"זועמים" סרט דוקומונטרי של "אנרכיסטים נגד הגדר" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"זועמים" סרט דוקומונטרי של "אנרכיסטים נגד הגדר"

Bebush

Recommended Posts

בסה"כ אני חושב שאפשר להודות לבני דודינו וההתנגדות על זה שהם עשו מאיתנו עם, בניגוד לדובי שאומר שאנחנו יצרנו מהם עם, אני חושב שהם עשו מאיתנו עם כי הם היו ערבים מדורי דורות ואנחנו סתם התקבצות מכל פלגי תבל.

בסה"כ בזכותם אנחנו כאן.

עכשיו לכל מי שמדבר על 67 לא יודע מה זה 67 ואיפה זה עובר. אני לא מדבר על זה שעין גדי תהיה ישוב על הגבול אלא על זה שבצומת ירקון תתחיל להכין את הדרכונים לקראת צומת קסם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דילגתי בין התגובות של דובי זובי ושל J0HNS0N.

האחד שמאלני "מאד" (הצלחתי עוד להתייחס אליך ברצינות עד לקטע עם שנאת החרדים שלך) והשני ימני "מאד" (לא חסרות ראיות)

אני בן 17 וחצי, עוד קטין, שהדעה שלי עוד מקפצת בין השמאלני לימני.

אני מבין כל אחד מכם, צד אחד בשמפחה שלי הוא מאוד ימני וצד שני מאוד שמאלני.

לאחרונה אף התחלתי לראות בתגובות YNET יותר מדי ימניות כנגד הערבים, ויותר מדי שמאלניות כנגד החרדים.

לדעתי, בסוף יהיה עלינו לחלק את ירושליים (אין לנו מה לחפש בצד השני) ולחזור לגבולות 67 (אבל ערים גדולות כמו אריאל לדוגמא יש להשאיר בשטחי ישראל) כדי להגיע לשלום עם השכנים שלנו.

אנחנו לא מפסידים כלום, מי מאיתנו יושב כבר בגדה או במזרח ירושליים?

אז כן, נפגע מעט מבחינה אסטרטגית, אבל תהיה לנו לגיטימציה לתקיפה במקרה שיהיה רצון לתקוף את .

אני שמאלני? ROFL...

מרכז מוסאוא לשוויון

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

מרכז "שוויון" לשוויון, פה כל הדיון הזה היה צריך להגמר...

זה ארגון פלסתינאי, לא אמור להיות פה שוויון בין ערבים ליהודים, מהסיבה הפשוטה שישראל הוכרזה בתור מדינה יהודית כערך ראשון. לא טוב להם יש אחלה חופים בעזה...

מצד שני אני טוען שאין לנו מה לחפש בעזה, ואין לנו מה לחפש באזורים בעלי רוב ערבי מוחלט ביהודה ושומרון, ובידול ירושליים מהשכונות הערביות, והחרדיות רק יוביל לטוב...

מדינת נמצאת כרגע במאבק החשוב ביותר שהיה לה בתולדותיה, וזה מעבק על זהותה, אני לא רוצה מדינת הלכה בדיוק כמו שאני לא רוצה מדינה ערבית, אבל זה יקרה אם לא נתן להם להקים מדינה ולבדל אותם מתוכנו, וזה יקרה אם לא נטפל בבני ברק ו-100 שערים בקרוב גם כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל האירגונים הפלסטינים "לשוויון" "לצדקה" "ולהתנגדות" זה אותו הדבר

כולם מחפשים איך להפיל ולחסל את הישות הציונית

כנ"ל הארגונים הדתיים, והימניים הקיצוניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי להצטרף לדיון שמאל-ימין,אני חושב שהסרט דווקא מצליח להיות מאוד אובייקטיבי וזה קשה מאוד בנושא כזה.

הסרט דווקא מצליח להוציא את האנשים הללו (שבעייני הם מאוד מסכנים) כאנשים תלושים מהמציאות ובודדים חברתית,ודווקא החיילים פה

מתנהגים באופן מאוד מקצועי (ושלא יבלבלו את המוח לזה שהם לא מתחילים להתנצח איתם,זה לא תפקידו של חייל) ולמופת.

הסרט הזה בעיניי זה נוק אאוט עצמי לכל האנרכיסטים.

נ.ב. הקטע הכי מגוחך שאחרי שכל הסרט הם עסוקים בלהשמיץ את המדינה והלאום ברגע שהבחור מקבל את הכדור גומי בעין המילה הראשונה שיוצאת לכולם בפה זה "יהודי". קצת לחץ פיזי ויצא המרצע מן השק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני אני טוען שאין לנו מה לחפש בעזה, ואין לנו מה לחפש באזורים בעלי רוב ערבי מוחלט ביהודה ושומרון, ובידול ירושליים מהשכונות הערביות, והחרדיות רק יוביל לטוב...

