תם זמנו של ה-PC? - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תם זמנו של ה-PC?

r1plet

Recommended Posts

קונסולות זה לז'נר האקשן לסוגב, אני אישית משתעמם מאקשן , סרטי פעולה משעממים אותי וגם משחקי פיו פיו משעממים

וכל המשחקים שהם קצת יותר לחשוב ושדורשים קצת יותר מאשר יכולת טובה בשימוש בעכבר

הם על הפיסי

כמו למשל

סדרת Total War , civilization, starcraft , sins of the solar empire, warhammer

שאני אמשיך?

אם אתה action junkie תשאר עם הקונסולות

אבל המשחקים האלגנטיים תמיד ישארו על הפיסי

שכחת little big adventure

2 לפחות לא יצא לפלייסטיישן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה מרוץ, אני מכיר הרבה בפורום פה שעדיין נהנים מכרטיסים כמו: 8800GT, HD4850, 8800GTX עדיין סוסים שלא חייבים להחליף.

למה מרוץ? מצחיק אתה ;D

תראה לי אחד, אחד! שעדיין משתמש באותו מחשב מאז נובמבר 2005/06 (תאריכי היציאה של ה360/PS3), ומצליח לשחק איתו כמחשב גיימינג, או מצליח להגיע לרמת הגרפיקה שהPS3 וה360 מציגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית עברתי לקונסולוה (PS3) כי נמאס לי המרוץ הזה אחרי שדרוגים, תוספות וכו' וכו'. אז אולי בגרפיקה אני "מתפשר" (לא שאני מרגיש) אבל מבחינת משחקים עצמם - כמות/איכות אני לא מרגיש שאני יוצא נפסד.

אתה באמת יכול להתפשר עם כרטיסים פחות טובים על הגראפיקה, למרות שבשלב מסיום תאלץ להחליף את הכרטיס מסך, אבל זה כנ"ל גם לגבי הקונסולה. הם תמיד מוציאים חדשות.

לדעתי אם באמת כל המשחקים יעברו לקונסולה זה רק בגלל הפיראטיות.

אבל קונסולה שמונסולה ומחשבילה שמלילה - לא שמעתם על הOn-Live (או שגם זו קונסולה?).

תראה לי גיימר שעדיין משחק עם PS3 או 360 מאז 2005-2006 הם בטח נשרפו :silly:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מרוץ? מצחיק אתה ;D

תראה לי גיימר אחד, אחד! שעדיין משתמש באותו מחשב מאז נובמבר 2005/06 (תאריכי היציאה של ה360/PS3), ומצליח לשחק איתו כמחשב גיימינג, או מצליח להגיע לרמת הגרפיקה שהPS3 וה360 מציגים.

תשחק על 720P +4AF כמו ב-PS3 או 4AA ללא AF ב- 360.

תוריד את ה-draw distance ל-65% וקיבלת גרפיקה של קונסולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקונסולה משחק עולה בסביבות ב 350 שח יכול להגיע ל450 עבור משחק ממש ממש מבוקש.. במחשב זה המחיר של משחק הוא חצי מזה.. (תחת הנחה כבדה שכולם יודעים מהי )

אז תכלס נניח שאתה קונה 8 משחקים לקונסולה לשנה בהשוואה למחשב יכולת לקנות את אותם משחקים + חיסכון של כמה מאות שקלים לשדרוג.

אני התכוונתי בעיקר ל ps3 במחירים.. אבל התכלס אין כמו חווית משחק בקונסולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפלייסטיישן 3 יש AF אבל אין AA? לXBOX 360 יש AA אבל אין AF?

מעדיף פלייסטיישן 3, אני יכול לחיות עם זה שהעצמים במשחק מדורגים אבל אני לא יכול לחיות עם זה שהריצפה עקומה

נכון.ל- 360 יש צ'יפ מיוחד רק בשביל ה-AA,כך שה-AA לא מכביד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום הצ'יפ הזה היו יכולים להוסיף עוד כוח עיבוד

AA זה למפונקים, דברים כמו איכות מודלים וטקסטורות ובמיוחד מרחק ראייה אלה דברים שמשפיעים משמעותית על משחקיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה בכלל מי מיצרני הקונסולות ישאר בכלל...?

סגה חיסלה את ה-DC בסוף שנות ה-90, ולאחר מכן עברה לפיתוח רב פלטפורמה, החברה הפכה לרווחית יותר.

סוני ומיקרוסופט סופגות הפסדים, ולא לקחתי בחשבון את הדור הבא של הקונסולות.

נינטנדו לדעתי, תחזק את תחום קונסולה הניידת.

תראו את כרטיסי ה-DX11, יותר מגושמים, צורכים יותר חשמל וחום, אני לא רוצה לחשוב איך הדור הבא של הקונסולות יהיה מהבחינה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מרוץ, אני מכיר הרבה בפורום פה שעדיין נהנים מכרטיסים כמו: 8800GT, HD4850, 8800GTX עדיין סוסים שלא חייבים להחליף.

