כמה אמורה לעלות מערכת קולנוע ביתי איכותית? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה אמורה לעלות מערכת קולנוע ביתי איכותית?

soprno

Recommended Posts

אני מחפש מערכת ביתי לסלון, כמה היא אמורה לעלות?

ממה שאני יודע צריכים להיות 6 ורסיבר. עוד משהו חיוני צריך להיות? מה ההבדל בין קטנים לגדולים(רצפתיים) ומה עדיף?

אני יודע ש"איכותי" ו"טוב" זה דבר מאוד מסובך בכל מה שקשור לאודיו, אבל אני לא מבין יותר מדי. לא נתתי מחיר כי אני לא יודע מאיפה להתחיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע למה שאמור להיות וסוגי הרמקולים, תקרא את המאמר שלי שמפורסם כאן באתר (קישור בחתימה שלי).

בנוגע למחיר, ענית לעצמך פחות או יותר. אבל אם אתה רוצה סף תחתון, לאוזניי מערכת ביתי שתשמע טוב תעלה קרוב ל-8000 שקלים ומעלה. זה עבור 5 + סאב וופר + רסיבר.

אם יודעים מה לחפש ולא פוחדים מיד שנייה אפשר למצוא מערכת טובה גם בפחות מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כל דבר - זה תלוי.

זה תלוי בגודל החדר שלך ובסגנון המוזיקה והסרטים שאתה חובב.

זה גם תלוי את מי אתה שואל.

מערכת היקפית ראויה חדשה מהניילונים המורכבת מרסיבר בעל המפענחים העדכניים ומערכת שיודעת להתמודד עם מנעד ראוי (לא סטליטים זעירים או קופסאות רעש סיניות) תתחיל ב-6000 ש"ח לכל הפחות (לא כולל SW) ומטפסת משם במהירות ולמעשה ללא תקרה ברורה כמיטב מסורת האודיופיליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תענה על השאלות ששאלו אותך החבר'ה בשביל שנדע לעזור לך.

כמו שכבר אמרו, אתה יכול לצאת מתוך נק' הנחה שאתה צריך מינימום 8000 ש''ח למערכת טובה.

אנחנו צריכים לדעת את גודל החדר בו תתמקם המערכת.

לאיזה מקור המערכת תחובר?

כמה באמת אתה מוכן להשקיע בשביל אחת איכותית?

דבר אחרון, אנחנו אומרים את זה לכולם. אנחנו יכולים להכווין אותך לחברות רמקולים ידועות ואתה תבחר את הדגם לפי התקציב.

למה? כי לכל בנאדם אוזן שונה, אתה זה שתחליט מה טוב בשבילך ומה אתה שומע טוב יותר.

אולי שעולה 1000 ש''ח ישמע לך טוב יותר מאחד שעולה 3000 ש''ח (סביר להניח שלא יקרא, אבל כעיקרון).

תענה בבקשה על השאלות ששאלו אותך, נדע לעזור לך טוב יותר.

-שבוע טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

דנון 1509 - בערך 1600 ש"ח

אופציות לרמקולים (לא כולל SW, תוסיף בהמשך) --

סט של וורפדייל דיאמונד (סדרה 9) - רצפתיים מלפנים, מדפיים מאחור, סנטר - בערך 5K אבל אולי תוכל להשיג מחיר מעט משופר בקניה מרוכזת ולאחר מיקוח.

סט של אומגה אודיו - רצפתיים כגון OLP501 מלפנים, מאחור L7 או mini101 + סנטר. לא יודע לומר מחיר בוודאות, מה גם שבקניית מערכת ניתן אולי לקבל הנחה מסוימת - מאמין שסביב 5-6 והתמורה גדולה.

בכל מקרה תאזין למערכת בחנות רצינית (לא חנות מקררים ומכונות כביסה) באופן נינוח ומסודר לפני שאתה את הרכישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...