כנס "עדי יהוה"? לסקול, להכות ולשרוף! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כנס "עדי יהוה"? לסקול, להכות ולשרוף!

vic07

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3883330,00.html

ולפני שררוונניי ושות' באים לפה בזעקות "החוק אוסר מסיון", הרי שבשום מקום לא נאמר שלכנס המדובר הוזמן הקהל הרחב, ושנעשתה בו פעילות כלשהי שמטרתה המרת דת (ושלא מדובר בכינוס דתי של מאמינים קיימים).

חוץ מזה, החוק בישראל אוסר על פיתוי חומרי להמרת דת, ואין שום איסור בחוק על פעילות "מסיונרית", או כזו שקוראת להתאסלם לצורך העניין, כל עוד לא מוצע דבר (חומרי) למשתתפים בפעילות.

אגב, פעילות להחזרה בתשובה שבצידה פיתוי חומרי כרגע מותרת לחלוטין, כי החזרה בתשובה לא מוגדרת, לצערי, כ"המרת דת". בכל מדינה בה קיים חופש דת לא היו מאפשרים סטנדרטים כפולים שכאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן, זה לא סטנדרט כפול, זה חוסר סטנדרטים מוחלט.

ההפגנה האלימה הזאת מול האולם הייתה צריכה להגמר בהרבה מתפרעים מוכים, שבורים ועצורים.

במקום זאת, הם פרעו ב"עדי יהווה" כאוות נפשם ללא רסן כאשר המשטרה עמדה מנגד ולא עשתה דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ag43,

1. במיוחד בשבילך (ובשביל שאר קשי ההבנה שעוד יבואו) אני אחזור על מה שכבר אמרתי לפני רגע: לא כל פעילות דתית היא פעילות להמרת דת. תפילה שגרתית בבית כנסת אינה ערב להחזרה בתשובה, נכון? בשום מקום לא נרמז אפילו שלכנס הוזמנו אנשים שאינם נמנים על הקהילה במטרה לגרום להם להצטרף.

2. יש לי בעיה עם כל מטיפיה דת וכל זרם דתי באשר הם (כאתאיסט), אבל אני נוטה לגלות יותר הבנה לזרמים שאינם תומכים בכפייה או כוחניות כלשהי או בפיתוי חומרי. היות ואותם "עדי יהוה" עושים את הכנסים שלהם בלי להפריע לאף אחד, בלי לסגור רחובות לתנועה, בלי להתנגד לתחבורה ציבורית בשבת, בלי לפעול למען הפרדה בקווי נסיעה ואפילו מדובר בקווים שמשרתים אוכלוסיות נוספות, בלי להפעיל טרור של ממש כנגד עסקים שמעזים להיות לא כשרים או להעסיק עובדים נוצרים ובלי לפתות אנשים ב"מלגות" של אלפי שקלים תמורת השתתפות בסמינרים (שלא כמו החרדים) - אז כן, יש לי איתם פחות בעיה מאשר עם חלק מהמחזירים בתשובה.

בכל מקרה היחס האישי שלי זה ענייני האישי. מותר לי כאדם פרטי להיות מוטה בדיוק כמו שמותר לך להיות מוטה לצד ההפוך - הבעיה מתחילה כאשר החוק עצמו מוטה. הבנת, או שזה עדיין מסובך מדי בשבילך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה פה היא לא של המשטרה, הבעיה היא של המחוקקים העלובים שמנשקים לחרדים את התחת! ונראה לי שהגיע הזמן שביבי יעבור בדיקת קולונוסקופיה כדאי שיוציא את הלשון שלו מהתחת של הרבובעדיה! בגלל שהם מלקקים לחרדים הם מונעים מהמשטרה לבצע את עבודה!

בשנת 98 הייתה התקהלת של חרדים בברוקלין. הם סירבו להתפנות, השוטרים פתחו באש והרגו 5 מפגינים ומאז הם לא הרימו את הקול שלהם.

אה, ורק תחשבו שאתם חילוניים והילד שלכם חוזר מביה"ס ואומר לכם שהוא חוזר בתשובה, לא רוצה קשר איתכם כי את חוטאים ומפסיק ללכת ללימודים, מתחיל ללמוד בישיבה ובעצם מנתק איתכם את הקשר כי איזה רב שטף לו את המוח ביציאה מביה"ס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

vic07 - אני לא רוניייי ולא החברים שלך מת'רד דת ואמונה, את ההתנשאות שלך תשמור למישהו אחר. המדינה הזו היא מדינה יהודית

והיא מתנהגת כך. להשוות דת אחרת שאין לה מה לחפש במדינה הזו לבין הדת הרשמית במדינת - זה כבר מעבר לסטנדרטים

