משט לעזה - עמוד 24 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משט לעזה

אור כהן

Recommended Posts

נאום של הלל נוייר באו"ם ותגובות של נשיא האו"ם.

אומר חד וחלק את דעתי לגבי האו"ם, ישראל צריכה לפעול לבד. להגן על עצמה.

צעיר ישראלי בחי בלוס אנג'לס יצא להפגנת נגד עשרות טרוריסטים

גיבור אמיתי.

בזמן שפה שמאלנים יוצאים נגד המדינה שמגנה עליהם בושה וחרפה.

:xyxthumbs:

באמת בחור אמיץ, בין שבעים זאבים .

בכלליות

אתה כל כך צודק ברגע שיהיה רוב מוסלמי [כמו באירופה] אחח על האסון שיהיה לנו .

כי גם המוסלמים שאינם קיצוניים ישתקו ברגע שיתנו לנו סכין בבטן.

אין לבטוח באף אחד ,בסופו של דבר אנחנו נשארים לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 626
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רק חבל שהוא לא נואם במקום הנכון. הוא צריך לנאום בפרלמנטים המערביים ולנסות לשכנע את המדינות הממנות למשוך את התקציבים שלהם מהאום. האמריקאים כבר אימו על האום שיעשו את זה פעם אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:

באמת בחור אמיץ, אך הוא היה יכול לגמור תחת האדמה.

בכלליות

אתה כל כך צודק ברגע שיהיה רוב מוסלמי [כמו באירופה] אחח על האסון שיהיה לנו .

כי גם המוסלמים שאינם קיצוניים ישתקו ברגע שיתנו לנו סכין בבטן.

אין לבטוח באף אחד ,בסופו של דבר אנחנו נשארים לבד.

כן, אין ספק שרוב מוסלמי באירופה יהיה הרסני מאוד, כמעט כמו רוב חרדי בישראל. הרי שניהם עוכרי ושניהם אוהבים לצפצף על החוק (במיוחד כמדובר בפעולות אלימות)...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

'TaZeR '

אין בעיה, בדיוק כמו ששם התקשורת משקרת ,אז גם כאן זה קורה *הכללה*-ושוב, הופה אתה נופל -כמו אותם אלה בחול.

אז פקח את העיניים -זאת העצה שלי.

אך נסיים עם זה -זה לא נושא הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נאום של הלל נוייר באו"ם ותגובות של נשיא האו"ם.

אומר חד וחלק את דעתי לגבי האו"ם, צריכה לפעול לבד. להגן על עצמה.

צעיר ישראלי בחי בלוס אנג'לס יצא להפגנת נגד עשרות טרוריסטים

גיבור אמיתי.

בזמן שפה שמאלנים יוצאים נגד המדינה שמגנה עליהם בושה וחרפה.

מעולה, אבל מה שצריך לעשות זה כך:

לנסח נאום עבור שגריר באו"ם. נאום מאשים.

נאום המאשים אותם בצביעותם הרבה. ונותן דוגמאות על כל מדינה ומדינה שעשו פי אלף גרוע מזה. על בריטניה ופוקלנד. על רוסיה וצ'צניה ואפגניסטן. על סודן ורצח העם. על צרפת ורצח מליון וחצי אלז'יריים. על טורקיה ורצי העם בארמנים, ורציחת הכורדים שעדיין מתבצעת. על , וטיבט.... ישנם עוד מליון דוגמאות.

בסיום הנאום, מודיע השגריר על הבוז המוחלט לאותם מדינות, ולפני שהם יוכלו להעביר ביקורת על , עליהם להתנצל קודם כל על כל מעשים אלו, ולהפסיקם מידית. ואז, להודיע שהוא לא עשה את זה על דעת ממשלת , אך כל אחד במדינת ישראל מרגיש כך. והוא מתפטר.

זה כמובן נאום שהייתי רוצה לשמוע, אבל זה לא יקרה. מה שכן יכול לקרות זה שמישהו ירים את הכפפה, יכתוב נאום כזה, ואותו נאום יפורסם בתור מודעה בעיתונים המרכזיים בכל מדינות העולם, בשפה מקומית, על פני עמוד שלם.

