אוכל מזין ולא משמין! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוכל מזין ולא משמין!

Born2Kill

Recommended Posts

העיקר לקשקש סתם:

http://www.vitaminglobal.co.il/organic-branflakes-375g-harduf-p-1163-c-55_67.html

הנה, זה בלי סוכר ובלי ממתיק, טבעי לחלוטין(יש לזה טעם של קרטון, אגב :)).

לא טענתי, שאין מוצרי ללא סוכר שלא מוסיפים להם ממתיק מלאכותי. אלא שלרוב המוצרים שהם ללא סוכר כן מוסיפים להם ממתיק.

ואת זה, אפשר לראות בבירור בסופרמרקט... נתקלתי כבר ביותר ממוצר אחד כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל אני דיברתי על מוצר ספציפי!

יש בראנפלקס וקורנפלקס של "הרדוף", ללא תוספת סוכר כלל.

ואתה אמרת:

אתה יודע מה הבעיה עם כל הקורנפלקסים/מוצרים ללא סוכר? שלרובם המוחלט, מוסיפים כל מיני ממתיקים מלאכותיים במקום הסוכר...

שזה לא רלוונטי, כי לא רשמתי "קח איזשהו בראנפלקס ותתפרע", רשמתי את שם המוצר במפורש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, רק הדגשתי שישים לב ויקח בחשבון. לא טענתי, שלמוצר הספציפית שעליו אתה דיברת הכניסו לו כך וכך דברים...

לא משנה, אפשר לסיים עם זה...

למישהו יש מושג, אם לחלב עיזים יש עדיפות על חלב בקר?

שוטי החלב

על נזקי החלב לבריאות

http://www.focus.co.il/Product.asp?Pid=239-464&Cat2Cat1ID=2&Cat2ID=0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצה לדגני בוקר הכי טובים מבחינת ערך תזונתי, ללא עוררין:

FIBRE 1 (לא להתבלבל עם FIBER ONE)

ViewImage.asp?Image=80FIBERBIG.jpg

אני אוכל אותם קבוע בבוקר כבר איזה שנתיים.

עם 47% סיבים תזונתיים, 2.7% שומנים, 9.5% חלבונים, ללא סוכר כלל ורק 200 קלוריות ל100 ג'...

קשה קצת להשיג אותם, אני אוכל אותם עם חלב וקצת קפה מיובש בהקפאה איתו. טעים, מונע עצירות(אם לא מגזימים בו), משביע לכ3-4 שעות לפחות ומעט מאוד קלוריות ושומנים.

הדגנים הכי מומלצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצה לדגני בוקר הכי טובים מבחינת ערך תזונתי, ללא עוררין:

FIBRE 1 (לא להתבלבל עם FIBER ONE)

ViewImage.asp?Image=80FIBERBIG.jpg

אני אוכל אותם קבוע בבוקר כבר איזה שנתיים.

עם 47% סיבים תזונתיים, 2.7% שומנים, 9.5% חלבונים, ללא סוכר כלל ורק 200 קלוריות ל100 ג'...

קשה קצת להשיג אותם, אני אוכל אותם עם חלב וקצת קפה מיובש בהקפאה איתו. טעים, מונע עצירות(אם לא מגזימים בו), משביע לכ3-4 שעות לפחות ומעט מאוד קלוריות ושומנים.

הדגנים הכי מומלצים.

שטויות. חצי שעה אחרי שאכלת אתה שוב רעב.

וזו לא רק הסיבה היחידה שהפסקתי בגללה לאכול את זה, סיבה נוספת היא בגלל בעיות עיכול נוראיות שזה עושה. לא בא בחשבון שבגלל חרא כזה (תרתי משמע) אני אלך 8 פעמים ביום לשירותים (כן, ספרתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, רק הדגשתי שישים לב ויקח בחשבון. לא טענתי, שלמוצר הספציפית שעליו אתה דיברת הכניסו לו כך וכך דברים...

לא משנה, אפשר לסיים עם זה...

למישהו יש מושג, אם לחלב עיזים יש עדיפות על חלב בקר?

שוטי החלב

על נזקי החלב לבריאות

http://www.focus.co.il/Product.asp?Pid=239-464&Cat2Cat1ID=2&Cat2ID=0

חלב זה לא בריא בלי קשר אם מדובר בחלב בקר או עיזים. חלב מיועד ליונקים (כולל בני אדם) בתקופת הינקות. בני אדם לא אמורים לשתות חלב אחרי תקופת הינקות, ובטח שלא חלב של בעל חיים אחר :screwy:.

בנוסף ל"שוטי החלב" יש גם ספר בשם "מחקר סין" (The China Study) שמדבר (בין היתר...) על הקשר בין צריכת חלב ומוצריו (ובכלל תזונה) למחלות שונות (כולל סוגים שונים של סרטן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה להגיד לי שאתה לא צורך חלב בשום צורה?

גבינה לבנה/צהובה? יוגורט? ריוויון?

(אני לא אסחף לרמה של גלידות וקצפות כי לא חסר אנשים שמזה נמנעים כמו מאש, אבל מאיזה יוגורט?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה דבר פסול באי צריכת מוצרי חלב. הרגישים ללקטוז למיניהם (לא דייקתי אבל הכוונה ברורה) מסתדרים וחיים מצויין, ללא מוצרי חלב.

אני באופן אישי צורך במידה, אני חושב שכל דבר בצורה מוגזמת וקיצונית הוא לא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(אני לא אסחף לרמה של גלידות וקצפות כי לא חסר אנשים שמזה נמנעים כמו מאש, אבל מאיזה יוגורט?)

כן, אני לא צורך חלב בשום צורה, ואני נמנע מדברים נוספים שלצערי מהווים חלק עיקרי מהתזונה של החברה המערבית כיום.

אני לא רואה דבר פסול באי צריכת מוצרי חלב.

כי זה (צריכת חלב) מה שמלמדים את רוב האנשים מגיל קטן, ואותם אנשים ילמדו את הילדים שלהם אותו דבר וחוזר חלילה... למרות שבשנים האחרונות המודעות לתזונה (ולהרבה דברים אחרים כמו איכות סביבה) עולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לעשות כמות גדולה של סלט (ממש גדולה)

כרוב/ מלפפונים..

אבל אם כבר דיאטה, מצטער להגיד את זה אבל לגבי הדבר היחיד שאני מצליח זה אטקינס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כזה יוצא דופן - גם אני לא בולס דברי חלב (מלבד הרוקפור המותכת על הבורגר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלב זה לא בריא בלי קשר אם מדובר בחלב בקר או עיזים. חלב מיועד ליונקים (כולל בני אדם) בתקופת הינקות. בני אדם לא אמורים לשתות חלב אחרי תקופת הינקות, ובטח שלא חלב של בעל חיים אחר :screwy:.

בנוסף ל"שוטי החלב" יש גם ספר בשם "מחקר סין" (The China Study) שמדבר (בין היתר...) על הקשר בין צריכת חלב ומוצריו (ובכלל תזונה) למחלות שונות (כולל סוגים שונים של סרטן).

אל תדאג מה שאתה קונה בסופר לא קרוב לחלב אמיתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...