כפולים. אין לי שום סימפטיה לחרדים, אבל הם שייכים למדינה הזו (מרצון או לא) בעוד ל"עדי מה שמם" אין שום שייכות לכאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: אתם הורגים אותי כל פעם מחדש

הסיבה לזוועות היום היא העובדה שאין הפרדה בין דת למדינה... אי אפשר להתווכח על זה

לגבי עדי יהוה... סליחה, הם מפריעים למישהו? זרם דתי ככל זרם דתי אחר בעולם, אבל החרדים בארץ הם ה"מונופול" על הדת בישראל

מילא היו נגד נוצרים או מוסלמים בלבד אבל גם את הזרמים היהודים האחרים הם שונאים ומכחישים...

חיה ותן לחיות, זה המוטו שלי בנושא הדת והרבה דברים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: אתם הורגים אותי כל פעם מחדש

הסיבה לזוועות היום היא העובדה שאין הפרדה בין דת למדינה... אי אפשר להתווכח על זה

לגבי עדי יהוה... סליחה, הם מפריעים למישהו? זרם דתי ככל זרם דתי אחר בעולם, אבל החרדים בארץ הם ה"מונופול" על הדת בישראל

מילא היו נגד נוצרים או מוסלמים בלבד אבל גם את הזרמים היהודים האחרים הם שונאים ומכחישים...

חיה ותן לחיות, זה המוטו שלי בנושא הדת והרבה דברים אחרים

ניסחת באופן מאוד יפה!

כשהרצל רצה מדינה יהודית, הוא רצה לגזע היהודי (שנחש מה, גם הגזע הערבי שייך אליו אם תרצה ואם לא) ולא לדת היהודית! הוא בכלל לא רצה מדינה דתית! הרצל בעצמו היה אדם חילוני לגמרי (כמו טומי לפיד ז"ל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהרצל רצה מדינה יהודית, הוא רצה לגזע היהודי (שנחש מה, גם הגזע הערבי שייך אליו אם תרצה ואם לא) ולא לדת היהודית! הוא בכלל לא רצה מדינה דתית! הרצל בעצמו היה אדם חילוני לגמרי (כמו טומי לפיד ז"ל).

יש הרבה דברים שלא ידעת על הרצל, לא הייתי מזכיר אותו כלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארה"ב זה קבוע בחוק, חופש הדת... חיים יפים

בארץ לעומת זאת יש מונופול אורתודוכסי, וזאת למרות הדבר הנחמד שנקרא מגילת העצמאות

24lipnq.jpg

לא יודע איך "תבטיח חופש דת" הפך ל"תבטיח חופש ליהדות האורתודוכסית בלבד"

אפשר לראות דוגמאות לזוועה שהכפייה הדתית בארץ עושה ועשתה, החל מהמקרה האחרון של הקברים באשקלון ועד לעצם התמידית בגרון שנקראת ש"ס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסחת באופן מאוד יפה!

איך אתה מכניס את המילים "טומי לפיד" ו-"ז"ל" באותו המשפט בכלל? יש לך מושג מה הוא היה ומה הוא עשה? אני מניח שאתה גזען כמוהו ובגלל זה הסימפטיה...

ולהגיד שהגזע הערבי שייך לגזע היהודי זה אבסורד. אתה מאמין בתנ"ך בכלל שאתה אומר את זה? או שאתה אחד שיביא הוכחות מאיפה שבא לו, גם כשהוא לא מאמין בזה בעצמו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מאמין בתנ"ך בכלל שאתה אומר את זה?

התנ"ך לא מהווה שום ערך מדעי להיסטוריה, האמרה הדבילית הזאת של "אתה מאמין בתנ"ך בכלל?" אמורה להוריד מאמינותו

של מישהו שיגיד לך באופן ברור "לא"? הרי זה אבסורד, זה כמו שתשאל אותי "אתה מאמין בכלל במיתולוגיה היוונית?"

אענה לך תשובה שלילית גם כן, אבל לפחות כיף לקרוא את זה.

ולהגיד שהגזע הערבי שייך לגזע היהודי זה אבסורד

הגזע הערבי לא שייך לגזע היהודי, פשוט לעם היהודי והערבי יש את אותו המקור ושניהם בעצם משתייכים לקבוצת העמים השמיים.

שזה אגב, משהו שנקבע באופן מדעי בספריה ההיסטוריה ולא באיזה ספר אגדות.

הנה לינק להעשרה:

http://en.wikipedia.org/wiki/Semitic

או שאתה אחד שיביא הוכחות מאיפה שבא לו, גם כשהוא לא מאמין בזה בעצמו?