מדינת נמצאת כרגע במאבק החשוב ביותר שהיה לה בתולדותיה, וזה מעבק על זהותה, אני לא רוצה מדינת הלכה בדיוק כמו שאני לא רוצה מדינה ערבית, אבל זה יקרה אם לא נתן להם להקים מדינה ולבדל אותם מתוכנו, וזה יקרה אם לא נטפל בבני ברק ו-100 שערים בקרוב גם כן.

זהו שבשבילך זה עיניין של "אין לנו מה לחפש שם" אז בוא נשאל אותך אחרת, מה יש לך לחפש בנתניה? בקרית שמונה? בתל אביב?

למה הערים האלו כן שונים מגוש קטיף, מיו"ש?

למה סיני לא סיפקה למדינה שלנו כמויות של נפט? למה מה כבר תל אביב מספקת למדינת ישראל?

ידעת שרוב הפירות והירקות שקנית בסופר היו מגוש קטיף? ידעת שהאדמה שם היא אחת מהטובות לגידולים? גוש קטיף לא רק היה ייצוא למדינת אלא לכל העולם כולו.

ידעת שיש חופים מדהימים בגוש קטיף? אתה יודע איזה אתר תיירות אפשרות לעשות שם?

עזוב באמת הטיעונים שלך פשוט עלובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שבשבילך זה עיניין של "אין לנו מה לחפש שם" אז בוא נשאל אותך אחרת, מה יש לך לחפש בנתניה? בקרית שמונה? בתל אביב?

למה הערים האלו כן שונים מגוש קטיף, מיו"ש?

למה סיני לא סיפקה למדינה שלנו כמויות של נפט? למה מה כבר תל אביב מספקת למדינת ישראל?

ידעת שרוב הפירות והירקות שקנית בסופר היו מגוש קטיף? ידעת שהאדמה שם היא אחת מהטובות לגידולים? גוש קטיף לא רק היה ייצוא למדינת אלא לכל העולם כולו.

ידעת שיש חופים מדהימים בגוש קטיף? אתה יודע איזה אתר תיירות אפשרות לעשות שם?

עזוב באמת הטיעונים שלך פשוט עלובים.

יש שם אוכלוסייה ערבית בריכוז מאוד גבוה.

כמו במזרח ירושליים - אין לך מה לחפש שם (כי אי אפשר להעביר את כולם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואב, בכל הדיונים של שמאל ימין אתה חוזר על העמדה שלך "נכון, אני ימני, ונכון, הערבים (כקבוצה) הם לא משהו, אבל הם פה וצריך ללמוד להסתדר איכשהו עם קיומם פה".

נעשה ניסוי מחשבתי קטן: תעביר את עצמך לשנים 1936-1939 ותחליף את המילה "ערבים" במילה "גרמנים". לצורך העניין אפשר אפילו להתעלם מכך שאתה יהודי על כל הנובע מכך בהקשר הזה - פשוט תחשוב ככל האדם. שים עצמך במקום תושבי אירופה דאז, ותחשוב טוב טוב על המשמעות של העמדה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואב, בכל הדיונים של שמאל ימין אתה חוזר על העמדה שלך "נכון, אני ימני, ונכון, הערבים (כקבוצה) הם לא משהו, אבל הם פה וצריך ללמוד להסתדר איכשהו עם קיומם פה".

נעשה ניסוי מחשבתי קטן: תעביר את עצמך לשנים 1936-1939 ותחליף את המילה "ערבים" במילה "גרמנים". לצורך העניין אפשר אפילו להתעלם מכך שאתה יהודי על כל הנובע מכך בהקשר הזה - פשוט תחשוב ככל האדם. שים עצמך במקום תושבי אירופה דאז, ותחשוב טוב טוב על המשמעות של העמדה שלך.

התבלבלת קצת. צריך להחליף את ה"ערבים" ביהודים ואת הדובר בגרמני.

כלומר, זאת הארץ שלנו אבל הם היו כאן קודם (כמובן לא תחת מדינה משל עצמם ולכן אין להם זכות לקבוע מה יקרה כאן, הם יכולים לבקש ואנחנו יכולים להיענות, כרגע אנחנו לא נענים). זה לא מצב מקביל לגרמניה. כלומר, זה לא שיכולנו לזרוק את הגרמנים לים. זה לא שגרמניה הייתה שלנו והם הפכו אותה.

המשמעות של להגיד "יש כאן גרמנים וצריך ללמוד להתסדר איתם" לא מקבילה למשמעות של "צריך לקיים משא ומתן עם החמאס".

