תפקיד קרבי בצבא המשלב עבודה עם מחשבים-יש חיה כזאת? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תפקיד קרבי בצבא המשלב עבודה עם מחשבים-יש חיה כזאת?

EasyPooper

Recommended Posts

שלום!

כמו שמצויין בכותרת- האם ישנו תפקיד קרבי שמשלב עבודה עם מיחושב אם זהו תיכנות או עבודה עם חומרה, וכשאני אומר קרבי אני מתכוון לפעילות מבצעית ולא קירבה לגבול.

אם כן מהו ומהן הדרישות להתקבלות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הכי קרוב זה אולי, אולי יעל. אבל כך בחשבון שלהיכנס לשטחים זה לא משהו שיעל מרבים לעשות, לכן רוב הזמן תהיה בתעסוקה מבצעית.. מעבר לכך שיעל היא יחידה די מובחרת (אבל לא יחידת עילית), לכן הקבלה אליה תעשה לאחר מעבר מסלול רגיל של הנדסה.

אישית, אם אתה רוצה תפקיד שבאמת יכול לשלב את שניהם, אתה יכול לנסות מכונאי מוטס, אבל זה אומר איש צוות אוויר, זה אומר כל מה שכרוך באיש צוות אוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוץ לעשות ניתוח ,אם יצליחו להקטין לך את המספר לסטנדרתים של חיל האוויר עוד יש לך סיכוי להיתקבל (כמובן שתצטרך לעבור מבחנים מדוקדקים יותר מכולם ,אבל זה שווה את זה ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוץ לעשות ניתוח ,אם יצליחו להקטין לך את המספר לסטנדרתים של חיל האוויר עוד יש לך סיכוי להיתקבל (כמובן שתצטרך לעבור מבחנים מדוקדקים יותר מכולם ,אבל זה שווה את זה ).

אני קורא אותך לסדר פעם ראשונה ואחרונה!

ניתוח יפסול סופית את יכולתו להתקבל לטייס! ניתן בהחלט להיות טייס עם משקפיים!! לעומת זאת, אם יעבור ניתוח , הנחיות ירפ"א (יחידה רפואית אווירית) הן לפסול מיידית ולא לשלוח זימונים למי שעבר ניתוח כזה.

מעבר לכך, רוב המנתחים לא יסכימו לנתח בן 17 והמינימום זה 19.

מעבר לכך - קורס טייס הוא הקשה בצה"ל ודורש קבע של 9 שנים אחריו. קח בחשבון שהיום התנאים של הטייסים יורדים וצריך יכולת נפשית מאוד גבוהה לעמוד בצעקות ולעמוד בלחץ ברומטרי גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בן 15

אבוי התמימות, אבוי הטמטום...

איש, יש לך עוד 3 שנים עד הצבא! אתה יודע כמה זמן זה ומה יכול להשתנות בפרק זמן הזה

שנית, אין שום תפקיד קרבי שמשלב מחשבים... אם אתה מחשוב אתה לא קרבי, זה הכל

שלישית, תזכור כי ה"רצון" שלך יושב הרבה יותר נמוך בעדיפות יחסית לרצון והצרכים של צהל, הם יכולים להשתין עליך בקשת אצל הקצין מיון (אני מכיר את המערכת מבפנים וגם היא דפקה אותי בזמנו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קורא אותך לסדר פעם ראשונה ואחרונה!

ניתוח יפסול סופית את יכולתו להתקבל לטייס! ניתן בהחלט להיות טייס עם משקפיים!! לעומת זאת, אם יעבור ניתוח , הנחיות ירפ"א (יחידה רפואית אווירית) הן לפסול מיידית ולא לשלוח זימונים למי שעבר ניתוח כזה.

מעבר לכך, רוב המנתחים לא יסכימו לנתח בן 17 והמינימום זה 19.

מעבר לכך - קורס טייס הוא הקשה בצה"ל ודורש קבע של 9 שנים אחריו. קח בחשבון שהיום התנאים של הטייסים יורדים וצריך יכולת נפשית מאוד גבוהה לעמוד בצעקות ולעמוד בלחץ ברומטרי גבוה.

אתה יכול להביא סימוכין לדברים שאתה אומר כאן?

לא באמת משנה לי אבל אני דווקא שמעתי דברים הפוכים ממספר גורמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...