כנס "עדי יהוה"? לסקול, להכות ולשרוף! - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כנס "עדי יהוה"? לסקול, להכות ולשרוף!

vic07

Recommended Posts

^

The number you've dialed is currently out of order

ודווקא רציתי לדעת מה דעתו על בריאן ודוגמה... \=

רוני2 (ELLELL) אתה רציני?! עוד 2000 שנה יהיו עדויות מוקלטות של ניצולים, (כי תמיד מעדכנים את הפורמטים) ולא מפסיקים לאסוף ולתעד עדויות בכל צורה אפשרית. את זה אני יודע כי מתוך שנתיים של שירות לאומי עשיתי שנה בארכיונים של לוחמי הגטאות.

אגב,

שירות לאומי לא בגלל שאני דוס, או אפילו דתי (למרות השם המטעה בחתימה שלי) אלא בגלל שהיה לי פטור בריאותי מצה"ל, ועדיין נתתי שנתיים במסגרת כלשהי. זה לא מנע ממני אח"כ להמשיך לחיות, כך שאני גם לא מבין מה הבעיה של הפרזיטים השחורים להתנדב במסגרות של שירות לאומי. זה אפילו לא חייב להתנגש עם שגרת ההתנדנדות שלהם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^

The number you've dialed is currently out of order

חחח מה קרה אני אפרסם את המספר האמיתי שלי כאן בפורום?

בכל מקרה, אם אתה רוצה ליהיות המשועמם שלי אני אשלח לך את המספר בהודעה פרטית :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח מה קרה אני אפרסם את המספר האמיתי שלי כאן בפורום?

בכל מקרה, אם אתה רוצה ליהיות המשועמם שלי אני אשלח לך את המספר בהודעה פרטית :xyxthumbs:

הייתי בטוח שזה המספר של ישו! ;)

(לא באמת התקשרתי, אפשר להרגע :xyxthumbs:)

נו אני רואה שתגובה הולמת אף אחד לא קיבל מרוני ו\או הכפיל שלו. קשה לי להגיד שזה מפתיע אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רררווונננייייי, היי, רררווונננייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי ...

מכאן האשכול יורד רמה ובזה הסתיים.

רררווונננייייי ................ אתה עוד פה ?! ?! ?! ?!

:lol::lol::lol::smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איפה רוני עומד מבחינת "תועלת" - אם הוא מגיב בפורום הזה כנראה שהוא לא באמת חרדי, מה שאומר שהוא כן עוסק\יעסוק במקצוע נורמאלי כלשהו בחיים - כך שאין לי סיבה לפעול נגדו אפילו שאני חושב שהוא וכל השותפים לדעתו מטומטמים. אחרי הכל, טמטום אינו אסור בחוק, נכון?

מי שכן צריך לפעול נגדו הם אלה ש"טמטומם אמנותם", שלא עושים שום דבר מועיל בחיים אלא רק שותים תקציבים, ובפרט מנהיגיהם המעודדים את המצב הזה. את אותם המנהיגים צריך לתלות ברחובות אחד אחד, על גרימת נזק מכוון למדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתאים לך להפוך- איך אמרת למטומטם.

זה התחיל מכאן http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=458799.30

ומשם לא ראיתי אותך מגיב לטענות,רק חוזר מידי פעם על דברים אישיים.

מתוק שלי לטענות תתייחס, ברחת -אוקי, אז לפחות תיהיה עם ראש מטה ולא תבוא לכתוב כאן שטויות - חוצפן.

כל טוב :cool2: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא שבחור חילוני שהיה נגוע בעשירית מהשטויות, הסילופים והחוצפה שלך בפורום דתי היה כבר מקבל באן (בעצם, הוא היה כנראה מקבל באן גם אם היה מנסה פשוט לטעון בצורה תרבותית שאין אלוהים ושהדת זה שטויות), ואילו אתה עדיין פה בלי שמחקו אפילו אחת מהודעותיך. תזכור את זה לפעם הבאה שאתה מתלונן שלא מוכנים להקשיב לך.

אה, ועוד דבר: הרמה לא לרוחך? אתה בהחלט מוזמן לעזוב ולא לחזור (רק באמת הפעם, כמו שהבטחת לא פעם), אף אחד לא מחזיק אותך פה בכוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מראש יודע שאין הקשבה , מה יש לצפות מאתאיסט שרק מזלזל [לא כולם, אבל הרוב כאן].

"השטויות, הסילופים " שלי שאינך יכול להתמודד.

מעולם לא התחלתי לתת בכם שאלות/סתירות וכמה חורים למה שאתם מאמינים- אפשר לנסות ולראות שהנס הגדול ביותר שראה העולם -זה הדבר שאתם מאמינים בו.

בלי בושה באים וצחוקים על מאמינים.

אני עוזב ברגע שהרמה יורדת [ שמתחילים לרדת לפסים אישיים, צחוקים.]

אנחנו רואים את הרמה כאן של האתאיסטים , אתה מוזמן לבוא עם טענות שוב טענות לפורום דתי [לא FXP שרובו חילונים מתחזקים] ונראה עם יתנהגו אלייך כמו שכאן מתנהגים לאדם מאמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מראש יודע שאין הקשבה , מה יש לצפות מאתאיסט שרק מזלזל [לא כולם, אבל הרוב כאן].

