האיפון החדש מוכרז - WWDC 2010 - עמוד 8 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האיפון החדש מוכרז - WWDC 2010

omrij

Recommended Posts

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה? :s05:

אם ניסית להוריד פה עקיצה על מישהו או משהו, לפחות תעשה אותה מובנת.

אני לא נכנס לדיונים של איזה מכשיר יותר טוב, אבל:

אמרתי בדיונים קודמים ואגיד שוב זה המכשיר הכי משתלם בשוק. :xyxthumbs:

אה, לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה naming sense שלך דפוק מהיסוד כנראה אם נראה לך ש DESIRE זה שם דבילי ו "אניטלפון" (בתרגום חופשי...) זה לא.

אתה בטח אחד מהאנשים שלטענתם לתת למחשבים ברשת ביתית כל שם חוץ מ "computer 1/computer2/computer3" זה מוזר ולא מקובל.

מה הבעיה עם שמות קצת שונים למכשירים? אני לא מבין את ההיגיון מאחורי HERO, אבל MAGIC/DESIRE/NEXUS/LEGEND אלו דברים מובנים לחלוטין (שגם ההיגיון מאחורי בחירת השם מובן) שצריך להיות או דביל גמור או בנאדם מדכא לחלוטין כדי לא להבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבן אדם מתחיל עם:

אמרתי בדיונים קודמים ואגיד שוב זה המכשיר הכי משתלם בשוק. :xyxthumbs:

אחר כך, ממשיך עם זה:

אתה לא צריך לחפש אפליקציה שבורה על HTC Super Doper Amazing HD2 או איך לעזאזל הם קוראים למכשירים שלהם?

ובסוף מגיע לזה:

אני יורד על השמות המגוחכים ש- נותנים למכשירים שלהם. למה שמישהו יקרא למכשיר סלולרי Hero?

יש עוד הודעות חסרות תוכן ועניין שתרצה לשתף אותנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די מסכים שהתמורה של האייפון גבוהה מאוד ביחס למחירו (ברוב העולם)

כמובן שאני לא מדבר על תוכניות, אלא על מחיר מכשיר ברזל

בקנדה/אנגליה/ארה"ב וכו' המחיר הרשמי של המכשיר לא שונה מהותית מסמארטפונים היי אנד מקבילים

(למשל נקסוס/דזייר+כרטיס זכרון בנפח 16/32 ג'יגה)

וכן, כרגע מדובר באחד הסמארטפונים הטובים בעולם, הן מבחינת מפרט, הן מבחינת ממשק/מערכת הפעלה והן מבחינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר של אייפון 4 בבריטניה הולך כנראה לשבת על 500/600 פאונד (16/32 ג'יגה)

http://www.geeky-gadgets.com/iphone-4-uk-pay-as-you-go-prices-16gb-499-32gb-599-15-06-2010/

קשה לי לקרוא לזה משתלם במיוחד.

אין עדיין מידע לגבי המחיר בשאר אירופה, אז אני לא רוצה לכתוב סתם דברים.

עריכה-

http://www.gsmarena.com/iphone_4_uk_and_us__preorders_starting_costs_630_euro_simfree-news-1741.php

המחירים באירופה הם 630 יורו ל 16 ג'יגה, 740 ל 32.

אולי המצב בארה"ב קצת שונה, אבל באירופה- זה פשוט מכשיר יקר, מאוד.

נקסוס/דיזייר+כרטיס 16 ג'יגה מסתכמים בלא יותר מ 400 פאונד, לדוגמה.

עם זה שמדובר באחד הסמארטפונים הטובים בעולם כרגע מבחינת מפרט/ממשק/יכולת ובמיוחד - אני לא מתוכח לרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדזייר עולה כ 388 ליש"ט באנגליה (אני מקווה שלא לקחת מחיר בלי מע"מ)

ביחד עם כרטיס 16 ג'יגה נורמלי הוא עולה כ420-430 פאונד, הנקסוס קצת יותר יקר ממנו באנגליה

נקסוס (ישירות מגוגל) לקנדה (כולל מסים) עולה 650 דולר

כשימכרו את הI9000 באנגליה בתצורה של 16 ג'יגה, המחיר שלו לא יהיה קרוב ל500 פאונד? (ה8 עולה 450 פאונד)

בהתחשב בעובדה שהאייפון מתעלה על הנקסוס/דזייר בכל אספקט, ומקביל פחות או יותר לI9000 לי זה נשמע די משתלם

(מחיר בקנדה 650/750 דולר, מחיר באנגליה 400/500 פאונד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 8 ג'יגה באנגליה עולה 450 פאונד בכל החנויות ביחד עם כרטיס 8GB של סאנדיסק, אני עדיין לא יודע אם CLASS2 או 4.

