Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים - עמוד 43 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים

Jonnyboy

Recommended Posts

ACTIVISION לא מעבירה להם מספיק כסף, לא רק ל RAVEN, רוב המפתחים שלהם בבעיה דומה. אם אתה לא עובד עם משחק שיוצא עם סרט, משחקי או COD אתה לא מקבל מספיק כסף בשביל להפיק משחק רציני שלא לדבר על IP חדש. Bizarre Creations כרגע מקבלים יחס טוב אבל BLUR לא הצליח כל כך ואם ה 007 החדש שלהם לא יצליח גם הם יהפכול היות סוג ב', Sledgehammer עוד לא הוציאו משחק אבל גם להם לא ניראה לי שיהיה עתיד מזהיר. RAVEN ממש לא היחידה שנפלה, תיראה את Radical Entertainment, פיטרו להם כחצי מהעובדים, ביטלו 2 משחקים שהיו בפיתוח לפני האיחוד עם VIVENDI, ביטלו משחק CRSH ושלחו הביתה את רוב המפתחים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה התאריך והוא סופי, כמו בכל אחת מה-4 שנים האחרונות.

לי זה קצת נראה מוזר, קשה לי להאמין שרק מי שקנה את המהדורות היקרות יקבל את האופציה לשחק בקו אופ.

אולי המפות האלו יהיו ב DLC עתידי שיהיה זמין לכל השחקנים?

נשמע כמו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה התאריך והוא סופי, כמו בכל אחת מה-4 שנים האחרונות.

נשמע כמו :xyxthumbs:

אה כן, ברור שזה הקטע של אקטיוויז'ן לשחרר מפות ב DLC בתשלום...

אבל התכוונתי שפה זה קצת אחרת כי מדובר על מצב שלם של משחק ב CO OP שלכאורה יהיה נגיש רק למי שקנה את המהדורות המוגבלות. קצת נשמע מוזר, אבל האמת שאם לפני שנתיים היו אומרים לי שבשביל חמש מפות אומללות (שחלק מהן בכלל מפות ממוחזרות ממשחק קודם) אני אצטרך לשלם 15 דולר גם כן לא הייתי מאמין, אז אי אפשר לדעת. אין גבול לחוצפה כנראה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן החצי עשור הראשון היה גדול לרייבן עם מותגים מאוד חזקים תחת ידה כמו JEDI JNIGHT SOF ואקס מן ומרבל שתכלס היו משחקי הקומיקס הטובים ביותר שאני זוכר,למעט אולי ארקהם אסיילום. מצד שני מאז רב הכותרים שלהם לא השאירו רושם מיוחד ועשו רושם של כותרי סוג ב כאלה-כמו וולפנשטיין וסינגולריטי.איפה הימים של וHERETIC איפה!!!HEXEN

:hizuk:

אחושילינג נוסטלגיה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תהייה בעיה לעשות QS, זה יהיה מעט קשה יותר ממה שהיה בCOD4, אמנם לא קל בדיחה כמו בMW2 אבל זה רק לטובה.

קראתי את רוב הת'רד ממנו הבאת את הציטוט, בסרטון רואים באופן ברור שאין שום בעיה לבצע QS, פשוט הרבה יותר קשה וכעת רק הטובים באמת יצליחו.

לא מבין למה ציטטת מובטל ילדותי בשנות ה-40 לחייו שהתלהב והתחיל לתאר לנו איך לילדים חובבי הQS הקליל בMW2 ירד נהר של דמעות... :facepalm: :facepalm: :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תהייה בעיה לעשות QS, זה יהיה מעט קשה יותר ממה שהיה בCOD4, אמנם לא קל בדיחה כמו בMW2 אבל זה רק לטובה.

קראתי את רוב הת'רד ממנו הבאת את הציטוט, בסרטון רואים באופן ברור שאין שום בעיה לבצע QS, פשוט הרבה יותר קשה וכעת רק הטובים באמת יצליחו.

לא מבין למה ציטטת מובטל ילדותי בשנות ה-40 לחייו שהתלהב והתחיל לתאר לנו איך לילדים חובבי הQS הקליל בMW2 ירד נהר של דמעות... :facepalm: :facepalm: :facepalm:

:xyxthumbs: :xyxthumbs: ;D ;D

אם בבאטלפילד אפשר לעשות QS אז בטח שאפשר בBLACK OPS.

וגם, אני בטוח שיהיו כל מיני סרברים לא Ranked שהם יהיו QS בלבד ויהיה Iron sight לסנייפר, כי אם יש סרבר לא Ranked אז כמעט הכל הוא בשליטת הבעלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

איך מכל מה שאמרת מתחבר למשהו הגיוני??

מה הקשר שאפשר לעשות QS בBC2 לבין זה שיהיה או לא בBO?

כנ"ל לגבי השרתים? מה הקשר בין זה שהוא יהיה RANKED או לא לבין זה שהוא בשליטת הבעלים??

מי שמשכיר את השרת שולט בו - כל שאר האפשרויות תלויות בEUA שTREYARCH יקבעו כפי שDICE קבעה כמה כללים עבור BC2 בשרתים שהם עם דירוג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באטלפילד זה המשחק הכי נטול משחקיות שקיים, וQS זה דבר שקיים רק במשחקים משחקיים ביותר.

אם הסרבר יהיה ranked אז יהיו לו חוקים בסיסיים שטרייארק בחרו, אבל בסרבר לא Ranked הבעלים של הסרבר יכול לעשות קפיצות כפולות עם אינסוף וכל מיני דברים אחרים, כמו Hip לסנייפר רייפלס ושכולם מתחילים רק עם סנייפר רייפלס בלי אפשרות להחליף . ולהוסיף לחוקים חוק שאסור לעשות Hardscopes-והינה לכם, סרבר QSינג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם שיחקת ENEMY TERRITORY?

ENEMY TERRITORY זה דוגמא למשחק עם הבדלי המשחקיות הכי משמעותיים, NO QUARTER-המון משחקיות. ETPUB-נטול משחקיות

NQ-קפיצות כפולות, מלא יריות להריגה, מלא רמות, מלא תוספות.

ETPUB-כמה דברים בסיסיים, מתים מהר, קפיצות קטנות.

באטלפילד-משחק בלי הרבה משחקיות

COD4\MW2-משחקים עם הרבה משחקיות

לידע כללי-AMERICAS ARMY זה המשחק הכי נטול משחקיות בעולם, מתים מיריה, והכל הכי מציאותי שיש.

QS זה דבר לא מציאותי, יותר משחקי, יותר "מזויף", צלף אמור להשאר באותה העמדה במשך שעה ולא לרוץ ולהרוג ביריה ממרחק אפס.

זה הפירוש של המשפט שכתבתי קודם-לעדן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...