קבלו קצת חדשות פייסבוק . - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבלו קצת חדשות פייסבוק .

michaelr

Recommended Posts

אמרתי שיש לי משהו נגד?

fighter זרק שאלה לאוויר, עניתי.

לא התכוונתי לכפתור של ההמלצה שיש בתחתית

התכוונתי שאתה עושה לייק על סטטוס של חבר, זאת לא דרך להראות שאהבת את הפוסט בלי שתצטרך ממש לכתוב משהו מאשר לא להראות שום יחס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איפה אתם ממליצים לכתוב איפה אני מבלה?

לכתוב הערה קטנה בWALL כל שבוע מחדש, או שיש מקום אחר? (הכוונה לאירוע שאין לו הזמנות בפייסבוק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני פותח דף כזה שצרךי לעשות LIKE בשביל לקקרוא את התוכן?

רק הצטרפת וכבר התחלת לעסוק בשטויות מהסוג הנחות והמעצבן ביותר שיש בפייסבוק? :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני פותח דף כזה שצרךי לעשות LIKE בשביל לקקרוא את התוכן?

בוא אני אומר לך כבר מעכשיו זה לא עובד, בטח ובטח שלא תמונות סקס כי זה לא מאושר ע"י .

אז מתעלמים ואם זה כבר ממש מציק אפשר למחוק חברים מהרשימה שעדין קונים את החרא הזה (סתם 8))

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

וואי כמה צחקתי אתה לא מבין :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודע לזה שזה מציק הדבר הזה, מה שהתכוונתי לעשות זה לעלות מדריך איך אפשרת לזהות לינקים שמפנים לאתרים שנותנים כסף על כניסות (אם כבר לחצתה לייק לפחות תקבל משהו בתמורה)

בשביל שהמדריך הזה יתפרסם הוא חייב לעבוד בשיטה של LIKE תמורת תוכן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הוא צריך לעבוד כמו שזה נעשה באינטרנט לפני הפייסבוק - אם התוכן מספיק טוב (לפי דעתך כן) ואפשרויות ההפצה נוחות (אכן כך בפייסבוק) - הגולשים יפיצו את התוכן בעצמם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...