"השטויות, הסילופים " שלי שאינך יכול להתמודד.

מתמודדים איתך יפה מאוד, אתה פשוט מתעלם וממשיך בשלך.

אתה לא תזקוף את זה לזכותך, אחרי שלכולם פה זה ברור.

מעולם לא התחלתי לתת בכם שאלות/סתירות וכמה חורים למה שאתם מאמינים- אפשר לנסות ולראות שהנס הגדול ביותר שראה העולם -זה הדבר שאתם מאמינים בו.

א. אפשר דוגמא לחורים האלה בבקשה?

ב. אני מאמין בהוכחות מדעיות ובתאוריות אשר מבוססות על ראיות ממשיות.

במידה ואין לי הוכחות, אני מאמין בתאוריה שנשמעת לי הכי הגיונית על סמך הידע שרכשתי במהלך חיי.

למען האמת, אני אפילו עלול לתת פירוש רוחני יותר לתופעות שהיום המדע לא יודע להסביר.

אבל לקבל את זה כאמת מוחלטת(כמו שאמר כאן VIC07, אמת מוחלטת יש רק במתמטיקה) ויחידה?

להכחיש כל רעיון אחר חדש שמגיע? לא הסגנון של המדע ובטח לא שלי.

ג. המדע לא כופה את עצמו על אף אחד.

אנחנו רואים את הרמה כאן של האתאיסטים , אתה מוזמן לבוא עם טענות שוב טענות לפורום דתי [לא FXP שרובו חילונים מתחזקים] ונראה עם יתנהגו אלייך כמו שכאן מתנהגים לאדם מאמין.

לדעתי, אתה מתמודד פה עם אנשים שהם מאוד ברמה.

יש כאן סטודנטים בטכניון ובמוסדות לימוד נוספים, אנשים שממלאים תפקידים

נכספים בחברות היי-טק, תלמידי בית-ספר מצטיינים.

כולם ככלל, לא היו מעניקים לך אפילו שנייה בחיים האמיתיים,

בפורום, הם טורחים לענות לך לשם שעשוע.

לכן, לדעתי, אתה צריך לברך את הפורום שמעניק במה לשטויות שבאף סיטואציה

אחרת אנשים מהקליבר הזה לא היו טורחים אפילו להקשיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדגיש אחרי הנסיון הרב שיש לי כאן, אני רק איתך עכשיו דן.

מתמודדים איתך יפה מאוד, אתה פשוט מתעלם וממשיך בשלך.

אתה לא תזקוף את זה לזכותך, אחרי שלכולם פה זה ברור.

שמתי לינק ... הביאו טענה עניתי..לטענות - אחר כך זה ניגרר לפרטיים אישיים

כל אחד יכול לבדוק http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=458799.30

א. אפשר דוגמא לחורים האלה בבקשה?

ב. אני מאמין בהוכחות מדעיות ובתאוריות אשר מבוססות על ראיות ממשיות.

במידה ואין לי הוכחות, אני מאמין בתאוריה שנשמעת לי הכי הגיונית על סמך הידע שרכשתי במהלך חיי.

למען האמת, אני אפילו עלול לתת פירוש רוחני יותר לתופעות שהיום המדע לא יודע להסביר.

אבל לקבל את זה כאמת מוחלטת(כמו שאמר כאן VIC07, אמת מוחלטת יש רק במתמטיקה) ויחידה?

להכחיש כל רעיון אחר חדש שמגיע? לא הסגנון של המדע ובטח לא שלי.

ג. המדע לא כופה את עצמו על אף אחד.

א. רגע , קודם לאבולציה [ בקשר למיקרו אבלוציה זה עובדה בשטח , כוונתי תמיד לאבלוציה א'. ללא בורא מתכנן ב'. למינים שהתפתחו ממינים אחרים כמו דג ללטאה וכדומה ] לדעתך אין שום חורים? כל מה שאני אשאל אותך תביא לי טענה מדעית מבוססת?

ב.עוד נבדוק אם היא הכי הגיונית.

אין אמת מוחלטת -המאמינים שבקיאים בנושא תמיד מתכוונים באמת הרציונאלית ביותר לאור העובדות העומדות לרשותנו.

ג.הדת היהודית גם לא כופה, היא בכלל דורשת ידיעה ושוללת אמונה עיוורת. [אני יכול להביא לך פסוקים מפורשים לזה +דברי חז"ל].

לדעתי, אתה מתמודד פה עם אנשים שהם מאוד ברמה.

יש כאן סטודנטים בטכניון ובמוסדות לימוד נוספים, אנשים שממלאים תפקידים

נכספים בחברות היי-טק, תלמידי בית-ספר מצטיינים.

כולם ככלל, לא היו מעניקים לך אפילו שנייה בחיים האמיתיים,

בפורום, הם טורחים לענות לך לשם שעשוע.

לכן, לדעתי, אתה צריך לברך את הפורום שמעניק במה לשטויות שבאף סיטואציה

אחרת אנשים מהקליבר הזה לא היו טורחים אפילו להקשיב.

זה היה נפלא אם זה היה בחיים האמיתיים -שם לא היה זילזול.

פשיי לשם שעשוע [מזכיר לי מישהו כאן שכבר כתב את זה, ראיתי כמה משעשע הוא], אנחנו כבר נבדוק את זה עלייך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...