אני מבין שאתה רואה בערבים סכנה על קיום מדינה יהודית בישראל, ואני מבין מאיפה אתה בא. עם זאת, אני לא מסכים שצריך לשנוא את כל העם רק בגלל כמה קבוצות קיצוניות שאנחנו ממש שונאים. נכון, בהן צריכים לטפל בכוח מוחץ, אבל צריך להבין שהמשוואה, ערבי=טרוריסט, לא נכונה.

אם כבר השוואות לשואה, גם אנחנו היינו מיעוט בארץ זרה שהרבה בה לא אהבו אותנו.

עם החמאס אין מה להתמודד בדין וחשבון, על כל פעולת טרור צריך להגיב בנחישות ומחוץ לפרופורציה (על כל טיל שמשוגר, תיהרג החוליה, תיהרס מנהרה, יופצץ מוקד / תחמושת / ביתו של פעיל, כמובן עם מינימום פגיעה באזרחים). אבל שוב, הערבים במזרח ירושליים ובשטחים הם לא טרוריסטים ולא צריך לנהוג בהם ככאלה. הכללות זה לא מה שגרמו לשואה לקרות? "אני שונא את היהודים שמצליחים בבנקאות ומנהל, בטח כל היהודים כמוהם, אז אני שונא את כולם, אני רוצה להרוג את היהודי שהתקבל במקומי לעבודה אז אני רוצה להרוג את כל היהודים בעולם כי הם כולם כמוהו" - היטלר. אל תראה בזה השוואה של אף אדם או גוף לאף אדם או גוף אחר מהמפלגה הנאצית, אבל אתה חופשי לראות בזה כדוגמא למה שקורה כשעושים הכללות קיצוניות על עם שלם.

להגיד "כל הערבים רוצים לראות אותך בתוך חבל תלייה" כמו שג'וני אמר זה פשוט לא נכון בשום צורה ואופן. אם הוא היה אומר "כל הטרוריסטים רוצים..." זה היה שונה, אבל ערבי זה לא טרוריסט (לא אוטומטית לפחות.

כשאני אומר שצריך ללמוד להתסדר איתם, אני מתכוון לערבים שלא רוצים ולא יכולים לפגוע בך - לדוגמאת אלו במזרח ירושליים (לא הקיצוניים שבהם), לדוגמאת אלו שחיים בשטחים (שוב, לא הקיצוניים כמו שיש ריכוז שלהם ברמאללה, סתם הזרם המרכזי של הערבים בשטחים). זה בערך שני מליון איש (נוריד את השארית מהאוכלוסייה הערבית ככאלה שכן רוצים או יכולים לפגוע). כששני מליון איש יושבים ואומרים "אנחנו מעדיפים לחיות במדינה פלסטינית", וכשהמדינה הזו אמורה להתקיים באיזורים שגם ככה ריקים מאוכלוסייה ישראלית ושלטון ישראלי, אני לא רואה בעיה לתת להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שם אוכלוסייה ערבית בריכוז מאוד גבוה.

כמו במזרח ירושליים - אין לך מה לחפש שם (כי אי אפשר להעביר את כולם).

פחחחחח

אתה יודע למה יש שם אוכלוסיה ערבית מאוד גדולה? כי נתנו להם להתרבות כמו סרטן בגוף של בן אדם.

אם עוד בתקופת הרב מאיר כהנא ז"ל היינו מקשיבים ולא היינו נותנים לדבר שכזה לקרות הדעות שלך היו מאוד שונות היום.

שמע איך שאני רואה את זה כל פעם אני מביא לך טיעון ואתה מגיב כאילו "טוב נו אין ברירה אז.."

אתה מוותר לעצמך ועל המלחמה הזאת חד וחלק.

ד"א כן אפשר להעביר אולי לא כולם אבל את הרוב ותאמין לי למקום שיש בו תשתיות, ואיכות החיים שלהם תגדל בהרבה מאשר בלחיות באזור צבאי.

התבלבלת קצת. צריך להחליף את ה"ערבים" ביהודים ואת הדובר בגרמני.

כלומר, זאת הארץ שלנו אבל הם היו כאן קודם (כמובן לא תחת מדינה משל עצמם ולכן אין להם זכות לקבוע מה יקרה כאן, הם יכולים לבקש ואנחנו יכולים להיענות, כרגע אנחנו לא נענים). זה לא מצב מקביל לגרמניה. כלומר, זה לא שיכולנו לזרוק את הגרמנים לים. זה לא שגרמניה הייתה שלנו והם הפכו אותה.

המשמעות של להגיד "יש כאן גרמנים וצריך ללמוד להתסדר איתם" לא מקבילה למשמעות של "צריך לקיים משא ומתן עם החמאס".

