Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים - עמוד 45 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty:Black Ops - דיון מקדים

Jonnyboy

Recommended Posts

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא מבין למה כולם מתלהבים מהמשחק.

לא חידשו כלום במנוע, לא עדיף להשאר ב-MW2 וזהו?

עלילה שונה, מפות חדשות, אבל עדיין אותו חרא.

ברצינות, לא מבין מה כולם מתלהבים מחרא שריססו עליו דאודורנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין למה כולם מתלהבים מהמשחק.

לא חידשו כלום במנוע, לא עדיף להשאר ב-MW2 וזהו?

עלילה שונה, מפות חדשות, אבל עדיין אותו חרא.

ברצינות, לא מבין מה כולם מתלהבים מחרא שריססו עליו דאודורנט.

הנקודה היא שאין לך מושג על מה אתה מדבר, ואתה כשחקן BFBC2 גם לא צריך להתעניין בכך יותר מדי. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר, היה לי את MW2 פשוט הוא נמאס עליי כל כך מהר שנתתי אותו לבן דודי.

ולמרות ששיחקת - ההודעה הקודמת שלך מלאה בטמטום מוחלט.

מה הקשר למנוע? למה שהמפתחים ישנו את המנוע כשמדובר במנוע מצליח, מעולה, אהוב ומבין הטובים בהיסטוריית משחקי הFPS?

הנוסחה היא להוסיף ולתת עוד ממה שכבר הוכח כטוב ולהעיף את מה שהוכח כלא שמיש ורע, ולא לנסות לשנות לגמרי את מה שידוע כפנומנאלי, אאל"ט COD4.

המנוע של BO יהיה קליל של המנוע של MW2 כפי שזה נראה, אבל כל המפות החדשות שנראה כאילו בנויות בנוסחה מחודשת, שלל הנשקים (והפעם יש להם רתע, שלא כמו בMW2), שלל סוגי המשחקים החדשים כגון WAGER MATCH, כל הפיצ'רים החדשים שקיבלנו לפינת הCUSTOMIZATION, האלמנטים שהביאו מRPG עם רכישת פרקים, נשקים וחפצים בכסף המורווח במשחק, תוך כדי עליית רמות, וכל זה עטוף בעטיפה יפה (שרתים יעודיים).

זה מה שיהפוך את המשחק לשונה וטוב הרבה יותר מMW2.

אם MW2 היה משוחרר עם שרתים יעודיים, מפתחים שאכפת להם מהקהילה (איך שTREYARCH מנסים להציג את עצמם), תיקון הטעויות ביסוד המשחק כגון חוסר בלאנס ובאגים - הוא היה טוב יותר מCOD4. וCOD4 זו הצלחה פנומנאלית ומבין הגדולות ביותר בהיסטוריית הFPS MULTIPLAYER.

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוווו GOODY :yelclap:

הכי חשוב שזה לא בא במקום קו אופ מסורתי.נורא אהבתי את מה שעשו בקואופ בMW2.נקווה שגם פה יהיו שלבי חיפוי אוירי בקו אופ.אז סינגל+קו אופ+מולטי+זומבי מוד+דדיקטד זה מתחיל להשמע יותר ויותר כמו רעיון טוב בסה"כ.רק התמונת אריזה נראית לי ג'נרית משומה.ויחסר לי התבור :'(

+עכשיו רק שיאשרו שיש להביור ואהיה המאושר באדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמרות ששיחקת - ההודעה הקודמת שלך מלאה בטמטום מוחלט.

מה הקשר למנוע? למה שהמפתחים ישנו את המנוע כשמדובר במנוע מצליח, מעולה, אהוב ומבין הטובים בהיסטוריית משחקי הFPS?

הנוסחה היא להוסיף ולתת עוד ממה שכבר הוכח כטוב ולהעיף את מה שהוכח כלא שמיש ורע, ולא לנסות לשנות לגמרי את מה שידוע כפנומנאלי, אאל"ט COD4.

המנוע של BO יהיה קליל של המנוע של MW2 כפי שזה נראה, אבל כל המפות החדשות שנראה כאילו בנויות בנוסחה מחודשת, שלל הנשקים (והפעם יש להם רתע, שלא כמו בMW2), שלל סוגי המשחקים החדשים כגון WAGER MATCH, כל הפיצ'רים החדשים שקיבלנו לפינת הCUSTOMIZATION, האלמנטים שהביאו מRPG עם רכישת פרקים, נשקים וחפצים בכסף המורווח במשחק, תוך כדי עליית רמות, וכל זה עטוף בעטיפה יפה (שרתים יעודיים).

