כנס "עדי יהוה"? לסקול, להכות ולשרוף! - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כנס "עדי יהוה"? לסקול, להכות ולשרוף!

vic07

Recommended Posts

לשאול מי? כשאתה שואל חרדי הוא לעולם לא יקבל טעות. רק אדם שהיה שם ונלחם בזה, שיכול להציג את הצדדים באופן אובייקטיבי או לפחות הרבה הרבה יותר קרוב לזה מאשר החרדי, יקבל טעות.

אגב, מה זאת אומרת ציונות מסורתית? הרי מי אמר שמסורת זו דת? מסורת זה בהחלט יכול להיות, לדוגמה, לחגוג כל מיני חגים גם נוצריים כי הורגלת לזה. אף אחד לא אמר שזה חייב להיות דתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני אגיד לך מה ידען עושה , קודם כל הוא כבר ידוע בציבור ההחרדי כאדם שבא רק להתריס ולעצבן - הוא תמיד פונה לקיצוניים [בעדה החרדית, היא מגזר מתוך כלל החרדים.. מתגוררים בירושלים וכיום גם בבית שמש, בירושלים הם מהווים כפחות מ-10 אחוז מהחרדים בירושלים] ואז אומר הנה רואים הם אפילו לא מקשיבים . גם פונה עם החומר שלו כמאושר על ידי איזה רב [שוב שקר] .

אתה עצמך בתור אדם שרוצה לברר ורוצה לתת ביקורת -אין עם זה שום בעיה ואפילו מעודדים את זה...

כל הבעיה שזה נובע רק מלזלזל רק מלעצבן ולא באמת לברר ולחקור מהי האמת.

טוב אני רואה אתה לא רציני -תוכל לעבור על זה http://yadaan.fav.co.il/index.php

אגב איך ידעתי שאתה מושפע ממנו, לפי הזילזול - אם היית רואה את עצמך מהצד היית מבין כמה שנאה יוצאת ממך. -זאת כל המטרה של ידען לעשות.

אין בעיה שלא תאמין אין בעיה שתבוא תברר תשאל תחקור, כל הבעיה מדוע כל השנאה הזאת מדוע כל הרוע הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול כמובן להמשיך ולהתפלסף אתך, אבל יש עם זה בעיה עקרונית אחת: ניתן להתווכח על המשמעות של המציאות, אך לא על המציאות עצמה. אני אתן דוגמה מתחום אחר, שבו אתה ואני מסכימים על העובדות (כנראה), בשביל שתבין את כוונתי:

אני איש ימין. עם זאת, אני מוכן לנהל דיון עם כל איש שמאל שירצה בכך, אפילו אם מדובר בשמאל קיצוני, למשל מהסוג שמצדיק פיגועים כנגד מטרות ישראליות כל עוד יש "כיבוש"... אבל אני לעולם לא אהיה מוכן לנהל דיון עם אחד שטוען שמעולם לא היו פיגועים. למה? כי פרשנות זה דבר אחד, אבל עובדות גשמיות בשטח זה דבר אחר.

נחזור לעניינינו. אני מוכן להתווכח עם אדם דתי\חרדי על שאלות פילוסופיות כגון מקומו של המוסר בעולם, או עצם קיומו של אלוהים, או מהותו (יש הבדל עצום בין קבלת האפשרות שיש "בורא עולם" לבין ההכרה בכך שיש השגחה אישית, למשל), או על היתרונות והחסרונות של מערכת החינוך החרדית מול הממלכתית... ויחד עם זאת, אני לא מוצא שום טעם בדיון עם מישהו שטוען שהחרדים אינם מקבלים קצבאות, או נעדרים ברובם משוק העבודה (לפחות הגברים), או נמנעים ברובם המוחלט מלשרת בצבא, ושאר נתונים סטטיסטיים - בדיוק כשם שהייתי מסרב להתווכח עם אותו שמאלן מדוגמתי, או מכחיש שואה, או מי שטוען שצבעו של הדשא אדום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר חרדים לא מתגייסים ,[השאלה האם אתה יודע מדוע]

זה ממש לא משנה למה הם לא מתגייסים, זאת בחירה שלהם לא להתגייס (תשב כמה דקות ליד הרופא בלשכת גיוס ותבין איך הם עובדים על כל המדינה בעיניים)...