אני מבין שאתה רואה בערבים סכנה על קיום מדינה יהודית בישראל, ואני מבין מאיפה אתה בא. עם זאת, אני לא מסכים שצריך לשנוא את כל העם רק בגלל כמה קבוצות קיצוניות שאנחנו ממש שונאים. נכון, בהן צריכים לטפל בכוח מוחץ, אבל צריך להבין שהמשוואה, ערבי=טרוריסט, לא נכונה.

אם כבר השוואות לשואה, גם אנחנו היינו מיעוט בארץ זרה שהרבה בה לא אהבו אותנו.

עם החמאס אין מה להתמודד בדין וחשבון, על כל פעולת טרור צריך להגיב בנחישות ומחוץ לפרופורציה (על כל טיל שמשוגר, תיהרג החוליה, תיהרס מנהרה, יופצץ מוקד מפגש / תחמושת / ביתו של פעיל, כמובן עם מינימום פגיעה באזרחים). אבל שוב, הערבים במזרח ירושליים ובשטחים הם לא טרוריסטים ולא צריך לנהוג בהם ככאלה. הכללות זה לא מה שגרמו לשואה לקרות? "אני שונא את היהודים שמצליחים בבנקאות ומנהל, בטח כל היהודים כמוהם, אז אני שונא את כולם, אני רוצה להרוג את היהודי שהתקבל במקומי לעבודה אז אני רוצה להרוג את כל היהודים בעולם כי הם כולם כמוהו" - היטלר. אל תראה בזה השוואה של אף אדם או גוף לאף אדם או גוף אחר מהמפלגה הנאצית, אבל אתה חופשי לראות בזה כדוגמא למה שקורה כשעושים הכללות קיצוניות על עם שלם.

להגיד "כל הערבים רוצים לראות אותך בתוך חבל תלייה" כמו שג'וני אמר זה פשוט לא נכון בשום צורה ואופן. אם הוא היה אומר "כל הטרוריסטים רוצים..." זה היה שונה, אבל ערבי זה לא טרוריסט (לא אוטומטית לפחות.

כשאני אומר שצריך ללמוד להתסדר איתם, אני מתכוון לערבים שלא רוצים ולא יכולים לפגוע בך - לדוגמאת אלו במזרח ירושליים (לא הקיצוניים שבהם), לדוגמאת אלו שחיים בשטחים (שוב, לא הקיצוניים כמו שיש ריכוז שלהם ברמאללה, סתם הזרם המרכזי של הערבים בשטחים). זה בערך שני מליון איש (נוריד את השארית מהאוכלוסייה הערבית ככאלה שכן רוצים או יכולים לפגוע). כששני מליון איש יושבים ואומרים "אנחנו מעדיפים לחיות במדינה פלסטינית", וכשהמדינה הזו אמורה להתקיים באיזורים שגם ככה ריקים מאוכלוסייה ישראלית ושלטון ישראלי, אני לא רואה בעיה לתת להם.

די נמאס לי כבר, גם הרומאים היו פה נו אז מה..

והיו פה גם עוד 2000 עמים נוספים זה נותן להם את הזכות לדרוש חלק ממנה?

שוב אתה פאקינג מוותר לעצמך וזה מרגיז אותי. תגדל זוג ביצים ותחזור לפה עם תשובות של בן אדם ולא שפן חסר תועלת.

"הקבוצות הקטנות שאנחנו ממש שונאים" הם ממש לא קטנות, זה שהם לא מחזיקים AK47 ביד אחת, ולובשים מסכה ושורפים דגל לא אומר שהם לא טרוריסטים בחייאת תפתח את העיניים.

מה קרה לאותם ערביי ממזרח ירושלים שעשו פיגוע דריסה? הרי ביום-יום הם נראים כמו ערבים "טובים" לא?

זאת מלחמה שהצדדים לא ברורים.

ואתה נותן להם לנצל אותך עד הסוף.

להזכיר לך מי הנהיג את ה"רשעות הפלסטינאית" משנת 1969? להזכיר לך מי מנהיג את עזה כיום?

אתה יכול לבלבל פה בשכל לכולנו על שיטות טרור והפעלת כוח אבל שנינו יודעים טוב יותר.

לי מספיק ערבי אחד שלא תומך בקיומה של מדינת , שתומך ב"עם הפלסטינאי" - כן בשבילי זה טרור והוא טרוריסט.

שוב תחזור אלינו כשתוציא את הראש מהחלל ותריח את הפרחים עלי האדמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואב, לא נראה לי שהבנת את דוגמתי לגבי גרמניה. מה שאמרתי הוא שעמי אירופה ראו מדינה מנסחת אג'נדה תוקפנית, מקימה למרות ההסכמים שאסרו עליה זאת (בעקבות מלחמת העולם ה1) ואף "מספחת" בכוח חלקים משכנותיה - ובחרו להבליג כדי לשמור על ה"שלום". ראינו כבר איזה "שלום" הם קיבלו תמורת מאמציהם.

