התשובה לבמאי הסרט "עג'מי" - גם אותי זה לא מייצג - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התשובה לבמאי הסרט "עג'מי" - גם אותי זה לא מייצג

ellell

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא יודע מתי בפעם האחרונה היית בג'לגוליה וביפו ובעוד הרבה ישובים ערביים במדינה שלנו.

אני לא יודע לגביך, אבל אם ככה היו מתייחסים אלי, גם אני הייתי מדבר ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היחס שלהם לא רלוונטי, החליט מי שהחליט לתת להם אזרחות ואז להפוך אותם לאזרחים סוג ב'.

אז מה אתם רוצים, שיעמדו וישירו התקווה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין אם הוא יהודי או ערבי זה לא רלוונטי

קם, אזרח מדינת ואמר שאותו זה לא מיצג

גם אם אני הייתי יכול זה בדיוק מה שהייתי אומר (ואני יהודי שגר בתלאביב)

ממשלת כישלון שהדבר היחידי שהיא טובה בו זה לדפוק את האזרח

חבל שאנשים מאמינים לתעמולת המדינה נגדו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר לממשלה?

מדובר על היחס הכושל והמשפיל שהמדינה מפגינה בעיקביות כלפי האזרחים הערביים שלה כבר 60 שנה.

כמו שאמרתי, אם המדינה שלי היתה מתייחסת אלי בצורה הזאת, גם אני הייתי מדבר ככה.

אף אחד לא מאשים את ה"יהוד" בכל דבר, אבל לפחות תמורת המיסים שהם משלמים, אפשרי אולי שהביוב שלהם לא יזרום ברחובות?, ואולי אפשרי לסלול להם איזה כביש או שניים במקום דרכי העפר שהמדינה מואילה בטובה לתת להם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדינת הפכה אותם לאזרחים, מדינת חייבת להתייחס אליהם כאזרחים, בין אם הם משלמים מיסים או שלא.

ומעבר לזה, אם אני הייתי חי בישובים האלה ומקבל את אותו יחס משפיל, גם אני לא הייתי משלם ארנונה, כפרנציפ.

חובת ההוכחה היא על המדינה, קודם תסדרו את הביוב, הכבישים, מערכת החינוך ועוד כל אותם שירותים שאזרח צריך לקבל מהמדינה שלו, רק אח"כ תתחילו לגבות על זה תשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הארנונה גובה הרשות המקומית, שמורכבת כולה מתושבי המקום, והיא זו שאחריאית על ניצול ראוי של הכספים שנגבו.

אז קודם כל, סחתיין על ההחלפה הזריזה של הטענה הקודמת

לפחות תמורת המיסים שהם משלמים, אפשרי אולי שהביוב שלהם לא יזרום ברחובות?, ואולי אפשרי לסלול להם איזה כביש או שניים במקום דרכי העפר שהמדינה מואילה בטובה לתת להם?

בטענה הנוכחית

מדינת הפכה אותם לאזרחים, מדינת חייבת להתייחס אליהם כאזרחים, בין אם הם משלמים מיסים או שלא.

שנית, כמו שהרגע אמרתי - איפה בדיוק המדינה נמצאת הכל התהליך הזה? הכסף אמור להיות מנוהל ע"י הרשות המקומית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

shuy, חסר לך הרבה ידע בהסטוריה כדי שתוכל להגיב על הנושא הזה, אנא צא, הפוליטיקה של המדינה הזאת זה לא מרתה סטיוארט שאתה רואה בערוץ יס 4 שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...