Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים - עמוד 46 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים

Jonnyboy

Recommended Posts

אוווו GOODY :yelclap:

הכי חשוב שזה לא בא במקום קו אופ מסורתי.נורא אהבתי את מה שעשו בקואופ בMW2.נקווה שגם פה יהיו שלבי חיפוי אוירי בקו אופ.אז סינגל+קו אופ+מולטי+זומבי מוד+דדיקטד זה מתחיל להשמע יותר ויותר כמו רעיון טוב בסה"כ.רק התמונת אריזה נראית לי ג'נרית משומה.ויחסר לי התבור :'(

+עכשיו רק שיאשרו שיש להביור ואהיה המאושר באדם.

שכחת גם את זה שיש מצב שאתה יכול להתאמן באופליין נגד בוטים ;D

מעניין באמת אם הספק אופס יהיה על אותו עיקריון, ב MW2 יש לי את כל 69 הכוכבים, זה היה אתגר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:|

זה משחק מחודש.

עם אותו מנוע, כמעט כל הסדרה עם המנוע הזה והגיע הזמן לשיפור משמעותי אתה לא חושב? הדבר היחיד שהם עשו זה שיפורים קטנים.

בוא נעזוב את המפות וכל החידושים, המנוע נשאר חרא, משעמם, חרוש.

חלאס, אני היחיד שאוהב משהו חדש?

כולם פה מתלהבים לחינם, ישחקו חודש חודשיים ואז נמאס.

ואני לא היחיד שחושב ככה, לך תסתכל בפורומים ברשת ותראה בעצמך על מה אני מדבר.

מה חסר לך? תרמילים שעפים באוויר מול השמש ותתלהב מהצל שלהם על הרגליים שלך ?

הדגש פה הוא על מולטי ובמולטי המשחקיות זה הכי חשוב !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנוע חדש לגמרי יגבה מחיר כבד בדרישות המערכת,וירוץ לאט אם בכלל.כדי להגיע לקהל יעד נרחב יותר,המפתחים בוחרים לשדרג ולהוסיף אפקטים למנוע הקיים.זה מתאים ל90 אחוז מהגיימרים שלא רוצים מחשב חדש בשביל זה. ובכלל אנשים לא קונים את המשחק בשביל הגרפיקה אלא בשביל הגיימפליי.ולעניין גיימפליי מפות וחידושים זה מספיק מחודש.זה משחק יריות,לאיזה חידושים אתה מצפה ממנו? הז'אנר כז'אנר חרוש לגמרי-אפשר לעשות איזה קל אוף דוטי בעתיד או כאלה דברים אבל זה סיכון גדול מדי בשביל המפיצה.אז זורקים כמה קטעי מלחמה קרה,קצת ויאטנם,ומקוים לטוב.אל תשכח שאתה גם מקבל הרבה מאוד בעבור הכסף גם סינגל גם מולטי גם קואופ וגם זומבימוד. וזה משחק הדגל של אקטי אז מן הסתם הוא הולך להיות מושקע ומלוטש ביותר.

אגב אם הולכים על הקטע של בלק אופס זה אומר שלא יהיו ערבים במשחק? וגם לא פלוגות של חילים רגילים כמו הריינג'רס או המרינז בMW? נראה לי יחסר קצת כל הקטע של המלחמה מהעניין.

שום דבר לא סופי עדיין, אבל כנראה שלא יהיו ערבים במשחק. הקבוצות יהיו:

Friendly

* Studies and Observation Group

* 1st Cavalry Division

* USMC

Enemy

* North Vietnamese Army

* Viet Cong

* Russian Forces

אבל מה שכן יהיו מצבי משחק מיוחדים בקואופ, ואחד מהם אמור להיות שחזור המשימה המפורסמת של הSAS ששחררו את בני הערובה בשגרירות האירנית, אז כנראה שיהיו ערבים גם הפעם, לפחות בחלק מהמפות ומצבי משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:|

זה משחק מחודש.

עם אותו מנוע, כמעט כל הסדרה עם המנוע הזה והגיע הזמן לשיפור משמעותי אתה לא חושב? הדבר היחיד שהם עשו זה שיפורים קטנים.

בוא נעזוב את המפות וכל החידושים, המנוע נשאר חרא, משעמם, חרוש.

חלאס, אני היחיד שאוהב משהו חדש?

כולם פה מתלהבים לחינם, ישחקו חודש חודשיים ואז נמאס.

ואני לא היחיד שחושב ככה, לך תסתכל בפורומים ברשת ותראה בעצמך על מה אני מדבר.

המנוע חרא? איפה אתה חי?