ונחזור לערבים. תחילה אני רוצה להתייחס לשאלה "האם כל הערבים רוצים להרוג אותנו". התשובה לדעתי מאוד פשוטה: אחוז הערבים הרוצים להרוג אותנו הוא לפחות כאחוז המוסלמים הדתיים, שכידוע גבוה מאוד.

למה? כי אדם מאמין לא יבחין בין החלקים שראוי ללמוד מהם בספר הקדוש לו לבין אלו שלא ראויים לקריאה. מספיק לדבר עם אדם דתי מכל דת שהיא, גם יהודים (אהמ ררוונניי), כדי להבין זאת. מבחינת האדם הדתי כל מה שכתוב בספר הקדוש לו הוא אמת, ויש לשאוף להביא את מצב העניינים בעולם למצב שאותו ספר "ממליץ".... ומה נאמר בקוראן לגבי יהודים?

ובעניין הסדרים עם ערבים - אתה (יואב) טועה טעות קשה ושכיחה לצערי כשאתה מניח שהרציונל של האחר זהה לרציונל שלך. נניח לרגע שנמצא נוסח להסכם המניח את הדעת ומקובל על שני הצדדים. המחשבה שלך תהיה "איזה יופי, הצלחנו לפתור את המחלוקת ללא אלימות". המחשבה של בריון ממוצע, לעומת זאת, תהיה "הנה מה שהצלחתי לקבל בלי להתאמץ (כי הלחץ הבנ"ל עשה את כל העבודה). מעניין מה עוד אני אוכל לקבל"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחחחחח

אתה יודע למה יש שם אוכלוסיה ערבית מאוד גדולה? כי נתנו להם להתרבות כמו סרטן בגוף של בן אדם.

אם עוד בתקופת הרב מאיר כהנא ז"ל היינו מקשיבים ולא היינו נותנים לדבר שכזה לקרות הדעות שלך היו מאוד שונות היום.

מה זה משנה? יש שם אוכלוסיה ערבית מאוד גדולה, תלמד לחיות עם זה. אין שם אוכלוסיה יהודית אז אין לנו מה לחפש שם.

שמע איך שאני רואה את זה כל פעם אני מביא לך טיעון ואתה מגיב כאילו "טוב נו אין ברירה אז.."

אתה מוותר לעצמך ועל המלחמה הזאת חד וחלק.

ד"א כן אפשר להעביר אולי לא כולם אבל את הרוב ותאמין לי למקום שיש בו תשתיות, ואיכות החיים שלהם תגדל בהרבה מאשר בלחיות באזור צבאי.

די נמאס לי כבר, גם הרומאים היו פה נו אז מה..

והיו פה גם עוד 2000 עמים נוספים זה נותן להם את הזכות לדרוש חלק ממנה?

שוב אתה פאקינג מוותר לעצמך וזה מרגיז אותי. תגדל זוג ביצים ותחזור לפה עם תשובות של בן אדם ולא שפן חסר תועלת.

אני מוותר על המלחמה? אתה מנהל מלחמה שלא קיימת בכלל. יש לך ערבים במזרח ירושליים ובשטחים ורובם, שלא כמו הערבים הקיצוניים, לא יורים ולא שורפים דגלים ולא מבצעים פעולות נגד . למרות זאת אתה רוצה ללכת ולהוציא אותם להורג או לזרוק אותם לים (כי בטרנספר אפשר להעביר אותם רק לרפסודות, אף מדינה לא תסכים לקבל אותם בשטחה).

תביא מקום שיש בו תשתיות, שהוא לא חלק ממדינת , ושלא חלק מירדן/מצריים/לבנון/סוריה (כי הן לא מוכנות בשום פנים לקבל את הפלסטינים בשטחן, זה נטל עצום). חוץ מזה שגם אם תמצא, זה יעלה לך כ"כ הרבה כסף לשלם להם כדי שיהיו מוכנים לעבור.... זה פשוט לא משתלם, עדיף לסגת מהשטחים וזהו במקום להוציא שלושה מליארד שקל (וכנראה יותר) שצריכים ללכת בדחיפות לתקציב החינוך והבריאות. תזכור שבטרנספר אתה צריך להעתיק את איזור המחייה שלהם, וזה פשוט.... אין לך לא מקום ולא כסף לעשות את זה.

אגב הוצאת לגמרי מכל הקשר את התוכן על הרומאים. כנראה לא ניסית לראות לאן אני חותר, בנקודה ההיא אני דווקא חולק את דעותיך (שאין דבר כזה עם פלשטיני שמגיעה לו זכות היסטורית על האיזור הזה).

