מניסיון אישי הבנתי איך נשים גונבות זרע (ובאותה שיטה גם מפיצים איידס בכוונה) - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מניסיון אישי הבנתי איך נשים גונבות זרע (ובאותה שיטה גם מפיצים איידס בכוונה)

dan79

Recommended Posts

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דן יודע לבחור חברות, פשוט סדר העדיפויות של "החברה האידיאלית" שלו מושך אליו סוג מסויים של בימבות

הבימבה של דן

2511441134_479be86ca0.jpg

"מהפה שלך לאלוהים" :lol:

דווקא הבמבינה הזאת נראית אחלה בחלה של מוצצת......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חמצן הורג את נגיף ה-HIV. זרע שנישאר באוויר הפתח ל-2 דק' יהיה נקי מאיידס. זה אחת הסיבות שהמחקרים למציאת תרופה לאיידס מתמקדים בשימוש בחמצן בתוך הגוף.

סתם לידע כללי - בדיקות לגילות HIV מראות מה התוצאות לפני חודשיים וחצי, בין הזמן שעבר מאז עד לתאריך הבדיקה, אי אפשר לדעת כלום. מעבר לכך שאדם יכול להיות עם HIV מלידה ועד מותו לא ידע על כך כי המחלה לא התפרצה. המחלה היא טריגרית ומופעלת על ידי דברים מסויימים (אחד מהדברים הידועים כיום הוא מגע עם איבר מין נשי שמכיל אסטרוגנים ועוד חומרים במידה מסויימת). לכן אי אפשר לדעת בוודאות. חשוב גם לזכור שקונדומים לא פותרים בעיות.. קונדומים זה עצימת עיניים. לפתור בעיות באמת זה להתחיל לשנות התנהגות ולהתחיל להגיד לאנשים את האמת על הוירוס, להתחיל לספר באמת מה הוא.

כמו למשל:

באיידס אפשר להידבק מכל סוג של מין רגיל, מין אנאלי ובמין אוראלי רק הצד הפעיל יכול לקבל. אפשר להידבק מזה על ידי מגע ישיר עם הפה במידה ויש פצעים קטנים בפה (שכמה מפליא, נוצרים גם עם צחצוח השיניים). איך נדבקים? הסבר רפואי קצת נרחב יותר דרוש, אבל אסביר למי שרוצה בפרטי.

ורוצים לשמוע משהו מצחיק? על פי הסטטיסטיקה הידועה, בעולם יש כמעט 70% נשים עם HIV, מה שמשאיר 30% גברים. איך הדבר? מילה אחת בשבילכם הגברים פה - אונס.

מעבר לכך, HIV הוא נגיף כשל חיסוני, שבצורתו החמורה ביותר מגיע כAIDS - תסמונת כשל חיסוני נרכש (Acquired Immunodeficiency Syndrome) והוא נרכש מהסיבה הפשוטה שברוב המקרים אתם אחראים על ההדבקות שלו. והנגיף עצמו לא הורג, אלא המחלות שבאות איתו. כיום, גוף האדם מתגבר ללא בעיות כלל דלקת ריאות (מה שבעבר קטל צעירים כמבוגרים), לעומת זאת, עם הנגיף, הוא לא יצליח לשרוד שבוע.

לכן פיתחו את קוקטייל התרופות (לוקחים בין 15 -20 כדורים ביום) שנותנים לגוף את מה שצריך. לא יודעים איך כל תרופה תשפיע לכן פשוט מנסים ורואים מה גורם פחות כאב. בחודש-חודשיים הראשונים זה סיוט ואי אפשר לזוז מהמיטה בכלל (מזכיר קצת מונונוקלואזיס זיהומי או בשמו הנפוץ - מחלת הנשיקה, אך חמור יותר), ואז לומדים לחיות עם זה וחיים עשרות שנים בלי פגע.

קחו לתשומת ליבכם - כמו בכל דברים בחיים, התנהגות חכמה מונעת אסון.

הניסוח של ידידינו "הרופא" קצת בעייתי ,אבל בחלק מטענותיו הוא אכן צודק בהחלט.

"מכרו" לנו כל השנים שהסיכון בסקס אורלי או בנשיקות צרפתיות (החלפת רוק עם\ללא החדרת לשון הדדית)

בכול הקשור בהידבקות באיידס הוא לכאורה נמוך,אולם זה רק לכאורה, מפני שהמחקרים שבדקו את ריכוזי נגיפי האיידס ברוק

לא לקחו בחשבון את מנהגי החיזור של גברים\נשים המנסים למצוא חן בעיני

המין השני (או הזהה במקרה של "העליזים").