ואני לא מבין, אתה איזה זונת גרפיקה או משהו? המנוע נראה מעולה, עובד מעולה ורץ מעולה. למה לשנות משהו שעובד כ'כ טוב? זה המשחקיות שאמורה להחזיק אותך מעוניין במשחק, לא המנוע הגרפי שלו... :screwy: במשחקיות צריכים להשקיע את רוב העבודה, כמו בימים הטובים של הגיימינג, לא בגרפיקה כמו ברוב המשחקים היום...

יש המון ~חדש~ בBLACK OPS, אבל את המנוע שהוכיח את עצמו אין צורך לשנות.

כמו שאומרים אל תנסה לתקן את זה אם זה עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב אני היחיד שמת לדעת מה העלילה ?

לא ::)

דווקא לדעתי הולך להיות קמפיין מצויין לשחקן יחיד, הרבה יותר טוב מהקמפיין המאוד מאכזב של MW2, ואולי אפילו ברמה של COD4. הם השקיעו המון מחקר היסטורי וצבאי בסיפור, התייעצו עם מומחים אמיתיים ואפילו עם סוכן ספסנאץ לשעבר שאפילו מופיע בתור עצמו במשחק. יש גם הרבה שינויים מעניינים בBLACK OPS שאף פעם לא הופיעו בסדרת קול אוף דיוטי. למשל בפעם הראשונה לדמות הראשית יהיה קול והוא לא יהיה "אילם" כמו תמיד, וגם יהיו מקרים שבהם תחליף דמות באמצע שלב ולא רק בין שלב לשלב. גם לראשונה תהיה אפשרות לשלוט בכלי ולהטיס מסוק (ולא רק לשלוט על מכונת היריה שלו למשל). כנראה שלא יהיה מדובר בסימולטור מדויק, משהו יותר בסגנון של HAWX, אבל זה עדיין יהיה נחמד לשלוט באופן מלא במסוק קרב.

אגב השליטה המלאה במסוק הקרב תופיע גם במולטיפלייר בתור הקילסטריק האחרון (11 הריגות), משהו שאני מאוד מאוד מצפה לו :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במולטיפלייר זה לא שליטה מלאה, זה רק CHOPPER GUNNER, אבל שתדעו שעכשיו הם לא יעשו לכם את החיים יפים כמו ב MW2 שהצ'ופר מרחף מעל האויבים מסמן לך אותם והכל

הפעם ממש רואים אותך יושב על TURRET ויורה מהמסוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במולטיפלייר זה לא שליטה מלאה, זה רק CHOPPER GUNNER, אבל שתדעו שעכשיו הם לא יעשו לכם את החיים יפים כמו ב MW2 שהצ'ופר מרחף מעל האויבים מסמן לך אותם והכל

הפעם ממש רואים אותך יושב על TURRET ויורה מהמסוק

לא, מה שאתה מתכוון אליו הוא הקילסטריק של 9 הריגות, אני מדבר על הקילסטריק של 11 הריגות:

http://www.codblackopsblog.com/call-of-duty-black-ops-killstreak-rewards-list/

ויש גם סרטונים ביוטיוב של הבטא שמראים לך שאפשר לשלוט באופן מלא במסוק. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשלוט באופן מלא במסוק ? במלוטיפלייר? יש לך לינק להראות ?

ראיתי את זה באחד הקליפים של הבטא ביוטיוב, כבר לא זוכר איפה. אולי אני אמצא יותר מאוחר.

אבל בכל מקרה אתה יכול לראות בעצמך את התיאור של הקילסטריק 11 - PILOT an attack helicopter

Killstreak_Gunship.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע כמו קילסטריק קשה למדי לשליטה, ו"יקר" מדי... 11 הריגות בשביל משהו שבטח תתקשה מאוד לנצל באופן אפקטיבי.

בטח יהיה מאד מספק להשתמש בו אחרי שנלמד איך. ;D

המסוק מופיע בקמפיין אז אני בטח יהיה עדיף לשחק את המשימה הזאת כמה פעמים כדי להיות מוכן למולטיפלייר.

לפי מה שהמפתחים אמרו השליטה על המסוק תהיה מאוד קלה "טבעית" עבור השחקנים ולא מסובכת מדי.

דרך אגב הפעם הפרק hardened שמוריד את המחיר של קילסטריקס בהריגה אחת לא יהיה במקום סטופינג פאוור, אז אני בטוח שהרבה יקחו אותו, בעיקר בהתחלה כדי להתנסות בכל הקילסטריקס. ככה לפחות המסוק יעלה "רק" 10 הריגות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזכורת

******************************************************************************************

אני מאמין שכולנו רוצים לשחק בשרתים ישראלים :cool2:

על מנת שזה יקרה כדאי שכולכם ואף חברים שלכם יציעו בעמוד של GameServers

את מדינת ישראל , כל שעליכם לעשות הוא להכנס ללינק שמתחת לרשימת המדינות בלינק הזה

ולהציע את ISRAEL

*******************************************************************************************

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...