כמה טיפ אתם נותנים לשליח הפיצה - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה טיפ אתם נותנים לשליח הפיצה

redead

כמה טיפ אתם נותנים לשליח הפיצה  

864 הצבעות

1. 1. כמה טיפ אתם נותנים לשליח הפיצה

Recommended Posts

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כי הוא עושה עבודה קשה וגם ככה החיים בארץ ממש לא קלים לאנשים צעירים שזה מקור הפרנסה היחיד שלהם.

אוי. לעובדי העירייה שעובדים בשמש כל היום ואוספים זבל \ מסדרים גינות גם צריך להשאיר?

הרבה יותר מתיש מליסוע על טוסטוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, מי שלא משאיר טיפ במסעדה או לשליח הפיצה הוא Asshole :)

יש מנהגים מסוימים שעושים למישהו טוב, למה לא?

למה לא לעזור, אם אפשר?

כי אתה Asshole, אז אתה לא עוזר!

http://www.youtube.com/watch#!v=JTVpxxzb2Dc&feature=related

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה לעזור?באתי לאכול או באתי להתחיל לתרום לאנשים.

מי שיכול להרשות לעצמו והוא מרגיש הכי נוח עם זה שיתן טיפ.

וזה הדבר העצוב אנשים לוקחים את זה בתור "מנהג".

אני אישית מזמין קבוע אצל מישהו במקום העבודה ובחים לא נתתי לו כסף,הדבר היחידי שנתתי זה חיוך, ובוקר טוב ותודה.

לא הכל נמדד בכסף ולא לכל אחד יש את האפשרות/את האידולוגיה המבריקה של "לתת טיפ זה כדאי".

ומה אנשים מתחילים לרחם "קשה להם" וכו' ,מי ישמע הם עובדים בחינם,זה שהם מסכימים לעבוד על בסיס טיפים בלבד זה בעיתם.

זה הישראלי שאני הכי שונא שאוהב לקשט את עצמו ב"מנהגים" ותמיד לצאת הגבר מכל מקום .

אבל ברגע האמת שאיזה מבוגרת תהיה ברחוב עם סלים ,נעליים אותו גבר יגיד לה "סליחה את צריכה עזרה"?.

לכו לסין תראו מזה עבודה קשה ומרוויחים גרושים.

עם כל הצער שבדבר רוב הדיון מתבסס נראה לי על ילדים בני 12-15.

"פאדיחה לא לתת טיפ","יש מנהגים של לתת טיפ","*החיים בארץ ממש לא קלים לאנשים צעירים שזה מקור הפרנסה היחיד שלהם.",ועוד פניני חכמה ברחבי הדיון אפשר למצוא.

*לא הבנתי מזאת אומרת יחיד,למה כמה הכנסות צריך להיות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי. לעובדי העירייה שעובדים בשמש כל היום ואוספים זבל \ מסדרים גינות גם צריך להשאיר?

הרבה יותר מתיש מליסוע על טוסטוס.

איך שהם רוכבים מגיע להם תוספת סיכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך שהם רוכבים מגיע להם שלילת רישיון. רק אתמול שליח פיצה מטומטם עקף אותי משמאל באמצע רמזור ירוק כשאני בא לקחת שמאלה והוא ממשיך ישר, הייתי 10 ס"מ מלמרוח אותו על הכביש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך שהם רוכבים מגיע להם שלילת רישיון. רק אתמול שליח פיצה מטומטם עקף אותי משמאל באמצע רמזור ירוק כשאני בא לקחת שמאלה והוא ממשיך ישר, הייתי 10 ס"מ מלמרוח אותו על הכביש.

באשדוד באחת השכונות משפצים כביש דו נתיבי. לצורך עבודות סגרו נתיב וחצי בגדר ברזל. אני נוסע בחצי נתיב שנשאר פתאום שליח פיצה קמיקזה עוקף אותי מימין. למזלו הרב (ומזלי) ראיתי את האידיוט במראה. 5 ס"מ ימינה אותו שליח פיצה היה רוכב על כיסא גלגלים עד סוף החיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור מלצר לשעבר ושליח פיצה ממש בזמנים אלה (בנוסף גם סטודנט), אני לא שופט את אלה שלא משאירים טיפים. האמת אין לי ממש דעה בנושא, נכון נהוג להשאיר, יש כאלה שמשאירים יותר ויש כאלה שפחות ויש כאלה שלא משאירים בכלל עקב סיבות כאלה ואחרות. ונכון זה מבאס לחזור לסניף ולהגיד "סעמק עוד אחד בלי טיפ" אבל זה מה יש(למרות שעדיף לחזור עם טיפ עם חיוך על הפנים), אני סהכ מרוויח משכורת לפי מינימום לפי שעות (לפחות ככה זה אצלינו לפחות, יש כאלה שעובדים על טיפים) וטיפים באים כבונוס נחמד וממש עוזרים לי בחיי היום יום.

משאיר בין 10-20 שקלים לשליח.

משאיר 15-20% למלצר תלוי גם במזומן בכיס ובשרות שניתן בלי שום קשר לאיכות האוכל.

ומבסוט בשני המקרים כשרואה את החיוך על הפנים של אלה שנותנים לי שרות.

בכל מקרה כמה נושאים שהייתי רוצה לציין לגביהם כמה דברים:

א. אני יודע שיש הרבה רוכבים קקות וזבלות ומשוגעים על הכביש שרוכבים כמו משוגעים אבל שלא תחשבו שאין כאלה שרוכבים הכי בזהירות שיש, ואין לכם מושג כמה זה מסוכן(ובאמת שאין לכם מושג).

ב.השליח לא תמיד אשם שהוא מגיע באיחור ולא תמיד אשם שהפיצה קרה.

כרגע יש עוד דברים שרציתי לרשום אבל ברחו לי. :sleep:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...