זה מה שיהפוך את המשחק לשונה וטוב הרבה יותר מMW2.

אם MW2 היה משוחרר עם שרתים יעודיים, מפתחים שאכפת להם מהקהילה (איך שTREYARCH מנסים להציג את עצמם), תיקון הטעויות ביסוד המשחק כגון חוסר בלאנס ובאגים - הוא היה טוב יותר מCOD4. וCOD4 זו הצלחה פנומנאלית ומבין הגדולות ביותר בהיסטוריית הFPS MULTIPLAYER.

;)

:|

זה משחק מחודש.

עם אותו מנוע, כמעט כל הסדרה עם המנוע הזה והגיע הזמן לשיפור משמעותי אתה לא חושב? הדבר היחיד שהם עשו זה שיפורים קטנים.

בוא נעזוב את המפות וכל החידושים, המנוע נשאר חרא, משעמם, חרוש.

חלאס, אני היחיד שאוהב משהו חדש?

כולם פה מתלהבים לחינם, ישחקו חודש חודשיים ואז נמאס.

ואני לא היחיד שחושב ככה, לך תסתכל בפורומים ברשת ותראה בעצמך על מה אני מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנוע חדש לגמרי יגבה מחיר כבד בדרישות המערכת,וירוץ לאט אם בכלל.כדי להגיע לקהל יעד נרחב יותר,המפתחים בוחרים לשדרג ולהוסיף אפקטים למנוע הקיים.זה מתאים ל90 אחוז מהגיימרים שלא רוצים מחשב חדש בשביל זה. ובכלל אנשים לא קונים את המשחק בשביל הגרפיקה אלא בשביל הגיימפליי.ולעניין גיימפליי מפות וחידושים זה מספיק מחודש.זה משחק יריות,לאיזה חידושים אתה מצפה ממנו? הז'אנר כז'אנר חרוש לגמרי-אפשר לעשות איזה קל אוף דוטי בעתיד או כאלה דברים אבל זה סיכון גדול מדי בשביל המפיצה.אז זורקים כמה קטעי מלחמה קרה,קצת ויאטנם,ומקוים לטוב.אל תשכח שאתה גם מקבל הרבה מאוד בעבור הכסף גם סינגל גם מולטי גם קואופ וגם זומבימוד. וזה משחק הדגל של אקטי אז מן הסתם הוא הולך להיות מושקע ומלוטש ביותר.

אגב אם הולכים על הקטע של בלק אופס זה אומר שלא יהיו ערבים במשחק? וגם לא פלוגות של חילים רגילים כמו הריינג'רס או המרינז בMW? נראה לי יחסר קצת כל הקטע של המלחמה מהעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IW מפתחת את המנוע וכמו שכולנו יודעים כוח העבודה שלהם נפגע.

גרפיקה לא חשובה, בסופו של דבר 90% מהמשחקים נראים אותו דבר וההבדלים לא באמת חשובים. עדיף להתמקד בלעשות משחק טוב, תיראה את CRYSIS, גרפיקה יפה עם מנוע מחורבן שבקושי עובד ומשחק שבקושי היה לי כוח לסיים אותו כי פשוט לא היה מעניין מספיק.

מצידי לשחק במשחק שמשתמש בגירסה המקורית של TECH 3 בלי כל השינויים ש IW וחברות אחרות עשו למנוע הנהדר הזה ב 10-11 שנים שהוא היה בשוק. מתי ניראה מנועים חדשים? אולי אחרי ש CRYTEK ו ID יוציאו את המנועים החדשים שלהם שאר החברות ירגישו צורך לשדרג, מ EPIC כניראה ניראה UE3.5 או משהו בסגנון ומ DICE גם יש דיבורים על שדרוג של המנוע שלהם למרות שהוא לא זמין לחברות אחרות.

בסופו של דבר ל אין יותר חברות שמפתחות מנועים, עובדה שהם התחילו להשתמש ב UE3, פעם ראשונה שרואים משחקים מ שלא משתמש ב ID TECH או IWE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...