משט לעזה - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משט לעזה

אור כהן

Recommended Posts

קודם כל, יש לציין שמספר ההרוגים המדווח ע"י המקורות הערבים "אינו אמין" בלשון המעטה. מישהו זוכר את "טבח ג'נין", שבו לפי מקורות ערבים דווחו תחילה על 300-500 הרוגים, רובם אזרחים, בעוד שהתחקיר הסופי (המקובל על האו"ם שאי אפשר לחשוד בו בפרו-ישראליות יתרה) מצביע על כ50 הרוגים, לפחות מחציתם חמושים?

שנית, ברגע שנשלף , טוב מאוד שקרה מה שקרה (אם קרה מה שמדווח בינתיים). אני מקווה שכל מי שחושב להסתבך עם צה"ל בעתיד ידע - אם אתה לא מתנגד, תעצר וכנראה תשוחר. אם אתה מרים אבן\סכין\נבוט\אקדח - דמך בראשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 626
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בינתיים, עד שיתבררו פרטים נוספים - כל המבצע הזה הוא בגדר כישלון גדול מאוד.

גם פגיעות אצל כוחתנו, גם פגיעות אצל אנשי המשט - גם חרא דיפלונטי, גם כישלון מבצעי.

פאק!!!$!! !@

לא כישלון ולא נעליים. גז על סיפון פתוח בלב ים לא יעיל. (רוח ובנוסף מפגינים לובשים מסיכות גז) כדורי גומי לא יעילים בעימות פנים אל פנים. הסתערו על החיילים עם קר וחם. מה חשבת שיקרה? מה הפגינים חשבו שיקרה? אל תתחיל עם הלקאה עצמית. האירוע נגמר כמו שכולם חשבו שיגמר עם הרוגים ורעש תקשורתי.

אנחנו ניזונים מפירורי מידע ושמועות. מה שכן ידוע חיילים הותקפו בנשק והגיבו כמו שכל חייל בעולם היה מגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם קיימת לפחות הוכחה מצולמת אחת, שפעילי השלום היו הראשונים שהשתמשו בנשק?

אם כן, הייתי רוצה לראות את זה. ובינתיים יש הוכחות מצולמות שמוכיחות משהו אחר.

עריכה:

אלה התמונות ששודרו בכל כלי התקשורת העולמיים כולל ישראל: http://www.youtube.com/watch?v=wExyiIoNndc

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כישלון ולא נעליים. גז על סיפון פתוח בלב ים לא יעיל. (רוח ובנוסף מפגינים לובשים מסיכות גז) כדורי גומי לא יעילים בעימות פנים אל פנים. הסתערו על החיילים עם קר וחם. מה חשבת שיקרה? מה הפגינים חשבו שיקרה? אל תתחיל עם הלקאה עצמית. האירוע נגמר כמו שכולם חשבו שיגמר עם הרוגים ורעש תקשורתי.

אנחנו ניזונים מפירורי מידע ושמועות. מה שכן ידוע חיילים הותקפו בנשק והגיבו כמו שכל חייל בעולם היה מגיב.

כן כישלון וכן נעליים.

לגבי עניין הגז - קטונתי מלהבין בנושא.

המפגינים רצו שיקרה בדיוק מה שקרה.

make no mistake - אני לא חושב או טוען שחיילי צה"ל פתחו באש סתם כך במטרה להרוג ושהמגפינים המסכנים בוכים עכשיו. זה היה מתוכנן. הייתה קבוצה מאוד גדולה בתוך הממפגינים שמטרתה הייתה לפגוע בחיילים לא כי המטרה הסופית היא הפגיעה בחיילים אלא על מנת לגרור את צה"ל לרפובקציה ולגרום לו להגיב.

כדורי גומי לא יעילים פנים אל פנים? מה פתאום! הם הכי יעילים שיש. זה ניטרול וזה יכול אפילו להוביל להרג. בניגוד לכדורים חיים שיובילו להרג בלי ספק.

