לא מזהה לי כרטיס מסך HD5570 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מזהה לי כרטיס מסך HD5570

common

Recommended Posts

כרגע התקנתי כרטיס מסך חדש HD5570. הכרטיס עובד (זתומרת מאוורר מסתובב) כבל DVI (ניסיתי גם VGA) מחןבר למסך אבל המסך לא מקבל סיגנל .

ניסיתי כרטיס X550 באותו סלוט - עובד.

מה יכולה להיות הבעיה, ? האם זה הספק כוח המעפן 300W שתוקע את העסק ?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני קונה לוח אם למחשב חזק, אני מעדיף לקנות או Gigabyte או - חברות גדולות, אמינות ולרוב גם מספקות תמיכה טכנית.

בכל מקרה, סלוט הגיוני לגמרי (החדש היום הוא אומנם PCIE 2 X16, זאת אומרת הדור השני של PCIE), אז אני מניח שזה הספק. נסה לחבר אותו במקום שבו הספק הוא לפחות 500W.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הGforce שציינת הוא לא חזק במיוחד.

והמאוור מסתובב כי מאוורר צורך בין 7-15 W (תלוי בגודלו ומשקל הרוטר) לעומת הכרטיס שלך שצורך כמה מאות יותר.. מעבר לכך שמאוורר יכול לפעול על זרם AC, לעומת הכרטיס שלך שחייב זרם DC, מה שיכול להביא אותי למסקנה שאו שהזרם הועבר כי פשוט לא היו נגדים שיעצרו אותו וזה הספיק רק למאוורר או פשוט כי הספק שלך לא יודע לשנות באופן מלא מתח AC ל-DC ולכן רק המאוורר עבד.

העניין הוא - כמה כניסות למסילות מספק הכוח יש לכרטיס שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

aviran9111,

די כבר לפרסם פה שטויות במיץ!

אנשים אשכרה קוראים את העצות פה, אתה מבין את זה? קצת אחריות!

חוץ משתי השורות בהודעה הראשונה, פשוט כלום ממה שכתבת כאן בינתיים נכון. כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב הרבה דברים... מצד אחד מדובר בכרטיס חלש שאפילו 300W סביר יחזיק. מצד שני אני לא יודע עד כמה הספק שלך איכותי וכמה הוא "ותיק" (ההספקים יורדים מעט עם הזמן). מצד שלישי ה9500GT דורש יותר מה5570 והוא עבד בסדר. מצד רביעי תמיד יכול להיות שהכרטיס עצמו פשוט תקול...

אבל למרות שאני כן מבין משהו בעניינים האלה, אין לי מספיק ידע כדי לשלוף תשובה חד משמעית לשאלה הספציפית שלך. זו הסיבה שאני שותק עד שיבוא מישהו שמבין יותר, ולא מחלק עצות מצוצות מן האצבע על ימין ועל שמאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

aviran9111,

:hizuk:

מהאתר של SAPPHIRE:

400 Watt Power Supply is required.

אבל סביר יותר שזאת תקלה אחרת... תנסה את הכרטיס במחשב אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

aviran9111,

אנשים אשכרה קוראים את העצות פה, אתה מבין את זה? קצת אחריות!

חוץ משתי השורות בהודעה הראשונה, פשוט כלום ממה שכתבת כאן בינתיים נכון. כלום.

נאה דורש - נאה מקיים. תביא הוכחות שאני טועה. בינתיים לי יש אדם עם דרג ג' בחשמל - חשמלי בכיר, מה שאומר שהוא מורשה לעבוד עם כל סוגי המתחים (גם מעל 10,000 V, מספיק מזה שנייה בשביל לטגן אותך), והוא בעצמו אמר את זה. הוא התעסק בחשמל ב-30 שנה האחרונות. רוצה להתווכח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תראה לי בנאדם אחד עם תואר כלשהו שקשור לחשמל שיטען שספק כוח של מחשב מוציא AC על איזשהן מסילות (הכוונה לספק שעדיין עובד, כלומר כזה שאפשר להפעיל איתו איזשהו מחשב, ולא אחד שבו משהו קיצר לחלוטין את מיישר הזרם), או שמנוע חשמלי שתוכנן לDC כמו כל רכיב אחר במחשב יהיה מסוגל לעבוד על AC (רמז: המבנה שונה לחלוטין), אני אצחק שבוע ואז אקווה שישללו לו את הדפלומה לפני שהוא הורג מישהו עם ה"המצאות" שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם נכנסים לפינות לא קשורות וסוטים מהעזרה, שהיא בעצם המטרה פה, על כל פנים, מדובר פה בספק חלש וזול מידי,

אני מוכן לחתום על זה, 100%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...