ייתכן שהאתר נרגע מעט? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייתכן שהאתר נרגע מעט?

ssib

Recommended Posts

היי לכולם

איני יודעת אם זו רק הרגשה שלי, לא ממש התעמקתי בזה ובוודאי שאין לפני את המספרים, אבל יש בי התחושבה שהאתר משהו "נרגע".

כלומר, כאשר נכנסתי לכאן לפני כמה שנים נוצרה אצלי התחושה שיש באתר לא מעט אנשים ודיי הרבה פעילות. לאומת זאת, בחודשים האחרונים, בין אם מדובר בפורומים שבעבר נראו לי פעילים יותר (כמו מפרטים או מעבדים), בוודאי שבאלה שפחות (מארזים?) נראה שיש פחות, עיתים אפילו הרבה פחות.

זה רק נדמה לי? אני טועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את יכולה לבדוק בעצמך:

http://www.archive.org/index.php

רואים שם בעיקר היסטוריה, לא?

כלומר לא ממש נפח פעילות באתרים? או שפשוט איני מכירה מספיק?

מעבר לכך, דווקא בתור חבר צוות לשעבר, מה אתה אומר?

ועזוב, בנושא הזה אני לא מחפשת נתונים והוכחות. גם לא מנסה להוציא את האתר רע - אני דווקא מחבבת אותו ולכן אני פה - פשוט תוהה..[br]פורסם בתאריך: 20.05.2010 בשעה 15:49:24

כן ,כולם עברו לריב בפורום אקטואליה .

כן, אה? :)

טוב, בפורום ההוא בינתים איני מבקרת יותר מידי. מה שכן, טוב שהוא שם, אנשים זקוקים להוצאת קיטור. במיוחד בתקופה, במדינה המסובכת הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעי, למען האמת אין לי יותר מדי מושג... הייתי אחראי פורום כללי כ-3 חודשים בסה"כ, בחצי שנה האחרונה. והפעילות בסה"כ הייתה דיי דומה לעכשיו (בפורום כללי).

לגבי הפורומים האחרים, באמת שאין לי מושג.

האתר שהבאתי לך, פועל כמעין ארכיון לדפי האינטרנט. למשל: את יכולה לצפות ב- Hwzone בכל מיני תאריכים שונים. לכן, אמרתי לך שאת יכולה להשוות ולבדוק בעזרתו.

לגבי חוסר פעילות או פעילות מרובה. כמו בכל מקום בחיים, מגיעים אנשים חדשים, אנשים ותיקים עוזבים וכד'...

לדוג': בתקופות של חגים וחופשים, בד"כ כמות הדיונים שנפתחים הרבה יותר גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעי, למען האמת אין לי יותר מדי מושג... הייתי אחראי פורום כללי כ-3 חודשים בסה"כ, בחצי שנה האחרונה. והפעילות בסה"כ הייתה דיי דומה לעכשיו (בפורום כללי).

לגבי הפורומים האחרים, באמת שאין לי מושג.

האתר שהבאתי לך, פועל כמעין ארכיון לדפי האינטרנט. למשל: את יכולה לצפות ב- Hwzone בכל מיני תאריכים שונים. לכן, אמרתי לך שאת יכולה להשוות ולבדוק בעזרתו.

לגבי חוסר פעילות או פעילות מרובה. כמו בכל מקום בחיים, מגיעים אנשים חדשים, אנשים ותיקים עוזבים וכד'...

לדוג': בתקופות של חגים וחופשים, בד"כ כמות הדיונים שנפתחים הרבה יותר גדולה.

וואלה.

טוב, זה דיי הגיוני - אם כי מעט חבל היות והיו, עדיין לפחות נראה שנמצאים פה לא מעט מומחים לא קטנים שחלקם עזרו רבות, תרמו ובאופן כללי נראו נחמדים.

מה שכן, אני השוותי לתקופה יותר רחוקה (נניח שנתיים +) ובטח שלא לפורום כללי - בו כמעט שלא יצא (או יוצא) לי לבקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני פה מ2005 נראה לי (J0HNiE לשעבר) ולא ממש הרגשתי שינוי, אני בטוח שהמנהלים הראשיים ידעו להגיד יותר :xyxthumbs:

כמות נרשמים, שעות פעילות וכו'..

אני אישית לא ממש מרגיש שינוי, יש תקופות לפה ולשם אבל לא שינוי דרסטי..

כן ,כולם עברו לריב בפורום אקטואליה .

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אני ו yoav.g חלק גדול מזה :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מזדהה עם ההרגשה...

אבל אני חושב שמה שקרה באתר, קרה לא מעט לטובה.

אני חושב שעיקר השינוי קשור למעורבות של מנהלי הפורומים ותת-הקהילות שנוצרו לכל פורום.

בגלל שיש מוערבות שכזו אז הצהרות מוזרות נקטעות מהר, בעיות נפתרות מהר ובאופן כללי אין הרבה קישקושים :)

מצד שני יש איזושהי מרובעות שמתלווה לשינוי הזה, דיעות שהן לא קונצנזוס נקטלות מהר.

אז האתר יותר יעיל, ופחות כייפי.

מעניין אם כל החנונים של אז פשוט עברו לאיזה אתר היכרויות לחנונים או משו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני פה מ2005 נראה לי (J0HNiE לשעבר) ולא ממש הרגשתי שינוי, אני בטוח שהמנהלים הראשיים ידעו להגיד יותר :xyxthumbs:

כמות נרשמים, שעות פעילות וכו'..

אני אישית לא ממש מרגיש שינוי, יש תקופות לפה ולשם אבל לא שינוי דרסטי..

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אני ו yoav.g חלק גדול מזה :lol: :lol: :lol:

נו, מישהו צריך להחזיק את הפורום ההוא, לא? :P[br]פורסם בתאריך: 20.05.2010 בשעה 17:13:40

לא יודע מה אתכם, אני מאוד רגוע.

מ א ו ד?

אפשר ממה שאתה לוקח? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מזדהה עם ההרגשה...

אבל אני חושב שמה שקרה באתר, קרה לא מעט לטובה.

אני חושב שעיקר השינוי קשור למעורבות של מנהלי הפורומים ותת-הקהילות שנוצרו לכל פורום.

בגלל שיש מוערבות שכזו אז הצהרות מוזרות נקטעות מהר, בעיות נפתרות מהר ובאופן כללי אין הרבה קישקושים :)

מצד שני יש איזושהי מרובעות שמתלווה לשינוי הזה, דיעות שהן לא קונצנזוס נקטלות מהר.

אז האתר יותר יעיל, ופחות כייפי.

מעניין אם כל החנונים של אז פשוט עברו לאיזה אתר היכרויות לחנונים או משו...

אכן היה פיצול לכמה פורומים וסביר שבעקבות זאת חלק מהאנשים פחות רואים הודעות שפורסמו בפורמים אחרים. באשר למעורבות מוגברת של מנהלים וקטיעת הצהרות מוזרות, ייתכן וזו אני אבל לא הבחנתי בכך במיוחד (או שאני מדחיקה). יש לך במקרה איזו דוגמה הצהרבה מוזרה במיוחד או דיעה שאינה קונצנזוס שנקטעה מאוד מהר?

באשר לאתר הכרויות לחנונים, תראה אולי אני סתם עיוורת אבל גם לפני 3+ שנים לא ממש ראיתי פה אחוז גבוה במיוחד של בנות. אז מה העניין עם אותם חנונים, כולם מנסים להכיר גברים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...