גניבה המוצדקת בחוק - אגרת טלויזיה - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גניבה המוצדקת בחוק - אגרת טלויזיה

eliil1

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין איך אפשר להשוות את זה למסים שאנחנו משלמים... אלה דברים שונים ושתכליתם שונה לגמרי

הכסף של האגרה הולך רק לערוץ . הוא לא ממנה כבישים, לא ממנה צבא או דברים אחרים. אלא רק ערוץ! זה ערוץ טלויזיה פור גאדס סייק!

אנחנו יכולים להתקיים ללא ערוץ מסריח כמו ערוץ 1 . ומי שרוצה אותו, שישלם הוא..

חוץ מזה אתה קורא בכלל מה אתה כותב ?

"אני מסכים שערוץ 1 צריך להתייעל, וגם שלא יזיק שהוא ישדר תכנים קצת יותר "עדכניים",

אבל זה לא אומר שהוא לא צריך להיות קיים או שאין סיבה שתשלם עליו."

כלומר אתה מודה שזה ערוץ מעפן שאף אחד לא מסתכל ( אחוז הצופים בו לא מתקרב אפילו לרבע האוכלוסיה ,שלא לדבר על הרוב..) ,ובאותו המשפט אתה אומר שאנחנו צריכים לממן אותו.

שלא יהיה את הערוץ מצידי, נשרוד...

ומי שרוצה אותו ,שישלם בעצמו על הערוץ . כמו שאנחנו משלמשים על ויס (או לא משלמים, במידה ואנחנו לא מחוברים אליהם)

סתם שאלה, אתה עובד? אתה משלם את כל האגרות האלה?

או שאתה עדיין תלמיד שיושב על הגב של ההורים שלו? זו לא שאלה מעליבה או משהו, פשוט רוצה להבין מי האנשים שבעד האגרה הזו ולמה.

ואם לא יסללו כבישים חדשים בדרום, אני גם אשרוד. הרי אני לא מגיע לשם. בעצם, גם לצפון אני לא מגיע יותר מדי, אז גם שם שלא יסללו כבישים.

ורכבת אני לא מתכוון לקחת, אז למה הממשלה משלמת על בניית רכבות? אתה לא יכול להחליט כל דבר ודבר מה מתאים לך או לא מתאים לך לשלם.

וזה שאני מכיר בעובדה שערוץ 1 לא מושלם (או אפילו דפוק, תלוי את מי תשאל) לא אומר שהוא מיותר.

רק שכמו הרבה מאוד דברים בחיים, יש לו לאן לשאוף.

לא, אני לא עובד או משלם את האגרה. אז מה? זה לא משנה דבר ממה שאמרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אני לא עובד או משלם את האגרה. אז מה? זה לא משנה דבר ממה שאמרתי.

זה משנה המון.

אם הדבר היה פוגע בכיס שלך, בכסף שאתה הזעת בשבילו עבדת כמו חמור כדי לחסוך לאיזה ג'ינס יפה או מחשב חדש או טיול עם חברים,ופתאום את כל הכסף הזה אתה היית נותן למשהו שאתה לא משתמש בו בכלל , תאמין לי שלא היית מדבר ככה.

קל להמציא עובדות ונימוקים מצדיקים כשאתה לא באמת חי את זה על "בשרך" .

ושוב אני אומר ,אין מה להשוות מימון ערוץ לדברים כמו כבישים או צבא(שזה בכלל יהיה מוגחך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום אנחנו חברת __________ הפקות

נודע לנו כי במחשבך הותקן צורב, המאפשר לך להעתיק ללא זכות דיסקים מתוצרת החברה שלנו

לפיכך עליך לשלם לחברה שלנו תמלוגים על זכויות יוצרים בסך __________ שקלים חדשים ביום

במידה ואין במחשבך צורב הינך רשאי להזמין מבקר מצידנו. המבקר רשאי להגיע לביתך בכל שעה ולפרוץ את הדלת אם אינך בבית, כמו כן לקחת את המחשב לבדיקה במעבדה לצורך וידוא שלא היה בו צורב בזמן כלשהוא. הוצאות הפריצה והמעבדה יחולו עליך. אין החברה אחראית לבטחון המידע האישי שיש במחשבך ולתקינות המחשב כשיוחזר אליך לאחר הבדיקה.

אם בינתיים שילמת את התמלוגים, ראה הודעה זו כמבוטלת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד שאני עדיין מתקשה להבין בחוק האגרה, זה כשהם שולחים לך מכתב אדום עם התראה בפני הוצאה לפועל ללא פסק דין - למה אתה זה שצריך לדעת להוכיח שאין לך , ולא הם אלה שצריכים להוכיח שיש לך טלוויזיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משנה המון.

אם הדבר היה פוגע בכיס שלך, בכסף שאתה הזעת בשבילו עבדת כמו חמור כדי לחסוך לאיזה ג'ינס יפה או מחשב חדש או טיול עם חברים,ופתאום את כל הכסף הזה אתה היית נותן למשהו שאתה לא משתמש בו בכלל , תאמין לי שלא היית מדבר ככה.

קל להמציא עובדות ונימוקים מצדיקים כשאתה לא באמת חי את זה על "בשרך" .

ושוב אני אומר ,אין מה להשוות מימון ערוץ טלויזיה לדברים כמו כבישים או צבא(שזה בכלל יהיה מוגחך).

לפי מה שאתה טוען, אני לא יכול להיות בעד או נגד מימון של שום דבר...

יש לי בעיה עם מימון של הרבה דברים, כמו קצבאות ילדים, מועצות דתיות, הבטחת הכנסה לאברכים וכו' וכו'.

הם "פוגעים" בכיס האישי שלי בדיוק באותה מידה. אז אולי יש היגיון בכך שאני כן מתנגד למימון שלהם ולא של ערוץ 1.

שלום אנחנו חברת __________ הפקות

נודע לנו כי במחשבך הותקן צורב, המאפשר לך להעתיק ללא זכות דיסקים מתוצרת החברה שלנו

לפיכך עליך לשלם לחברה שלנו תמלוגים על זכויות יוצרים בסך __________ שקלים חדשים ביום

במידה ואין במחשבך צורב הינך רשאי להזמין מבקר מצידנו. המבקר רשאי להגיע לביתך בכל שעה ולפרוץ את הדלת אם אינך בבית, כמו כן לקחת את המחשב לבדיקה במעבדה לצורך וידוא שלא היה בו צורב בזמן כלשהוא. הוצאות הפריצה והמעבדה יחולו עליך. אין החברה אחראית לבטחון המידע האישי שיש במחשבך ולתקינות המחשב כשיוחזר אליך לאחר הבדיקה.

אם בינתיים שילמת את התמלוגים, ראה הודעה זו כמבוטלת

על קלטות VHS (וידאו) שנמכרו בארה"ב היה מס מיוחד שהגיע לאולפני הקולנוע הגדולים בשביל לפצות

אותם על ההפסדים ממכירות סרטים וכרטיסי קולנוע מכך שהציבור יוכל להקליט סרטים בעצמו.

אגב, אני לא בטוח שאין מס דומה על בארה"ב.

ובנוגע לקטע הזה של לפרוץ הביתה ולבדוק שאין לך , מישהו הביא לכך סימוכין חוקי או סתם "לחבר שלי עשו את זה"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...