Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים - עמוד 42 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים

Jonnyboy

Recommended Posts

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סליחה על הבורות אבל מה זה QS ?

מישהו יודע מה הדרישות מערכת של המשחק? וכמה הוא ישקול וכל מיני פרטים חוץ מטריילר שפורסם?

QS= Quick Scope

והכוונה היא לשימוש ברובה צלפים בלי להישאר קבוע במצב כוונת, אלא לקלוט אויב לעבור לכוונת ומיד לירות, כל זה במשהו כמו שניה.

שאר הפרטים שידועים מפורטים ומרוכזים בלינקים בהודעה הראשונה בדיון.

ולגבי דרישות מערכת:

דרישות המערכת אמנם לא פורסמו, אבל בהתחשב בכך שהמשחק מבוסס על המנוע הקיים עם שיפורים, סביר להניח שמי שהריץ MW2 לא יתקשה כאן.

הנה דרישות המינימום של Modern Warfare 2. תקחו את זה בערבון מוגבל כמובן:

OS: Microsoft Windows XP, Windows Vista and Windows 7 (Windows 95/98/ME/2000 are unsupported)

Processor: Intel Pentium 4 3.2 GHz or 64 3200+ processor or better supported

Memory: 1 GB RAM

Graphics: 256 MB NVIDIA GeForce 6600GT or better or ATI Radeon 1600XT or better

DirectX: Microsoft DirectX® 9.0c

Hard Drive: 12GB of free hard drive space

Sound: 100% 9.0c compatible sound card

Internet: Broadband connection required for Multiplayer Connectivity. Connection required for activation

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לכם קשה לעשות QS בCOD4? אם אתם מסוגלים להוציא תוצאות יפות באופן קבוע עם QS בלבד בMW2, גם בCOD4 הייתם מצליחים. ובCOD4 לא היה SOH PRO בכלל... ;D

תקרא שוב את הציטוט באנגלית שהבאתי למעלה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך שום crosshairs. ראיתי את הסרטון, לא רואה שום בעיה בלצלוף מטווח אפס. וד"א, לא צריך בשביל זה "מעט" מיומנות, אלא המון מיומנות, שעות של אימונים. כל האימון הזה שווה את הפוזה :hat:, רק מה, פתאום קמו כל מיני טיוברים אידיוטים וקבעו שלעשות QS זה נובי, במיוחד עם intervention.. :facepalm: :facepalm: :facepalm:

שאלוהים ירחם עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SOF2 היה אחד ממשחקי המולטי הטובים בעל הזמנים.

QS מאתגר אבל אני משתעמם מסנייפר די מהר ומעדיף להתנסות בנשקים אחרים.

אם המשחק יהיה משובח כמו שמסתמן אז מצידי גם שיהיה רק 10 נשקים בכולל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדביקים על המסך חתיכת סלוטייפ עם ציור של כוונת בטוש... :lol:

ילד מהכיתה שלי שמשחק באטלרפילד באמת הדביק על המסך Crosshairs בזמן שימוש ברובי צלפים, והוא תקע NS ממרחק אדיר, זה כל כך קל עם הדבר הזה! מה גם, שבבאטלפילד היריה תמיד תלך לאמצע המסך, פשוט קשה יותר לכוון

בואו נקווה שזה יעבוד גם בCOD BO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול לאשר אם יש זומבי מוד?

זה עדיין לא לגמרי ברור, אני חושב שהדבר היחיד שידוע כרגע זה שהמפות של הזומבי מוד יחזרו במצב COOP, אבל רק למי שקנה את המהדורות המיוחדות של המשחק:

http://twitter.com/JD_2020/status/21100979407

לי זה קצת נראה מוזר, קשה לי להאמין שרק מי שקנה את המהדורות היקרות יקבל את האופציה לשחק בקו אופ.

אולי המפות האלו יהיו ב DLC עתידי שיהיה זמין לכל השחקנים?

צריך לחכות ולראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל ש הרסו את RAVEN...העבירו את הפיתוח של Marvel: Ultimate Alliance ו SOF לחברות סוג ז', הרגו כל סיכוי להמשך ראוי כי אף אחד לא יקנה משחק המשך למשחק שקיבל ציונים כמו 3/10, אחרי זה הלכו והעיפו את המפתחים של RAVEN שעבדו על משחקים של ולסיום הפכו אותם ממפתחת רצינית למפתחת שעובדת על חבילת מפות ל BO :pissed: וכמובן גם גרמו לזה שאחרי יותר מ 10 שנים שהמפתחת השתמשה במנועים של ID היא עברה להשתמש במנועים אחרים, למה לשנות משהו שעובד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן החצי עשור הראשון היה גדול לרייבן עם מותגים מאוד חזקים תחת ידה כמו JEDI JNIGHT SOF ואקס מן ומרבל שתכלס היו משחקי הקומיקס הטובים ביותר שאני זוכר,למעט אולי ארקהם אסיילום. מצד שני מאז רב הכותרים שלהם לא השאירו רושם מיוחד ועשו רושם של כותרי סוג ב כאלה-כמו וולפנשטיין וסינגולריטי.איפה הימים של HEXEN וHERETIC איפה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...