מחזק

לי יש 8000GT ועדין לא חושב על שדרוג

אז נכון לפעמים יש פשרות אבל קניתי את המחשב ב2007 ואני לא הולך לשדרג כלום עד לפחות 2011

וגם אז רק כרטיס בבערך 500 שקל להחזיק עוד שנה

זה שיש אנשים שרצים אחרי הגרפיקה או משדרגים כל פעם שמשחק כמו קריסס יוצא זה כבר עניין אחר

כמה כבר משחקים כבדים כמו קריסס שבאמת שווה לשחק אותם יצאו מאז ההשקה שלו ? -לא הרבה זה בטוח

רוב המשחקים הנחשבים מקבלים גרסה טובה גם למחשב

בעניין בלעדים לזרוק שמות כמו הילו או קילזון זה יפה רק ששוכחים שהם בשני פלטפורמות שונות

וזה מה שהרבה עושים שזורקים שמות של משחקי קונסולה מול

ובכלל חסר לשחקני מחשב FPS ? חסר משחקי פעולה ? חסר מירוצים ? -לי לא

חסר אולי JRPG ומשחקי מכות אבל בקלות אפשר לפתור את זה באמולטורים ולשחק בקלסים כי לטעמי משחקים כמו לונר\או סטריט פיטר 3 וכו

יותר טובים מרוב החדשים בסגנון שיוצאים היום

ובמשחקי מכות סטנדרטים הגימפאד של הPS3\360 מסריחים לזה גם ככה וצריך לקנות משהו נורמלי כדי לשחק בהם

עכשיו אני לא נגד למישהו שיש מחשב שמתאים לו לכל דבר מלבד משחקים קונסולה זה פתרון מאוד נחמד

אבל אין פה מנצח ברור לPC יתרונות שלו ולקונסולות היתרונות שלהם

יעלה שיצא כבר ה3DS כי בה לי משהו חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק

לי יש 8000GT ועדין לא חושב על שדרוג

אז נכון לפעמים יש פשרות אבל קניתי את המחשב ב2007 ואני לא הולך לשדרג כלום עד לפחות 2011

וגם אז רק כרטיס בבערך 500 שקל להחזיק עוד שנה

זה שיש אנשים שרצים אחרי הגרפיקה או משדרגים כל פעם שמשחק כמו קריסס יוצא זה כבר עניין אחר

כמה כבר משחקים כבדים כמו קריסס שבאמת שווה לשחק אותם יצאו מאז ההשקה שלו ? -לא הרבה זה בטוח

רוב המשחקים הנחשבים מקבלים גרסה טובה גם למחשב

בעניין בלעדים לזרוק שמות כמו הילו או קילזון זה יפה רק ששוכחים שהם בשני פלטפורמות שונות

וזה מה שהרבה עושים שזורקים שמות של משחקי קונסולה מול

ובכלל חסר לשחקני מחשב FPS ? חסר משחקי פעולה ? חסר מירוצים ? -לי לא

חסר אולי JRPG ומשחקי מכות אבל בקלות אפשר לפתור את זה באמולטורים ולשחק בקלסים כי לטעמי משחקים כמו לונר\או סטריט פיטר 3 וכו

יותר טובים מרוב החדשים בסגנון שיוצאים היום

ובמשחקי מכות סטנדרטים הגימפאד של הPS3\360 מסריחים לזה גם ככה וצריך לקנות משהו נורמלי כדי לשחק בהם

עכשיו אני לא נגד קונסולות למישהו שיש מחשב שמתאים לו לכל דבר מלבד משחקים קונסולה זה פתרון מאוד נחמד

אבל אין פה מנצח ברור לPC יתרונות שלו ולקונסולות היתרונות שלהם

יעלה שיצא כבר ה3DS כי בה לי משהו חדש

קרירין נגעתה בליבי

אני קורא את הפוסטים שלך כבר כמה שנים טובות פה באתר, ופעם הייתה כל כך פרו קונסולות ושכל תגובה היתה כל כך נגד הפיסי, ולי היה מאוד כועב לשמוע את זה

אני שמח שאתה עכשיו יותר פיסי מקונסולות

מישהו יודע איך באמת הרווחים של וMS מעז שהם הוציעו את הקונסולות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה בכלל מי מיצרני הקונסולות ישאר בכלל...?

סגה חיסלה את ה-DC בסוף שנות ה-90, ולאחר מכן עברה לפיתוח רב פלטפורמה, החברה הפכה לרווחית יותר.

סוני ומיקרוסופט סופגות הפסדים, ולא לקחתי בחשבון את הדור הבא של הקונסולות.

נינטנדו לדעתי, תחזק את תחום קונסולה הניידת.

תראו את כרטיסי ה-DX11, יותר מגושמים, צורכים יותר חשמל וחום, אני לא רוצה לחשוב איך הדור הבא של הקונסולות יהיה מהבחינה הזאת.

רק רציתי לחדד, הDC יצא בסוף שנות ה90 (בשנת 98) וחוסל סופית ב2002.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה באמת הדרימקאסט נפל? אני זוכר שהיה איזה עיתון שהאשים את המשחק shenmue אבל אני לא זוכר למה

יש כאלו טוענים בגלל ההשקה של ה-PS2, ויש שטוענים בגלל שלא היתה לקונסולה הגנה, פשוט לצרוב ולשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...