התשובה היחידה לבעיה היא מדינה, לדעתי. מוותר? איש חכם אמר פעם שגנרל טוב יודע מתי לצאת לקרב ויודע מתי לפרוש ממנו. כרגע זה הזמן לפרוש, זה לא הופך אותך לחסר תועלת אלא מונע ממך לספוג עוד ועוד נזק. כשהאמריקאים נסוגו מדרום צרפת הם העבירו את הכוחות לצפון וכך מנעו איגוף של הגרמנים (כי הכוחות בצפון היו חזקים מדי בכדי שהצבא הגרמני שהוצב בדרום צרפת יוכל להתמודד איתם אז הם העדיפו פשוט לחזור לגרמניה ולהכין קו הגנה נוסף בפאלאיי) ובנוסף האמריקאים השתמשו בכוחות האלו כדי להיכנס בגרמנים מהצד (ממרכז צרפת). נכון, הם נסוגו, אבל הם לא נכנעו - הם פשוט תיעלו את הכוחות בצורה שונה שאיפשרה להם לתקוף את הבעיה מזווית אחרת ולשרוף אותה עד השורש (הם הגיעו לברלין). לא כל ויתור הוא תבוסה.

"הקבוצות הקטנות שאנחנו ממש שונאים" הם ממש לא קטנות, זה שהם לא מחזיקים AK47 ביד אחת, ולובשים מסכה ושורפים דגל לא אומר שהם לא טרוריסטים בחייאת תפתח את העיניים.

מה קרה לאותם ערביי ממזרח ירושלים שעשו פיגוע דריסה? הרי ביום-יום הם נראים כמו ערבים "טובים" לא?

זאת מלחמה שהצדדים לא ברורים.

ואתה נותן להם לנצל אותך עד הסוף.

להזכיר לך מי הנהיג את ה"רשעות הפלסטינאית" משנת 1969? להזכיר לך מי מנהיג את עזה כיום?

אתה יכול לבלבל פה בשכל לכולנו על שיטות טרור והפעלת כוח אבל שנינו יודעים טוב יותר.

לי מספיק ערבי אחד שלא תומך בקיומה של מדינת ישראל, שתומך ב"עם הפלסטינאי" - כן בשבילי זה טרור והוא טרוריסט.

שוב תחזור אלינו כשתוציא את הראש מהחלל ותריח את הפרחים עלי האדמה.

מי אמר שהן קטנות? אמרתי קיצוניות. אתה איש מצחיק.

אגב לפי מה אתה קובע אם מישהו טרוריסט? הערבי הממוצע לא מחזיק בכלי , הוא לא שורף דגלים, הוא לא פועל נגד המדינה - למה הוא טרוריסט? בגלל שהוא משתייך לעם שחלק ממנו הוא טרוריסטים? יש גם טרוריסטים יהודיים - זה הופך אותי ואותך לטרוריסטים? תעשה טובה, תפתח מילון ותחפש "טרוריסט".

אותם ערבים שביצעו פיגועי דריסה הם טרוריסטים. מה איתם? הם בכלא, כמו שצריך.

אם אתה אומר "הם נראים כמו אנשים טובים אבל הם רעים - אזי כל מי שנראה כמו איש טוב הוא רשע בפוטנציה" אתה בעצם אומר שצריך לכלוא את כל הערבים כדי למנוע הכנות לפעילות אנטי-ישראלית. GOOD JOB, הגעת למצב של מלה"ע ה-II.

זאת מלחמה שהצדדים לא ברורים, ואתה נותן לעצמך לשקוע בהכללות קיצוניות ואולי אף הרסניות בלי לבדוק לרגע האם הבנאדם שיושב אצלך בכוונת אשם במה שאתה מאשים אותו או לא. שאלה - האם מבחינתך כל ערבי בישראל צריך להיות מגורש או להיכלא?

הלכת ובדקת את דעותיו הפוליטיות של כל ערבי כשאתה בא ואומר שכולם רוצים בהשמדתנו?

לערבי הממוצע ממזרח ירושליים או מהשטחים לא אכפת שתהיה מדינה יהודית, לא כואב לו. כן, גם למוסלמים. כי תתפלא, הדת המוסלמית היא לא דת של טרור. זה כמו שתגיד שהיהדות היא דת של טרור כי בתנ"ך אלוהים פקד על עם ישראל לשחוט את כל מי שלא יהודי (אתה יכול לחפש, אני חושב זה בדברים באותם פרקים שהעם נכנס לישראל). אז יש אנשים שלקחו את הפסוק על החרבות (שמתורגם לא נכון אגב, אני אברר מחר מה הפירוש השני של הפסוק, פירוש שלא מכוון לאלימות אגב) והפכו אותו לבסיס הקיום שלהם. גם ברוך גולשטיין היה טרוריסט (וואחד טרוריסט אגב), זה הופך את כל היהודים למסוכנים? זה אומר שכל היהודים רוצים בסתר לרצוח את כל הערבים? BULLSHIT IS RESTRICTED, PLEASE STAY OUT OF THIS THREAD.