גם אם היו מכריחים אותם לאכול חזיר בצה"ל הם היו צריכים להתגייס (ועל אחת כמה וכמה שיש יחידות שהתאימו את עצמן לצרכים שלהם, ואם לא לגמרי אז במידה רבה מאוד). אתה יודע למה? (אני מניח שכן, אבל למה שעובדות יבלבלו אותך?!)

כי הם צריכים להקריב מעצמם בדיוק כמו כל אזרח אחר, במיוחד כשמדובר בלסכן את החיים כדי להגן על המולדת. לא מתאים להם חוק גיוס חובה? הם מרגישים שצה"ל נגדם? יש להם מיליון תירוצים למה דווקא הם מכולם לא יכולים להתגייס? סבבה, יש מספיק מדינות שאין בהן חוק גיוס חובה. שיטוסו לברוקלין או משהו, שם אף אחד לא יכריח אותם להתגייס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, תן בדיון דת ואמונה כמה סיבות שאתה רוצה. אני אדאג לבוא ולהראות לך למה הן לא נכונות.

זה ממש מגעיל אותי, שחרדי לא מוכן לשרת בצה"ל. זו המדינה שלכם, FFS, אין לכם שום רשות לחיות כאן אם אתם לא תורמים למדינה בתחומי החובה. ואתם עוד חיים על חשבוננו.

הבהרה קטנה - לא כל החרדים חיים על חשבון המדינה, ממש לא וחשוב שתדעו שיש חלק בלתי-מבוטל שעובד ומפרנס ומשלם מיסים והכל. אני מדבר כאן רק על החרדים שלא משרתים בצבא, שהם במקרה אותם חרדים שחיים על חשבון המדינה בתקציב אסטרונומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדי יהווה נרדפים גם בארצות-הברית וגם על-ידי הנצרות עצמה.והחברה האלה ידועים לשמצה בכל מיני פרשיות הזויות.

מבחינתי איש באומנותו יחיה כל עוד אתה לא פוגע באלה שמרוחקים ממך.יצא לי לדבר איתם כמה פעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא משנה למה הם לא מתגייסים, זאת בחירה שלהם לא להתגייס (תשב כמה דקות ליד הרופא בלשכת גיוס ותבין איך הם עובדים על כל המדינה בעיניים)...

גם אם היו מכריחים אותם לאכול חזיר בצה"ל הם היו צריכים להתגייס (ועל אחת כמה וכמה שיש יחידות שהתאימו את עצמן לצרכים שלהם, ואם לא לגמרי אז במידה רבה מאוד). אתה יודע למה? (אני מניח שכן, אבל למה שעובדות יבלבלו אותך?!)

כי הם צריכים להקריב מעצמם בדיוק כמו כל אזרח אחר, במיוחד כשמדובר בלסכן את החיים כדי להגן על המולדת. לא מתאים להם חוק גיוס חובה? הם מרגישים שצה"ל נגדם? יש להם מיליון תירוצים למה דווקא הם מכולם לא יכולים להתגייס? סבבה, יש מספיק מדינות שאין בהן חוק גיוס חובה. שיטוסו לברוקלין או משהו, שם אף אחד לא יכריח אותם להתגייס.

כל מה שציינת אינו נכון, באמת שאין צורך לכתוב -זה כבר נשפך כאן הרבה.

תוכל לדעת מכאן מהי ההשקפה של היהדות .

[מי שבאמת רוצה לדעת -זאת ההזדמנות שלו לדעת באמת מהי הסיבה ]

http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=10170

http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=11167

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיטוסו לברוקלין או משהו, שם אף אחד לא יכריח אותם להתגייס.

החרדים בברוקלין עובדים, ויש להם קהילה די פרודקטיבית. אם האחים הפרזיטים שלהם מישראל ינחתו שם הם יבעטו אותם חזרה לפה, ובצדק.