זה "בערך" 16 ג'יגה (כי מובנה תמיד עדיף על כרטיס) ב 450 פאונד.

אין עדיין תמחור ל 16, נחכה ונראה. טיפה בעייתי לעשות את ההשוואה הזו, כי למכשיר אחד יש יכולת הרחבה ולשני אין, אבל פנימי תמיד יותר טוב מכרטיס הרחבה.

-צדקת, על חלק מהמחירים הסתכלתי בלי מע"מ (זה מה שמופיע בגדול ברוב החנויות....) אז זה קצת העיף את התפיסה שלי לגבי המחירים.

האייפון נשאר יקר יותר, אבל בהפרש הרבה פחות גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד הודעות חסרות תוכן ועניין שתרצה לשתף אותנו?

אתה עושה את העבודה מספיק טוב. [br]פורסם בתאריך: 23.06.2010 בשעה 17:00:37

ה naming sense שלך דפוק מהיסוד כנראה אם נראה לך ש DESIRE זה שם דבילי ו "אניטלפון" (בתרגום חופשי...) זה לא.

אתה בטח אחד מהאנשים שלטענתם לתת למחשבים ברשת ביתית כל שם חוץ מ "computer 1/computer2/computer3" זה מוזר ולא מקובל.

מה הבעיה עם שמות קצת שונים למכשירים? אני לא מבין את ההיגיון מאחורי HERO, אבל MAGIC/DESIRE/NEXUS/LEGEND אלו דברים מובנים לחלוטין (שגם ההיגיון מאחורי בחירת השם מובן) שצריך להיות או דביל גמור או בנאדם מדכא לחלוטין כדי לא להבין.

שם צריך לשקף את התכונה של המוצר. קח לדוגמא את תעשיית הרכב Suzuki Swift (רכב זריז ואיכותי) או Fiat Bravo (קפיצה אדירה באיכות מבחינת פיאט ואחת הרכבים הכי משתלמים בטווח המחיר) Toyota Sequoia (רכב ענק וחזק כמו העץ) אבל Magic? מה הקשר? Desire? זה בושם? קונדום? מגזין אופנה? סרט פורנו? Legend? לא נסחפו שם קצת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Magic- מכשיר שחווית השימוש בו היא כמו קסם.

Desire- מכשיר שאמור להיות כביכול כ"כ מוצלח שתחשוק בו ותרצה לקנות אחד.

Legend- אני אתן לך לנחש :facepalm:

שם בכלל לא חייב לשקף את התכונה של המוצר, יכול גם להראות תכונה מאפיינת או מחשבה שקשורה.

LG chocolate?

LG Cookie gig?

סאמסונג Squash? Galaxy?

סוני אריקסון Xperia? Yendo? Bravia? Elm?

אתה מצחיק אותי שאתה לוקח כ"כ קשה את עניין השמות. על יצירתיות שמעת פעם?

ועל הדרך, אם הבאת את תעשיית הרכב כדוגמה-

אתה יודע שמזדה 3 ו 6 נקראות בכלל מזדה אקסלה ואטנזה? אין שום היגיון בשמות האלו, אבל וואלה, בא להם לקרוא למכוניות האלו ככה.

ואם כבר העלינו את הדיזייר-

אתה מודע לזה שקיים דגם בשם Swift Dzire? (עם D גדולה ושאר האותיות קטנות, בדיוק כמו שכתבתי פה) מה זה, קוויקי?

יש לי עוד עשרות של דוגמאות כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם צריך לשקף את התכונה של המוצר. קח לדוגמא את תעשיית הרכב Suzuki Swift (רכב זריז ואיכותי) או Fiat Bravo (קפיצה אדירה באיכות מבחינת פיאט ואחת הרכבים הכי משתלמים בטווח המחיר) Toyota Sequoia (רכב ענק וחזק כמו העץ) אבל Magic? מה הקשר? Desire? זה בושם? קונדום? מגזין אופנה? סרט פורנו? Legend? לא נסחפו שם קצת?

באמת שלא הבנתי מה אתה רוצה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...