אגב מה זה ומי זה "הרשעות הפלסטנינאית"? בחיים שלי לא שמעתי על כזה ארגון.

למרות שלא מצאתי שום סימן שארגון כזה אי פעם היה קיים, אשמח להזכיר לך מה היו כוונותיו של כהנא (מדינת הלכה, כיבוש סוריה ולבנון, גירוש כל הערבים והשמאל בישראל, ת'כלס גזענות) ומי השתייך לכ"ך (אהמ טרוריסטים יהודים אהמ).[br]פורסם בתאריך: 16.05.2010 בשעה 01:30:12

יואב, לא נראה לי שהבנת את דוגמתי לגבי גרמניה. מה שאמרתי הוא שעמי אירופה ראו מדינה מנסחת אג'נדה תוקפנית, מקימה למרות ההסכמים שאסרו עליה זאת (בעקבות מלחמת העולם ה1) ואף "מספחת" בכוח חלקים משכנותיה - ובחרו להבליג כדי לשמור על ה"שלום". ראינו כבר איזה "שלום" הם קיבלו תמורת מאמציהם.

ונחזור לערבים. תחילה אני רוצה להתייחס לשאלה "האם כל הערבים רוצים להרוג אותנו". התשובה לדעתי מאוד פשוטה: אחוז הערבים הרוצים להרוג אותנו הוא לפחות כאחוז המוסלמים הדתיים, שכידוע גבוה מאוד.

למה? כי אדם מאמין לא יבחין בין החלקים שראוי ללמוד מהם בספר הקדוש לו לבין אלו שלא ראויים לקריאה. מספיק לדבר עם אדם דתי מכל דת שהיא, גם יהודים (אהמ ררוונניי), כדי להבין זאת. מבחינת האדם הדתי כל מה שכתוב בספר הקדוש לו הוא אמת, ויש לשאוף להביא את מצב העניינים בעולם למצב שאותו ספר "ממליץ".... ומה נאמר בקוראן לגבי יהודים?

ובעניין הסדרים עם ערבים - אתה (יואב) טועה טעות קשה ושכיחה לצערי כשאתה מניח שהרציונל של האחר זהה לרציונל שלך. נניח לרגע שנמצא נוסח להסכם המניח את הדעת ומקובל על שני הצדדים. המחשבה שלך תהיה "איזה יופי, הצלחנו לפתור את המחלוקת ללא אלימות". המחשבה של בריון ממוצע, לעומת זאת, תהיה "הנה מה שהצלחתי לקבל בלי להתאמץ (כי הלחץ הבנ"ל עשה את כל העבודה). מעניין מה עוד אני אוכל לקבל"...

עכשיו אני רואה למה התכוונת, פשוט ניסחת את זה אחרת (הכנסת את היהודים למשוואה במקום גרמנים ואת הגרמנים היית צריך להחליף באירופאים). לא נותר לנו אלא לתת להם מדינה ולהתכונן לכבוש אותה חזרה בנקודה מסויימת (או לקוות שהיא לא תתקוף, אבל בכל מקרה להיות מוכנים לתקיפה), כי אין פיתרון ריאלי אחר באופק. טרנספר? יותר מדי כסף שלמדינה פשוט אין. השמדה? יה רייט. הטמעה במדינה אחרת? אף אחד לא יסכים לקבל אותם. להשאיר אותם כאן זה בלתי אפשרי כי הם עוד ישתלטו עלינו דמוגרפית וכמו בעזה לא יהיה לרדיקלים שביניהם קושי משמעותי לכפות את הרדיקליות על רוב האוכלוסייה. צריך להוציא אותם מאוכלוסיית ישראל ומהר.

אחוז הערבים הרוצה להרגנו אינו כמו אחוז המאמינים המוסלמים (שהם אגב 1/2 מאוכלוסיית הערבים, כי יש המון נוצרים) אלא כאחוז המאמינים המוסלמים שמפרשים את הפסוק הספציפי בקוראן כקריאה להשמדה. מחר אביא את הפירוש השני שמקובל על רובם הגדול של המוסלמים (לא רק כאן, אלא בעולם כולו, אבל גם כאן). שוב תבינו - הערבים נמצאים במצב בו הרדיקלים חזקים מאוד אבל הרדיקלים הם מיעוט בלבד, מיעוט שחזק מספיק כדי לכפות את דעותיו על הרוב - כולה צריך לסלק את המיעוט הזה והבעיה די נפתרה (מבחינת האנטי-מדינה-יהודית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אפילו מדינה אחת בעולם, בין אם ערבית ובין אם מערבית, שבה עקרונות האיסלם ועקרונות הדמוקרטיה החופש וזכויות האדם, מצאו את האיזון לחיות בשלום ושלווה.

