כראה HD5570 1g או HD5670 512m- מבקשת עצותיכם לגבי הכרטיס הבא שלי - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כראה HD5570 1g או HD5670 512m- מבקשת עצותיכם לגבי הכרטיס הבא שלי

ssib

Recommended Posts

היי אנשים

אני זקוקה לכרטיס מסך ל-HDPC המשתדרג שלי:

הדרישות ממנו:

- לכרטיס יהיו מחוברים שני מסכים בחיבור דיגטלי ברזולוציה של 1920/1200 ומעלה

- יהיו פענוחים בחומרה של BR/MKV ופילטרים שונים

- חשוב שהכרטיס יתמוך ב DTS-HD/True-HD ובכל פורמטי הקול החדשים.

- שתהנה לפחות שתי יציאות דיגיטליות HDMI(עדיף1.3) +VDI-DOUL LINK ורצוי שהשלישית תהה DP

- לקירור פאסיבי איני מצפה, אבל אם הקירור לא יהיה רעש במיוחד זה עדיף כמובן.

בתחילה מיד הלכתי על סדרת ה- HD-5XXX של ATI

כאשר בתחילה שקלתי את ה- 5450 אולם קראתי בביקרות שברזולוציות גבוהות הוא עשוי לעשות צרות

לכן כרגע (ובגלל שהם מוצעים במחירים יחסית קרובים) אני חושבת על הHD5570 1g או HD5670 512m.

מה דעתכם? מה עדיף?

האם לא עדיף אם כבר ללכת עם ה- HD5670 512m. האם הזכרון שלו אמור להספיק לצרכיי או שבכל אופן אני זקוקה לזכרון בגודל 1G?

ראיתי ב- KSP את הדגם הבא (של שפיר):HD 5670 512MB DX11 DVI DP PCI-E‎ (שעולה 440 ש"ח)

(הייתי מביאה קישור לעמוד היצרן אבל נראה שכרגע יש שם בעיות ואיני מצליחה להכנס מעבר לעמוד הבית) מה דעתכם? האם הוא יתאים לי?

תודה על עזרתכם ושבת מצויינת לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גדלי המסכים שעליהם תחברי את המחשב ?

וחוץ מזה מה התקציב שעומד לכל כרטיס ?

(עדיין בעניין של שתיים לא ?)

יופי לראות אותך גם פה, דניאל :)

יהיה כרטיס מסך אחד בלבד (הסלוט השני מיועד לפחות כרגע למטרות שאינן גרפיות)

מסך אחד (כרגע) 32" (חיבור HDMI)

שני 24"

רזולוציה בשניהם של לפחות 1920*1200. ייתכן שב- 24" גם יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה:כרטיסי מסך ‏Sapphire‎ - ‏HD 5670 512MB GDDR5 DX11 DVI HDMI DP PCI-E‎

לא יספיק?

יש לי צורך בגיגה זכרון?

כעקרון הוא נראה לי לא רע ובמחיר יותר סביר

‎Warranty‎ ‎3 Years Warranty‎

‎ SKU‎ ‎11168-07-20R‎

‎ Chipset‎ ‎HD 5670 512MB‎

‎ Features‎ ‎Microsoft DirectX 11 Support‎

‎ ATI Eyefinity Technology, support up to 3 displays. *‎

‎ ATI Stream technology**‎

‎ 40nm Process Technology‎

‎ Advanced GDDR5 Memory Technology‎

‎ Microsoft Windows 7® Support‎

‎ ATI CrossFireX™ Technology***‎

‎ Enhanced Anisotropic Filtering‎

‎ Accelerated Video Transcoding**‎

‎ Display Flexibility‎

‎ HDMI 1.3‎

‎ PCI Express® 2.1 support‎

‎ Dolby® TrueHD and DTSHD Master AudioTM Support‎

‎ ATI Avivo™ Technology Enhanced Unified Video Decoder 2 (UVD 2)****‎

‎ Supports OpenGL 3.2 *****‎

‎ *To enable a third display you require one panel with a DisplayPort connector.‎

‎ **Requires application support for ATI Stream technology.‎

‎ ***ATI CrossFireX™ technology requires an ATI CrossFireX Ready motherboard, an ATI CrossFireX™ Bridge Interconnect and may require a specialized power supply.‎

‎ ****ATI PowerPlay™, ATI Avivo™ and ATI Stream are technology platforms that include a broad set of capabilities offered by certain ATI Radeon™ HD GPUs. Not all products have all features and full enablement of some capabilities and may require complementary products.‎

‎ The ATI Radeon HD 5670 GPUs can upscale video display to 4800x900 on three monitors with ATI Eyefinity technology which is almost six times the display resolution of 1080p display.‎

‎ ***** OpenCL Driver support scheduled for release in 2010‎

‎ Specifications‎ ‎I/O Output: DL-DVI-I, DP, HDMI‎

clock: 775MHz‎

‎ Memory Clock: 4000MHz Effective‎

‎ 1024MB / 128-bit memory interface‎

‎ PCI-E x16 (PCI-E 2.1) interface‎

‎ Dual Slot Fan With Automatic Fan Control‎

‎ Eyefinity Support‎

‎ Software CrossFire ‎

ניתן לשלם בכרטיס אשראי עד 12 תשלומים ללא ריבית!

