העברת קבצים ב- Wifi עם נתב תקן N ? - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העברת קבצים ב- Wifi עם נתב תקן N ?

Posford

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

התכוונתי להגיד שלדעתי (על פי קצב העברת הנתונים שהשגת) המתאם כן עובד במהירות המרבית שלו ויכול להיות שרק הערך המספרי שאתה מקבל הוא שגוי. גם אם יצא מנהל התקן שיפתור את הסוגייה הזאת (בהנחה שהיא קיימת) הוא לא ישפר לך את קצב העברת הנתונים.

כשהנתב מוגדר לשדר רק בתקן N מתאם שעובד בתקן G לא יוכל להתחבר אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי להגיד שלדעתי (על פי קצה העברת הנתונים שהשגת) המתאם כן עובד במהירות המרבית שלו ויכול להיות שרק הערך המספרי שאתה מקבל הוא שגוי. גם אם יצא מנהל התקן שיפתור את הסוגייה הזאת (בהנחה שהיא קיימת) הוא לא ישפר לך את קצב העברת הנתונים.

כשהנתב מוגדר לשדר רק בתקן N מתאם שעובד בתקן G לא יוכל להתחבר אליו.

גם לי היתה בעיה כמו אצלו בנייד עם הEW-7718UN , אצלי במחשב זה עבד במלוא המהירות ככה שזאת לא היתה בעיה במתאם עצמו ,אבל רק בנייד המתאם עבד ב54Mbps ,את האמת אין לי מושג איך זה הסתדר , דוד שלי שהוא הגיעה באותו היום ניסה כמה דברים ,ופתאום זה הסתדר ,כנראה יש משהו שמפריע לכרטיס לעבוד כמו שצריך ,שזה אומר בקיצור בעית תוכנה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי את הדרייברים כקבצים בודדים.

הורדתי מהאתר של EDIMAX וזה קובץ EXE בודד.

עשיתי את התהליך כמו שצריך, הסרתי את התוכנה ואז את הדרייברים > הפעלתי את המחשב מחדש ואז התקנתי מחדש והגרסא לא השתנתה.

ב- Wireless Network Connetion בלשונית מתקדם אין הגדרות של מהירות חיבורים כמו בכרטיס רשת רגיל.

יש כללי\רשתות אלחוטיות\מתקדם > ובמתקדם יש Firewall.

תעשה לעצמך טובה ותוריד את ה-DRIVER מהאתר של RALINK - יצרנית הרכיב האלחוטי. ה-DRUVER שם הוא כבר בגרסא 3.0. ה-LINK הראשון כאן -- http://www.ralinktech.com/support.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן עשיתי זאת עדכנתי את הדרייבר של RAlink והכרטיס עלה למהירות 150Mbps.

(התקנתי רק את הדרייבר ללא תוכנת הניהול RAlink Wireless Utility).

ומעביר בשידור של הראוטר בתקן N על 10MB\s.

יש לך רעיון איך הכרטיס יעלה ל-300Mbps כמו שכתוב עליו?

ותודה לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן עשיתי זאת עדכנתי את הדרייבר של RAlink והכרטיס עלה למהירות 150Mbps.

(התקנתי רק את הדרייבר ללא תוכנת הניהול RAlink Wireless Utility).

ומעביר בשידור של הראוטר בתקן N על 10MB\s.

יש לך רעיון איך הכרטיס יעלה ל-300Mbps כמו שכתוב עליו?

ותודה לכולם!

ההסבר והפתרון כאן -- http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=461293.msg3939776#msg3939776

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערה כללית:

אם הגעת לקצב העברה מקסימלי של 10MB/S, והבדיקה שעשיתה בין מחשב ברשת קווית למחשב ברשת אלחוטית N, אז המגבלה שלך נעוצה במחשב שברשת הקווית(100Mb= בפועל 10-13MB בקצב העברה בין מחשבים ברשת קווית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...