הדבר אינו אפשרי כל עוד האיסלם הוא הגרעין והתרבות האיסלמית ו/או ערבית מעורבים.

התרבות המערבית היא כמו מים והאיסלם/התרבות הערבית הם כמו מדבר צחיח.

בראשונה צומחים שדות גנים וג'ונגלים ובשניה צומחים קקטוסים דוקרנים ודקלים שאינם יכולים להרחיק מעבר לאותם נווה מדבר מעטים.

האדמה בתרבות הערבית/איסלמית אינה מסוגלת לקיים וליצור את מה שהמערב יצר.

את ההוכחות אפשר לראות בכל מדינה בה האיסלם חזק או מתחזק.

התרבות המערבית מתקדמת שנות אור ביחס למדינות ערב וכל מקום בו האיסלם שולט.

הרבה אנשים במקומות אלו לא יסכימו איתי על ההגדרה הזאת, מבחינתם האיסלם הוא פיסגת ההתפתחות והמערב אשם בכל הצרות שלהם, והרצפה עקומה.

תהיה הסיבה ככל שתהיה, אם עד עכשיו הם לא הצליחו לייצר ולקיים ערכים של דמוקרטיה חופש דת זכויות אדם וסובלנות, שום דבר חוץ ממהפכה מוחלטת לא ישנו את המצב.

רוחות חזקות נושבות מהעמים סביבנו ואנחנו צריכים להקים גדר חזקה.

הכישלון להכיר בכך הוא מקור כל הצרות שבאו ויבואו עלינו בעתיד.

אתם רוצים לשפר את המצב שלנו ושכנינו ? כל הכבוד אני בעד, אבל אסור לרגע לשכוח שאם נפתח את הגדרות הזאבים יכנסו גם כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אפילו מדינה אחת בעולם, בין אם ערבית ובין אם מערבית, שבה עקרונות האיסלם ועקרונות הדמוקרטיה החופש וזכויות האדם, מצאו את האיזון לחיות בשלום ושלווה.

הדבר אינו אפשרי כל עוד האיסלם הוא הגרעין והתרבות האיסלמית ו/או ערבית מעורבים.

התרבות המערבית היא כמו מים והאיסלם/התרבות הערבית הם כמו מדבר צחיח.

בראשונה צומחים שדות גנים וג'ונגלים ובשניה צומחים קקטוסים דוקרנים ודקלים שאינם יכולים להרחיק מעבר לאותם נווה מדבר מעטים.

האדמה בתרבות הערבית/איסלמית אינה מסוגלת לקיים וליצור את מה שהמערב יצר.

את ההוכחות אפשר לראות בכל מדינה בה האיסלם חזק או מתחזק.

התרבות המערבית מתקדמת שנות אור ביחס למדינות ערב וכל מקום בו האיסלם שולט.

הרבה אנשים במקומות אלו לא יסכימו איתי על ההגדרה הזאת, מבחינתם האיסלם הוא פיסגת ההתפתחות והמערב אשם בכל הצרות שלהם, והרצפה עקומה.

תהיה הסיבה ככל שתהיה, אם עד עכשיו הם לא הצליחו לייצר ולקיים ערכים של דמוקרטיה חופש דת זכויות אדם וסובלנות, שום דבר חוץ ממהפכה מוחלטת לא ישנו את המצב.

רוחות חזקות נושבות מהעמים סביבנו ואנחנו צריכים להקים גדר חזקה.

הכישלון להכיר בכך הוא מקור כל הצרות שבאו ויבואו עלינו בעתיד.

אתם רוצים לשפר את המצב שלנו ושכנינו ? כל הכבוד אני בעד, אבל אסור לרגע לשכוח שאם נפתח את הגדרות הזאבים יכנסו גם כן.

אני יכול בהחלט להסכים שהמדינות מבוססות האיסלאם לא מתפתחות מבחינת זכויות האדם כמו מדינות המערב. האיסלאמים דוגלים גם בערכים ישנים בהם האישה במעמד נחות מהגבר וכו'.

אבל מכאן ועד להגיד שהאיסלאם אשם בכל הרוע בעולם ושזו דת שמסיתה להשמדה המונית, הדרך ארוכה. להגיד דבר כזה זה נטו גזענות ושנאת חינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...