זוהי הסברה אמיתית. לזרוק להם את האמת על צביעותם בפנים. ולא להתנצל על הרוגים. כל סוג של התנצלות מוציאה אותך אשם. לא בריטניה, לא צרפת, לא רוסיה, לא טורקיה, לא ארה"ב, לא , ולא אף אחד אחר מעולם התנצל על כל דבר מאלו. יכול להיות שיעזור, ובכל מקרה,זה יפתח נושא שלם חדש של דיונים.

קבוצת החרם על מוצרים טורקיים בפייסבוק: http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=121600641214235

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסה"כ השוותי את מה שהמוסלמים (ואולי גם לא מוסלמים?) על הספינה עשו לחיילים, למה שחבריך עשו לשוטרי וחיילי בירושלים (ובאשקלון...). שניהם מרשים לעצמם לתקוף שוטרים וחיילים ישראלים, בלי להסס אפילו. אמנם לחרדים עדיין יש עוד הרבה ללמוד מאירועי מאבי מרמרה, אבל נראה לי שהם על דרך המלך. ובזאת אני אסיים להגיב בעניין החרדים, זה באמת לא הדיון המרכזי.

חוץ מזה, צה"ל פרסם סרטונים מעניינים מאוד על תקיפות מרובות של אנשי המאבי מרמרה. מעניין מה העולם היה אומר עלינו אם אנחנו היינו תוקפים אותם כך, והם היו מתגוננים עם רובי צבע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד כמוך יותר גרוע מכל המפגינים תומכי פלסטין ,הם לפחות משקרים פחות.

א. חבריי? :lol:

ב.מדוע להכליל את הקיצונים להכללה על מגזר שלם, ועוד אני בניהם כי הרי אני "חבר" שלהם,שוב הנך גרוע יותר מהמפגינים.

ג.האם הם דקרו שוטרים/חיילים וכו' ברזלים לראש ...

שום הסברה לא יעזור -העולם תמיד נגדנו בעיקר תומכי פלסטין , לא מעניין אותם מהו מקרה אמת ומה שקר- כל דבר שנוגע להם -הם יתפרעו, כמו שלך לא יעזור שום הסברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די לנסות להצדיק את בפני העולם! זה לא יעזור!

צריך לתת לשגריר שלנו באו"ם נאום חותך חד וחלק.

שאומר שיש פה מדינה ריבונית, מדינה יהודית

כל מי שינסה לערער בריבונות שלנו כמדינה ויפגע באזרחיה ישלם מחיר כבד.

נאום שלא מנסה להצדיק את פעולתינו, נאום שנותן הצהרה, הבהרה לעולם כולו.

אנחנו לא צריכים להצדיק את קיומינו כמדינה יהודית, כעם ששב אל ארצו המובטחת חוקית והיסטורית.

תמיד היהודים יהיו מיעוט כלפי העולם, תמיד יהיו אנטישמים לאורך כל ההיסטוריה זה היה ככה וגם זה לא ישתנה.

כל מדינה אחרת בעולם יכולה להתקיים כפי שהיא רוצה מלבד . הגיע הזמן שנקים פה מדינה חזקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסה"כ השוותי את מה שהמוסלמים (ואולי גם לא מוסלמים?) על הספינה עשו לחיילים, למה שחבריך עשו לשוטרי וחיילי בירושלים (ובאשקלון...). שניהם מרשים לעצמם לתקוף שוטרים וחיילים ישראלים, בלי להסס אפילו. אמנם לחרדים עדיין יש עוד הרבה ללמוד מאירועי מאבי מרמרה, אבל נראה לי שהם על דרך המלך. ובזאת אני אסיים להגיב בעניין החרדים, זה באמת לא הדיון המרכזי.

חוץ מזה, צה"ל פרסם סרטונים מעניינים מאוד על תקיפות מרובות של אנשי המאבי מרמרה. מעניין מה העולם היה אומר עלינו אם אנחנו היינו תוקפים אותם כך, והם היו מתגוננים עם רובי צבע...

חרדים לא מנסים להרוג אף אזרח ישראלי או שוטר או חייל. אומנם ישנם כמה קיצונים אבל הם מעטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...