אוכל מזין ולא משמין! - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוכל מזין ולא משמין!

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תוסיף לדיאטה הזאת בשר וביצים וזאת אחלה של דיאטה.(מצידי תאכל אותם RAW, יש אנשים שאוכלים ככה.)

אבל סתם ככה , אתה תגמור דומה לשלד מהר מאוד, אנחנו מהיסוד שלנו טורפים.

ואז חוטפים מקרה חמור של סלמונלה או פרה משוגעת.

אפשר לא "לגמור דומה לשלד" גם אם אתה צמחוני, הקטע זה איזון. האתר שהבאת נראה מאוד לא אמין ומפוקפק (60% מהחלבון נהרס בבישול? גם אם כן, בפירות וירקות יש כמות מזערית של חלבון ככה שכל המתכונים האלה חסרי תועלת)

וזה שהוא ירד 10 ק"ג, רוב הסיכויים שזה על סך שריר. ככה שלא הייתי מתגאה במקומו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם לידע כללי , הפחד מהסלמונלה נראה לי קצת OverRated , מחקר שנעשה בארה"ב מצא שהאחוז הממוצע של

הביצים הנגועות בחיידק עומדות על כ 0.03% מסך הביצים,מה שכן אני לא יודע איפה עומדת לעומת ארה"ב בסטטיסטיקות האלה.

ובכללי אלה עם כן אתה לא בקבוצת סיכון של נוער/אנשים מבוגרים או נשים בהיריון , או שיש לך AIDS סרטן , כלומר כל עוד המערכת החיסונית שלך מתפקדת כמו שצריך,הבנתי שהחיידק לא קטלני כ"כ.

ואם אני לא טועה גם אם אתה אוכל מאכלים אסיאתיים מסויימים או בכלל עין/חביתה לא מבושלת מידי, החיידק יכול להישאר,ככה שקצת הקצנת את הסיכון.

לגבי הפרה המשוגעת אין לי ממש ידע בנושא, אני יקרא קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בממוצע, זה דווקא כן 40%.

השאלה מה זה "הרבה יותר"? 50%? 70%?

זה כבר מגיע למספרים לא הגיוניים, בכל זאת אם אתה צורך מזון

ועוסק בפעילות גופנית, גם רקמות שריר חדשות נוצרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים בנוגע לירידת שריר שאמרתם, כשדיאטת כסאח אומרת , להכניס את עצמך לגרעון קלורי גדול מידי ומיותר.

מה שכן הגבלת מזונות מסויימים שפחות מותאמים לגוף שלך מאחרים לא נראית לי כמו כסאח, ומניסיון אישי מביאה תוצאות הכי טובות.

ובקשר לרקמות שריר בפעילות גופנית,אינך יכול ליצור תאי שריר חדשים בפעילות גופנית(או לפחות זה לא תועד במדע עד היום.) אתה יכול רק להגדיל את גודל התא -Hypertrophy.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים שאין לכם מושג בטבעונאות, אז למה סתם לזרוק תגובות ?

קודם תבדקו את הנושא ואז תגיבו.

תעשו קצת מחקר ותבינו אולי מי טורף ומי לא, ומה האוכל שאדם צריך לאכול.

אני אוכל המון ולא גווע מרעב וכל השרירים נשארו במקומם אלא רק "הצמיגים" ירדו.

אני לא בא לכפות על אף אחד את התזונה הזו, אלא רק מספר עובדות. תחקו, תנסו ותחליטו בעצמיכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אין מושג? יש מושג כללי בביולוגיה, אנאטומיה ומחקרים נוספים שקראנו במהלך השנים,

משם אנו מסיקים כל מיני מסקנות.

האם מדדת באופן מדוייק את יחס השריר והשומן לפני הירידה במשקל ואחרי

שאתה בטוח שלא ירדת במאסת השריר בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עשיתי בדיקות מהסוג הזה, אבל לדעתי מספיק לעמוד מול המראה ולראות את השינוים בגוף שלך לטובה.

וכן, אתה לא הופך להראות אנורקסי כמו שזה נדמה למי שלא מכיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממבחן העין, יש לי כמה חברים צמחונים (מנסה לשנות את זה ;D) , אף אחד מהם לא מחזיק מאסת שריר מכובדת במיוחד, יחסית לאנשים ממוצעים שאוכלים בשר.

אמממ , אתה טוען שבני האדם הם לא יצורים טורפים? פיספסת כמה מיליוני שנים של Hunter&Gatherer?

בכל אופן כבר רשמתי, התזונה באתר שהבאת לדעתי נראת בסדר גמור, רק לטעמי חסר לה ביצים ובשר.(כמו שרשמתי קודם , מצדי תאכל אותם ללא בישול.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אני חושב שזה יעניין כאן חלק מהגולשים.

"תעזבו את העטינים שלי"

מובא לפני הגולשים כאן ספרו יוצא הדופן של ד"ר אריה אבני, המציג מידע רב על נזקיהם של מוצרי החלב לבריאות האדם. על פי ד"ר אבני, הספר עצמו הורד מחנויות הספרים בארץ בשל אינטרסים כלכליים של חברות שהיו עלולות להיפגע אם מידע זה היה מגיע לציבור הרחב. קראו ושפטו בעצמכם.

מאת: ד"ר אריה אבני

ספרון זה מובא כאן במלואו, באישורו של המחבר.המחבר רואה בכך דרך להביא ידע כמעט מחתרתי זה אל הציבור בישראל.

http://www.heartcenter.co.il/siteArticle.asp?aid=379&cid=49

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...