דובר צה"ל מסר שיש 10 הרוגים בין אנשי המשט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה:

אלה התמונות ששודרו בכל כלי התקשורת העולמיים כולל ישראל: http://www.youtube.com/watch?v=wExyiIoNndc

http://www.youtube.com/watch?v=pxHcdSUeW3s&feature=player_embedded

peaceful protesters attempting to peacefully lynch the soldiers

אני מאוד מרוצה מהתוצאות - המטרה העיקרית הושגה במלואה (המשט לא הגיע לעזה) וחוץ מקצת רוח לא יקרה כלום. צריך להיות נאיבי כדי לחשוב שעשרה מפגינים הרוגים ישנה משהו ביחס העולם לישראל - הכל מונע על ידי אינטרסים הרבה יותר רחבים. אז הליגה הערבית תעשה פרצוף, והכי גרוע שיקרה זה שהעצרת הכללית של האו"ם תגנה את הפעולה. OH NOES.

אני גם חושב ש"פעילי השלום" האלו יחשבו שוב לפני הפעם הבאה שם ינסו לשוט לעזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשבילך מר אנטי-ציוני:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3896510,00.html

הסרטון הראשון בעמוד.

עריכה: אני חושב שבסוף הסרטון שדן שלח אפשר לראות בבירור "פעיל שלום" שמכוון חם לעבר המסוק. תקנו אותי אם אני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כישלון וכן נעליים.

לגבי עניין הגז - קטונתי מלהבין בנושא.

המפגינים רצו שיקרה בדיוק מה שקרה.

make no mistake - אני לא חושב או טוען שחיילי צה"ל פתחו באש סתם כך במטרה להרוג ושהמגפינים המסכנים בוכים עכשיו. זה היה מתוכנן. הייתה קבוצה מאוד גדולה בתוך הממפגינים שמטרתה הייתה לפגוע בחיילים לא כי המטרה הסופית היא הפגיעה בחיילים אלא על מנת לגרור את צה"ל לרפובקציה ולגרום לו להגיב.

כדורי גומי לא יעילים פנים אל פנים? מה פתאום! הם הכי יעילים שיש. זה ניטרול וזה יכול אפילו להוביל להרג. בניגוד לכדורים חיים שיובילו להרג בלי ספק.

דובר צה"ל מסר שיש 10 הרוגים בין אנשי המשט.

אם אתה לא מבין מה קורה לגז + רוח חזקה זו לא בעיה שלי. אם אתה חושב שיש דרך יותר הומאנית לנטרל מפגינים שמסתערים עליך עם סכינים ויורים באש אתה חי בסרט דובוני אכפת לי. אני ממליץ שתיקח את המומחיות שלך בלוחמה בשטח צפוף בקרב פנים מול פנים ותלמד את הקצינים הטיפשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.youtube.com/watch?v=pxHcdSUeW3s&feature=player_embedded

peaceful protesters attempting to peacefully lynch the soldiers

אני מאוד מרוצה מהתוצאות - המטרה העיקרית הושגה במלואה (המשט לא הגיע לעזה) וחוץ מקצת רוח לא יקרה כלום. צריך להיות נאיבי כדי לחשוב שעשרה מפגינים הרוגים ישנה משהו ביחס העולם לישראל - הכל מונע על ידי אינטרסים הרבה יותר רחבים. אז הליגה הערבית תעשה פרצוף, והכי גרוע שיקרה זה שהעצרת הכללית של האו"ם תגנה את הפעולה. OH NOES.

אני גם חושב ש"פעילי השלום" האלו יחשבו שוב לפני הפעם הבאה שם ינסו לשוט לעזה.

^^

בדיוק הסרטון שרציתי להביא.

גם אני מרוצה מהתוצאה.

מי שחשב שהסיפור יגמר אחרת הוא טועה.

כל העניין היה למזער נזקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דיווחים ששמעתי בערוץ 10 אומרים שרוצים לאפשר לספינות להיכנס לעזה בלי בדיקה.

נחכה לעוד עידכונים.

בנוסף אמרו שיש כבר 19 הרוגים איזה כיף המספר עוד עולה :xyxthumbs: :xyxthumbs: על הכיף כיפאק :yelclap:

עכשיו מה שנשאר לעשות זה לאסור את כל הטרוריסטים על ספינות להעמיד אותם לדין, לפוצץ אץ הספינות וסגרנו עיניין.

ולקוות שיקרה משהו לח"כ חנין זונהבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוצרים תקרית דיפלומטית ואחר כך מאפשרים לספינות להגיע לעזה אחרי הכל? מה קורה שם לעזאזל?!?! עדיף שכבר היו נותנים להם להיכנס וזהו. ממשלה של אידיוטים.

והנה זה מתחיל: האיחוד האירופאי קורה לחקור את האירוע ולאפשר לסחורות להגיע לעזה. :'( כמה צפוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...