם במיוחד.

עוד מעט על הנושא (אתר מעאפן , עדיין)

http://www.stips.co.il/asklist.asp?thekey=%D7%90%D7%92%D7%A8%D7%AA_%D7%98%D7%9C%D7%95%D7%99%D7%96%D7%99%D7%94

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שיש חוקים מטומטים אחרים לא הופך את זה החוק לזה לצודק והגיוני.

למה שהם לא יגבו מאיתנו תשלום על זה שיש לנו מכונת כביסה בבית? או על המאוורר החדש שקנינו?

לפי מה שהבנתי האגרה היא בעיקרון על הערוץ 1 , שאותו גם ככה אף אחד לא מסתכל, ואפילו אם היו מסתכלים הוא לא שווה את הסכום המופרז הזה.

לכן ,כן - זוהי גניבה.

וזה עוד בנוסף למחירים האסטרונומיים של ויס. שם לפחות אנחנו יודעים שיש לנו איזושהי תמורה לכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שיש חוקים מטומטים אחרים לא הופך את זה החוק לזה לצודק והגיוני.

למה שהם לא יגבו מאיתנו תשלום על זה שיש לנו מכונת כביסה בבית? או על המאוורר החדש שקנינו?

לפי מה שהבנתי האגרה היא בעיקרון על הערוץ 1 , שאותו גם ככה אף אחד לא מסתכל, ואפילו אם היו מסתכלים הוא לא שווה את הסכום המופרז הזה.

לכן ,כן - זוהי גניבה.

וזה עוד בנוסף למחירים האסטרונומיים של ויס. שם לפחות אנחנו יודעים שיש לנו איזושהי תמורה לכסף.

סבבה, פעל לביטולה (לובינג בכנסת וכיוב)

אני בעד ;D

ערוץ 1 זה אחלה דבר, עדיף על כל הריאלטי שיש בשאר הערוצים.

לדעתי יש לו חשיבות.

גם לדעתי יש לךו חשיבות. בתקווה שיחזור לתקופה שהיה יותר קרוב למצב ראוי.

כרגע, למרות שפה ושם יש שם דברים הוא במצב רע.

מה שכן 2 - 10 זוועתיים ומלאי זבל ובהם אני כמעט ולא צופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי יש לו חשיבות.

אבל לא בסכום של יותר מ 500 ש"ח (או כמה שהאגרה עולה), ולא לאלה שלא צופים בו בכלל . שיחייבו את מי שצופה בו, ומי שלא - שינתקו לו את הערוץ. אבל לא.. ככה זה לא משתלם להם כלכלית ..

:pissed:

SSIB , אני באמת חושב לנסות לעשות משהו בנידון.

אולי להתחיל מאמנון לוי :P ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי יש לו חשיבות.

אני לא סובל ריאלטי, אך הדבר היחידי הטוב שיש בערוץ 1 הוא שהוא חזר לשדר את המונדיאל (אה כן, ולפעמים חוזרות כל מיני תוכניות נוסטלגיה שנחמד להיזכר בהן, אך לא לראותן שוב...).

הסיבה היחידה שהערוץ הזה שורד, היא שהוא הערוץ שהפוליטיקאים יכולים להשתלט עליו במיידית בעת הצורך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לא בסכום של יותר מ 500 ש"ח (או כמה שהאגרה עולה), ולא לאלה שלא צופים בו בכלל . שיחייבו את מי שצופה בו, ומי שלא - שינתקו לו את הערוץ. אבל לא.. ככה זה לא משתלם להם כלכלית ..

:pissed:

SSIB , אני באמת חושב לנסות לעשות משהו בנידון.

אולי להתחיל מאמנון לוי :P ?

ברשותך, :bash:[br]פורסם בתאריך: 23.06.2010 בשעה 15:45:09

אני לא סובל ריאלטי, אך הדבר היחידי הטוב שיש בערוץ 1 הוא שהוא חזר לשדר את המונדיאל (אה כן, ולפעמים חוזרות כל מיני תוכניות נוסטלגיה שנחמד להיזכר בהן, אך לא לראותן שוב...).

טוב בנושא המונדיאל אין לי דיעה (כלומר יש - לא מעניין לפחות לא אותי).

מה שכן יש שם את מבט שני (איכות שידור נוראית)

את 60 דקות האמריקאית (או לפחות היה מתישהו - איני מעודכנת בוודאי לאיני יודעת אם מדובר היה בתוכניות חדשות)

סודרה שסידרת התעודה "מי אתה חושב שאתה" שלא היתה כזו רעה וכיוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו לי איתם הליכים משפטיים מ2007 עד 2010, הם שלחו אליי מכתבי איומים לתשלום אגרה דמי חסות, ואני זה שהיה צריך להוכיח להם שאין לי . במכתב האחרון שהם שלחו לעו"ד שלי היה כתוב שהם כבר לא דורשים ממני כלום וביקשו לבטל את הדיון בבית המשפט. הסכמתי לבטל את הדיון אבל עדיין נאלצתי לשלם לא מעט כסף לעו"ד כדי לנהל משא ומתן עם חבורת הפושעים הזאת. אין לי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני יודע מתי עבר הזמן הזה? אני מקבל איומים כבר בערך שלוש שנים שיש לי רק עוד חודש כדי לשלם את החוב . מה שמעניין זה שכל פעם מופיע חוב שונה. לפעמים 2500 ש"ח ,לפעמים 500 שח ולאחרונה קיבלתי מכתב מחברת עורכי דין שאני צריך לשלם 1000 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי יש לו חשיבות.

אתה בן 60 ?

הסיבה היחידה שהערוץ הזה שורד, היא שהוא הערוץ שהפוליטיקאים יכולים להשתלט עליו במיידית בעת הצורך...

לא מדוייק.

הסיבה היחידה שהערוץ הזה שורד היא שיש בו הרבה מאוד זקנים עם משכורות עתק ללא שום עבודה אמיתית (זה האירגון הכי לא יעיל ובזבזן בעולם בערך) אבל אי אפשר להיפטר מהם כי יעלה הרבה מאוד לפטר אותם ולשלם פיצויים, מה גם שזה יגרום להרבה זקנים להפוך למובטלים חסרי כל כישרון בשוק החופשי (הם ברובם טיפשים חסרי כל ידע בטלוויזיה מודרנית) - ולכן נמנעים מיעול של הגוף הביזיוני הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...