מישהו אולי יודע על הנסיבות לנפילתו בשבי של אלחננן טטנבאום? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו אולי יודע על הנסיבות לנפילתו בשבי של אלחננן טטנבאום?

gshhar

Recommended Posts

תקרא כאן (כתבה מYNET)

בבית המשפט המחוזי בתל אביב התקיים הבוקר דיון בבקשת כלי התקשורת לפרסם את נסיבות נפילתו בשבי של אלחנן טננבאום. עו"ד פז מוזר, שייצג את עיתון "הארץ", אמר כי הבקשה הוגשה בעקבות ההתרחשויות בשבועות האחרונים, שבמסגרתן החל דיון ציבורי שבו נאמרים ונכתבים דברים שונים, וזאת בזמן שקיים צו איסור פרסום גורף, המתיר לפרסם אך ורק את תמונתו ושמו של טננבאום.

לטענת מוזר, הנסיבות שבהן נחטף טננבאום והגיע לידי החיזבאללה, הן נסיבות שלציבור יש זכות לדעת אותן, משום שיש דיסאינפורמציה בנושא. "מדובר על שאלות מוסריות כבדות וגדולות, על שחרורם של עצירים רבים, ולצורך הדיון הציבורי, לצורך אלה שצריכים לקבל החלטות, יש לפרסם את האינפורמציה", דברי עו"ד מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם רק העלו ספקולציות .. :P

שום ספקולציות.

אבא שלי די מקורב לכל העיניין אבל מסרב לספר לי.

בכל מקרה הוא אומר שכבר פורסמו דברים באינטרנט והם נכונים כמעט במידה מדוייקת ובאופן מלא אז חשבתי אולי מישהו נתקל בזה כי אני לא מצאתי.

אתם צריכים להבין שהצנזורה בארץ מאוד מחמירה אבל קורה המון פעמים שמה שאסור לפירסום כאן בארץ מופיע ממש בחופשיות בחו"ל,וזה נכון לגבי הרבה פרשיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש צו איסור פרסום - מה שאומר שאסור לפרסם את הנסיבות בכלי התקשורת. אך לא ידוע לי האם מדובר גם על מקומות אחרים כמו האינטרנט (אני מניח שלא).

אבל הבעיה באותו צו הוא שכל מה שתמצא באינטרנט הוא בגדר ספקולציות ולא בהכרח נכון. ולכן כדאי לחכות לדיווח המלא והרשמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נשמע קצת מנופח, אבל אני מאמין שזה די נכון... מההתחלה היה משהו מאוד מסריח לגבי החטיפה שלו והיה ברור שהוא עסק במשהו לא חוקי... זה מה שקיבלתי באימייל לפני כמה ימים:

http://rotter.net/forum/scoop/5160.shtml

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי אז בדקתי את זה קצת עם אבא שלי אחרי שהראתי לו והוא אומר,מה לעשות שזה נכון.

הלוואי שישאר שם ויירקב כי לאבד את הסיכוי להחזיר או לפחות לדעת מה עלה בגורל רון ארד בגלל חלאה כזו זה פשוט בושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה ידוע דיי מההתחלה כבר ואני לא מבין למה המדינה נוקטת באמצעים עכשיו וכוונה לשיחרור מאות מחבלים בני בליעל נבלות אדם בשביל אדם כזה שהביא את זה בעצם על עצמו ועל המדינה

ובדך עוד פעם ירידה מנושא רון ערד , ועזאם עזאם היושב בכלא המצרי ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם גם לא יודעים מה עוד יהיה.

הרי אם בעתיד יהיה מידע על רון ארד או הלוואי יהיה אפשר להחזיר אותו ולא יהיה בידינו את דיראני זה אומר שישראל תהיה צריכה לפתוח את כל בתי הכלא בארץ ולשחרר מאות ואולי אפילו אלפי מחבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...