הבנתי, מבחינתך אמונה חזקה יותר מעובדות.

תהנה עם הגישה הזאת, נראה לאן תגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארה"ב זה כל כך חשוב עד שזה הסעיף הראשון בחוקה שעבר כמה תיקונים בהמשך הזמן כדי להבטיח חופש דת מוחלט.

בישראל, שים לב למשהו מצחיק. אני רוצה לצטט את המגילה - "תבטיח חופש דת". חופש דת, כפי שלמדנו בשיעור אזרחות בעבר, מתחלק לשתיים - חופש הדת וחופש מדת. חופש הדת בישראל קיים במידה חלקית (לא אוסרים מוסלמים ונוצרים), לעומת זאת, חופש מדת לא מקויים בכלל. בשר חזיר מיוצר רק בארץ וגם זה רק בקיבוצים נוצריים (שבראשם עומד מזרע). חתונה אזרחית לא קיימת בכלל, מה שאומר שיהודי שבקשר שנים עם נוצריה וההפך, לא יכולים להתחתן. גרושה לא יכולה להתחתן עם מישהו ששם משפחתו כהן כי הרבנות לא מסכימה (על פי התנ"ך, כהן חייב להינשא לבתולה). ועוד ועוד ועוד.

בקשר לגזע הערבי והיהודי - ערבי זה לא דת, זה מוצא. ערבי הוא כל מי שנולד בחצי האי ערב, וכן, גם היהודים העיראקים, הסורים, הלבנונים, התימנים וכו' הם ערבים לכל דבר. שים לב שבעבר שמם היה ערבי, צבע העור שלהם כמו של שאר האנשים בסביבה וגם המבטא. והמצחיק הוא, שהרבה לא יודעים אבל איראן לא ערבית, וגם אחמדיניג'אד לא (עובדה שהוא מדבר פרסית בכלל ולא ערבית). עוד דבר מצחיק הוא שרוב המוסלמים בעולם בכלל לא ערבים (הרוב חיים באינדונזיה והמזרח הרחוק, הרחק מחצי האי ערב).

וטומי לפיד לא היה גזען, אלא היחידי שאמר את האמת - החרדים רוצים את המדינה לעצמם ומנסים להשתלט עליה דמוגרפית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא סובל מסיונרים. אני עדיין סבלני לגבי חב"ד או תנועות יהודיות אחרות שמנסות לקרב יהודים לדת. אנחנו גרים במדינה הזאת כי אנחנו יהודים ולפי דעתי כל יהודי צריך לפחות לדעת על הדת שלו .

המסיונרים הנוצרים האילו מגיעים משום מקום ומנסים להמיר את דתם של אחרים. הרי ברור שקבוצה שלא גדלה לא תחזיק מעמד הרבה זמן. אם הגויים האילו רוצים מקום שיהיה להם נוח לסגוד לישו שיעברו למדינה אחרת. מי שלא רוצה להיות יהודי לא חייב לגור במדינה. העובדה שאני חילוני גמור לא אומר שאני מפסיק להיות יהודי. שיאמינו בישו ובכל מי שהם רוצים רק שלא יעשו את זה בצורה של "יהודים ישראלים סוגדים לישו".

עדיין אני די סלחן לרוחניקים למינהם שמאמינים בכל מני דברים מיסטים שבאים מדתות אחרות אבל זה כללי יותר וזה לא דת ממוסדת. מיסטיקה הוא נושא אפור בכל הדתות. לפי דעתי אם אזרח ישראלי שאין ספק ביהדותו ממיר את דתו לנצרות (בעיקר מהסוג המיסיונרי) צריך להעיף אותו מהמדינה.

יש חופש דת במדינה כל עוד אתה עושה את זה במקום מבודד עם בני דתך. זה לא כלכך מקובל שמאמינים של דת מסוימת תקים נצר במקום בו דת אחרת שלטת וינסו לגדול על חשבון הדת האחרת. וברור שיהודים לא יבואו לגור בערים מוסלמיות כדי להמיר את התושבים ליהדות כי היהדות היא דת סגורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

vic07 - אני לא רוניייי ולא החברים שלך מת'רד דת ואמונה, את ההתנשאות שלך תשמור למישהו אחר. המדינה הזו היא מדינה יהודית

והיא מתנהגת כך. להשוות דת אחרת שאין לה מה לחפש במדינה הזו לבין הדת הרשמית במדינת - זה כבר מעבר לסטנדרטים

כפולים. אין לי שום סימפטיה לחרדים, אבל הם שייכים למדינה הזו (מרצון או לא) בעוד ל"עדי מה שמם" אין שום שייכות לכאן.

וואו, אתה בטח ממש שונא את הבהאים אה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...