מחיר: 440 ₪

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיהיה גם 128MB מה זה משנה? אתה באמת חושב שהזכרון הגרפי נגמר משטויות כמו תצוגה על מסך?

נכון, יילכו עוד 30MB פייפן בכרטיס.

אין שום סיבה שבעולם לקנות כרטיסי גיימינג לתצוגה וHTPC.

פותחת הדיון, לכי על האופציה הזולה ביותר שתתן לך פתרון תצוגתי, זה לא צריך לעלות יותר מ300 שקלים.

על יותר מHD5450 אין מה לחשוב כאן, אחד שלו יחובר למסך אחד ומעביר מDVI לHDMI ייצור תצוגת שניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות

לכולם:

הבנצ' הזה הוא אחת הסיבות בגללן חשבתי שעדיף ללכת על ה- 5570/5670

, With that said, there is one catch: the 5450 doesn’t have enough compute power to do any further post-processing on 1080i video besides Vector Adaptive deinterlacing. Just doing the decoding and that deinterlacing requires everything the 5450 can squeeze out, which means there’s nothing left for edge enhancement, de-noise, dynamic contrast, etc. So while the 5450 is a very capable HTPC card (more so than we first thought), it is not the perfect HTPC card like the 5570. If you need every last bell & whistle, the 5450 isn’t quite up to the task. But with Vector Adaptive deinterlacing working, it’s a reasonable expectation that the 5450 offers enough for most people – compared to Vector Adaptive deinterlacing, it’s in our own experience that the other post-processing features go unused most of the time.

So the 5450 is still the almost-perfect HTPC card, but it’s actually quite close. Unless you need more than Vector Adaptive deinterlacing, the 5450 would be as good of a fit as the 5570. To that end it’s the cheapest of the 5000-series, and it’s passively cooled, which certainly has its advantages.

"

http://www.anandtech.com/show/3601/the-final-word-on-the-best-radeon-htpc-card

היות ואחבר לכרטיס בו זמנית באופן דיגיטלי שני מסכים. שניהם לפחות ברזולוציה של 1920/1200 והיות שלפי המבחן ברזולוציה למסך אחד של מעל 1920/1200 עלולות להופיע בעיות, חשבתי שאין טעם ללכת על ה- 5450. ולמרות שהם ממליצים של על ה- 5570 ככרטיס המושלם, היות ומצאתי את ה- 5670 במחיר כמעט זהה חשבתי שאם כבר אולי עדיף.

1. מה דעתך על הבנצ' ההוא, dj-ElectriC1?

.2הצדק עמך, Gimel ראיתי כמה וכמה מפרטי כרטיסים שהיציאה השלישית שלהם היא- VGA אולם לפי המפרט, הכרטיס של שפיר אותו הזכרתי למעלה מכיל 3 יציאות דיגיטליות (שלישית DP) מה שכן, אם אכן ארכוש כרטיס כזה (או אחר) בהחלט רצוי שאשים לב טוב למה בסוף הזמנתי (ומה קבלתי)היות ובהחלט ניתן בלי כוונה לקבל כרטיס כנעט זהה אבלל חסר DP.

3. אתה בטוח שמוכרים כרטיס GO GREEN‏ בארץ, F430? אם כן תוכל אולי להביא לי קישור לכזה?

ושוב תודה לכם על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פנטיום?

אני עדיין בקומדור 64 :P

אבל לעניין, חשבתי לנסות עיבוד בחומרה ולשם כך צריך כוח עיבוד וכנראה לא הכי מינמלי.

חוצמזה

1. נראה לי שדווקא במקרה שלי (על אזור כרטיס המסך של המארז נמצא ממיר חם של יס) ולמרות שהייתי רוצה לשמור על השקט עדיף שאינו פאסיבי וכך אחד היתרונות היחסיים הרציניים של חלק מכרטיסי ה- 5450 נעלם

2. כך גם לגבי היציאה הדיגיטלית השלישית שאמנם לא בדקתי אבל יש לי תחושה שנדירה יותר בדגמי 5450

3. באופן כללי אלמלא פתאום משהו ישתנה נראה לי שעדיף להוציא עוד כ- 150 ש"ח ולקבל כרטיס משמעותית טוב בהרבה ותומך בדברים רלוונטים נווספים רבים. (למשל HDMI1.3) מאשר ללכת כמעט על המינימום שבמינימום ופתאום למצא עצמי נתקעת עם משהו שאולי לא מספיק טוב.

אינך סבור שיש הגיון מסויים בדברי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור לכי על מה שנותן חסכון בכסף מבין השניים הביצועים דיי זהים בכל מה שקשור לניגון בהבחנה גבוה(5570 או 5670) בכל אתר תרצי(מוכר) לבנות את המפרט שלך את תמצאי את הכרטיסים האלה מדגם הgo green ‎‏ שיתן לך הרבה שקט תתחדשי וחיסכון :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור לכי על מה שנותן חסכון בכסף מבין השניים הביצועים דיי זהים בכל מה שקשור לניגון בהבחנה גבוה(5570 או 5670) בכל אתר תרצי(מוכר) לבנות את המפרט שלך את תמצאי את הכרטיסים האלה מדגם הgo green ‎‏ שיתן לך הרבה שקט תתחדשי וחיסכון :]

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...