אם החרדים בישראל היו לומדים מאחיהם בחו"ל, לא רק שהמדינה לא הייתה שופכת עליהם טונות של כסף שהולך לאיבוד- הם היו גם תורמים לקופת המדינה.

ואגב, רוני, מצחיק שאתה עוד שם פה לינקים להידברות, ובעיקר להרצאות של הרב השרלטן-חרטטן זמיר כהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצחיק הוא שאני כבר לא יבזבז את זמני לשווא,מי שרוצה יכול לצפות.

בשתי הלינקים יש הסבר במדוייק מדוע החרדים אינם מתגייסים [לא משנה מפי מי זה יוצא -זה תקף לאמונה היהודית].

תמיד צריך לדעת במדוייק את הצד השני .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהוא אומר זה שלא משנה אם יש או לא, הכל מאלוהים - לכן יותר חשוב להתפלל מאשר להתגייס, ובכלל - להתפלל בישיבה עוזר לצבא בדיוק כמו לשבת לשבת במארב בדרום לבנון או ברצועת עזה. כלומר בזה שהם לא מתגייסים, החרדים חושבים שהם תורמים למדינה הרבה יותר מאשר אילו היו מתגייסים.

כל זה יכול היה להיות טוב ויפה, אלמלא זה היה בולשיט מוחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שציינת אינו נכון, באמת שאין צורך לכתוב -זה כבר נשפך כאן הרבה.

תוכל לדעת מכאן מהי ההשקפה של היהדות .

[מי שבאמת רוצה לדעת -זאת ההזדמנות שלו לדעת באמת מהי הסיבה ]

http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=10170

http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=11167

אני נאלץ לא להסכים איתך. אין שום סיבה שבעולם שבחורי ישיבות לא ייתגייסו לשירות סדיר בצבא ההגנה לישראל. הארץ שבה הם חיים. לא טוב להם? סלאמת. בתקופת יהושוע בן נון כל הגברים גם למדו תורה וגם נלחמו למען כיבוש הארץ. עכשיו צריכים להילחם כדי שהיא תישאר שלנו. כמו גם היום - שייתגייסו ויילמדו תורה אם זה כל כך חשוב להם (אני מתבטא כך כי יש כאלה שזה לא חשוב להם - תמשיך לקרוא). אין שום תירוץ לזה, שום תירוץ. אני מכיר יותר מדי בחורי ישיבות (המכונים שבבני"קים) שמקמבנים את המערכת בשביל לא להתגייס. יותר מדי. אין שום סיבה בעולם שאני אתגייס ואהיה מוכן להקריב את חיי למען הארץ והם לא. ואם הם לא מרגישים כמוני (הם או כל אחד) אז משהו דפוק בהם, ובגדול.[br]פורסם בתאריך: 9.05.2010 בשעה 03:43:52

מה שהוא אומר זה שלא משנה אם יש או לא, הכל מאלוהים - לכן יותר חשוב להתפלל מאשר להתגייס, ובכלל - להתפלל בישיבה עוזר לצבא בדיוק כמו לשבת לשבת במארב בדרום לבנון או ברצועת עזה. כלומר בזה שהם לא מתגייסים, החרדים חושבים שהם תורמים למדינה הרבה יותר מאשר אילו היו מתגייסים.

כל זה יכול היה להיות טוב ויפה, אלמלא זה היה בולשיט מוחלט.

שמע, אני דתי אז אני חושב שזה לא בולשיט מוחלט (לימוד תורה עוזר להגן על הארץ) - אבל:

זה שאתה מתגייס תורם להישרדותה של הארץ בדיוק אותו דבר כמו שלימוד תורה עוזר (לשיטתם - בשבילך). אתה עושה את מצוות ה' בצבא כמו שתעשה אילו תלמד תורה - ויותר מכך. אתה השליח שמגן על הארץ בגופך. אנשים אחרים יילמדו תורה ואתה תהיה בצבא - כשתסיים אתה תלמד ויחליפו אותך וחוזר חלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...