Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים - עמוד 50 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים

Jonnyboy

Recommended Posts

אז זהו, לשחקן ישראלי לא ממש אכפת ממטרת המשחק, אם המפה בגודל קטן-בינוני אתה יכול לרוץ לדגלים לבד אם יש לך מרתון... לא כל משחק זה ככה ברור, אבל ברוב המשחקים זה דיי המצב.

חוץ מזה, לשחק -רק- דומיניישן לא מתחיל לשעמם?

עדיין, קבוצה שתתמקד יותר במטרה של המשחק מאשר בסתם להרוג את הקבוצה השניה תנצח אפילו אם היא יותר חלשה.

אני לא משחק רק דומיניישן, אבל לדעתי זה מצב המשחק הכי טוב והכי מהנה ולכן הרבה שחקנים רציניים מעדיפים בעיקר אותו. קודם כל יש בו מטרה מסוימת וקצת עבודת צוות ככה שזה לא משעמם וחוזר על עצמו כמו TDM, וגם הוא הכי פחות מתגמל שחקנים קמפרים. אני ממש לא סובל את הקמפרים ב S&D ו SAB שלא מנסים בכלל להטמין את הפצצה אלא סתם מתקמפרים לידה ומחכים שה"פרייארים" מהקבוצה השניה ינסו לעשות את זה...

[br]פורסם בתאריך: 1.10.2010 בשעה 22:22:26

תודה :xyxthumbs:

ובוודאי שזה mode, בעברית אין בדיוק e בסוף ;D[br]פורסם בתאריך: 1.10.2010 בשעה 20:16:03

one in the chanber נראה חזק ביותר :D

gun game אני זוכר עוד ורסיה של זה מCS1.6 שמתקדמים בנשקים לאחר כל הריגה.

wager matches הולכים להיות כיפיים בטירוף :jump: :jump:

MODE זה בעברית "מצב"

MOD זה קיצור של MODIFICATION, מודיפיקציה/התאמה

במשחקים ההבדל הוא ש MODE זה מצב משחק שהוא חלק מקורי מהמשחק ו MOD זה מודיפיקציה של המשחק על ידי הקהילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עזוב אותך סחורת, רק אני קיבלתי סחרחורת ועצבים מכל הפעמים שאנשים באים לפה ושואלים על משהו שחולקו עליו כל הפרטים כבר עשרות פעמים? :facepalm:

נראה לך הגיוני לעבור על כל העמודים האלה בשביל מידע קטן? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה זה נחמד לאללה, עוד אלמנט שמוסיף סקיל ובעיקר צחוקים.

וג'וני, רואה את הכפתור הזה? reply.gif

כל פעם שאתה חושב שיש לך משהו ממש ממש ממש חשוב להגיד, תספור עד 10 לאט בלב, ואז תחשוב אם אתה רוצה ללחוץ עליו,

אם לא הבנת את הרמז אז חלאס עם הקטע הזה, אני מקבל מספיק הצעות שיגרמו לאנשים אחרים להיות שמחים יותר באימייל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל רק שכל הדברים האלה קיימים ב AVA ,CA ושאר המשחקים החינמיים שיצאו בשנים האחרונות (וגם ישנים יותר שעברו עדכונים). בכל מקרה פה עושים את זה יותר טוב, ברור לכם שמדובר בהכנה ל MICRO TRANSACTION? יכול להיות שהם ילכו במודל של , אולי אפילו ישתמשו בשירות ש התחילה (למי שלא ראה לפני כמה זמן יצא עדכון ל TF2 שמאפשר לקנות דברים בכסף, בגלל זה גם הוסיפו את האפשרות להפקיד כסף במשתמש ב STEAM).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...