Blur-הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Blur-הדיון הראשי

F430

Recommended Posts

המשחק לא מדהים הוא מהנה סגנון לגו מרוצים עם הגיימפוד הוא נוח למשחק, גרפיקה פשוטה ויפה יחסית אתה יכול להנות מהמשחק אבל בוא נגיד שאח שך יותר יתחבר למשחק :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם מתלוננים? גרפיקה גרפיקה בלה בלה ..

המשחק רואים יפה מאוד גרפיקה מספיק טובה ..אז סבבה שזה לא גריד או דירט

אבל היא ממש לא גרועה..

והמשחק עצמו ממש נחמד וכיפי, ארקייד שונה מסתם עוד מרוצים לי אישית הוא יותר מזכיר את flat out 2

מה שכן יש לי בעיה איתו שהתמונה כל הזמן קופאת באמצע משחק לכמה שניות טובות וזה מעלה לי את העצבים!!

ראיתי שיש פאטצ' כבר אני מאוד מקווה שהוא יסדר את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא ממש אהבתי את המשחק, למי שלא רוצה סתם מירוצים ורוצה לשלב עוד אקשן וכיף - מומלץ.

אגב, איך אפשר לירות לאחור? ראיתי מכוניות אחרות שעושות את זה אבל אני לא מצליח.. (אני יודע רק איך יורים קדימה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא ממש אהבתי את המשחק, למי שלא רוצה סתם מירוצים ורוצה לשלב עוד אקשן וכיף - מומלץ.

אגב, איך אפשר לירות לאחור? ראיתי מכוניות אחרות שעושות את זה אבל אני לא מצליח.. (אני יודע רק איך יורים קדימה)

W יורה קדימה

S יורה אחורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חברים.

יש לי את המשחק בנ'ל ,אבל יש בעיה מעצבנת, אני נכנס למשחק ולאחר כמה דקות משחק הוא נתקע לכמה שניות וממשיך,ושב נתקע וממשיך,עכשין תוך כדי שהוא נתקע המשחק קופץ לשולחן עבודה לכמה שניות וחוזר כאילו לא קרה כלום.

תוך כדי הקטעים האלו הוינדוס רושם לי שהדרייבר של הכרטיס מסך שלי הפסיק לעבוד.(זה קורה כול פעם שהמשחק נתקע).

יש לציין שזה קורה רק במשחק הזה.

ושאר המשחקים פועלים חלק וללא בעיות.

אני משחר במשחק הנ'ל בהגדרות הכי גבוהות וברזולוצייה 1440X900

המפרט שלי :dual cpu e6300 2.80ghz

4gb ram

motherbord g31

nvidia 220 gt

windows 7 ultimate 64 bit

יש לציין שהדרייבר המותקן הוא הדרייבר החדש של נבידיה (257 בטא)לפניו היה את 197 הרשמי.

תודה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חברים.

יש לי את המשחק בנ'ל ,אבל יש בעיה מעצבנת, אני נכנס למשחק ולאחר כמה דקות משחק הוא נתקע לכמה שניות וממשיך,ושב נתקע וממשיך,עכשין תוך כדי שהוא נתקע המשחק קופץ לשולחן עבודה לכמה שניות וחוזר כאילו לא קרה כלום.

תוך כדי הקטעים האלו הוינדוס רושם לי שהדרייבר של הכרטיס מסך שלי הפסיק לעבוד.(זה קורה כול פעם שהמשחק נתקע).

יש לציין שזה קורה רק במשחק הזה.

ושאר המשחקים פועלים חלק וללא בעיות.

אני משחר במשחק הנ'ל בהגדרות הכי גבוהות וברזולוצייה 1440X900

המפרט שלי :dual cpu e6300 2.80ghz

4gb ram

motherbord g31

nvidia 220 gt

windows 7 ultimate 64 bit

יש לציין שהדרייבר המותקן הוא הדרייבר החדש של נבידיה (257 בטא)לפניו היה את 197 הרשמי.

תודה על העזרה!

תתקין את שתי הUPDATE שיצאו.. זה פותר את הבעיה מנסיון

חפש בגוגל אני לא זוכר מאיפה הורדתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...