אחת הסיבות הפחות ידועות להדבקה באיידס גם בקרב האנשים האחראיים

(בין אם הם הומואים\סטרייטים\לסביות\קוקסינלים\דו-מיניים\טרנס-סקסואליים)

שכן משתמשים בקונדומים הוא סקס אורלי והחשיפה ההדדית לנוזלי גוף (רוק,הפרשות נרתיקיות ונוזל הזרע)

אחרי צחצוח שיניים ובמיוחד אחרי שימוש בחוט דנטאלי לפני פגישות ראשונות כדי להעלים ריח פה

או כחלק מהרחצה לפני יציאה לדייט.

התוצאה היא ששני בני הזוג "יורדים" אחד לשני ו\או ומתנשקים עם אחוז משמעותי של דם ברוק שלהם ועם "חתכים"

קטנים בחניכיים שדרכם יכול נגיף האיידס לחדור ישירות למחזור הדם.

(בניגוד לחתך חיצוני שמתקרש במהירות ,חתכים בחניכיים "נסגרים" בפרק זמן ארוך הרבה יותר).

בדרך הזאת חוטפים שורה ארוכה של מחלות (הפטיטיס,איידס,מונוקלואזיס,עגבת,הרפס,פפילומה,סטרפטקוקס וכיוצא בזה)

שחלקן קטלניות מפני שהן ידועות כמסרטנות (פפילומה),יגרמו לך לאבד את הכבד (הפטיטיס C ),

את המוח (עגבת),את הלב ( סטרפטקוקס שמתיישב על מסתמי הלב) ועוד שורה ארוכה

מאוד של מחלות שלא נחשבות כמחלות מין קלאסיות (STD ) אלא דווקא כמחלות של נרקומנים

שמחדירים לגופם סמים באמצעות שימוש במזרקים משותפים.

http://www.ted.com/talks/view/id/818

בשורה התחתונה ,שימוש בקונדומים לבדם, דומה למצב של חיילים שיוצאים למארב עם קסדה ,אבל ללא אפוד מגן.

ברור שעדיף לפחות לשים קסדה על הראש,אבל ללא אפוד מגן מדובר בקצת יותר מאשליה בלבד של ביטחון.

כול, אבל כול חשיפה לנוזלי גוף של אדם אחר הינה מסוכנת וכול רופא\אחות או סתם

סטודנט שנה א' בביולוגיה יאשר את דבריי.

לכן אם אתה שם קונדום ,אבל מחליף עם בת הזוג שלך רוק בנשיקה או יורד לה אתה בעצם חד-משמעית

משחק רולטה עם מלאך המוות.

הסיכון פוחת משמעותית אם נמצאים בקשר זוגי עם בת זוג קבועה ( שנבדקה) ושבטוחים בנאמנותה ,

אולם מניסיון אישי זה דבר מאוד בעייתי כשלעצמו, בהתחשב במנטאליות ,הערכים וההתנהגות של

מרבית הבחורות החילוניות בגילאים הצעירים.

לינקים שקשורים בצורה ישירה\עקיפה לנושא:

http://www.news1.co.il/Archive/001-D-187641-00.html

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/662/199.html#after_maavaron

http://www.onone.co.il/showthread.php?t=101825

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם הבא שאני יוצא מהבית אני יוצא ככה -

אתה לא צריך כ"כ להגזים, הרי למרות שיש הרבה מחלות, הסיכוי לחלות עדיין קטן. עובדה שמחלות מין הן לא דבר שקורה לכל אדם שלישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך כ"כ להגזים, הרי למרות שיש הרבה מחלות, הסיכוי לחלות עדיין קטן. עובדה שמחלות מין הן לא דבר שקורה לכל אדם שלישי.

בלי להעליב,אבל בתור בן 15 אתה דומה לאפרוח שמלמד את אימו התרנגולת איך להטיל ביצים.

אני בוגר בכמה וכמה שנים טובות ממך ולמרות שאני דווקא פחות סקס מנייאק מהממוצע ומחשיב את עצמי לטיפוס זהיר וחשדן

הספקתי כבר לחטוף 2 מחלות:.

1.סוג מסויים של הרפס שמתבטא אצלי לעיתים בשלפוחיות על הירכיים ועל הידיים (בעקבות קריעה של קונדום R3 ,לפני הרבה שנים).

2.חיידק בגרון, שהוא אומנם לא ניחשב כמחלת מין קלסית,אבל נידבקתי בו בנשיקות .

החיידק הזה היה עלול להרוס לי את מסתמי הלב.

הצלחתי להיפטר ממנו רק אחרי נטילה ממושכת של אנטיביוטיקה חזקה מאוד שגרמה לי לתופעות לוואי ושילשולים מרובים

ועד היום הקיבה שלי נשארה מאז "עצבנית" ו-"רגישה".

היום אני הרבה יותר זהיר מפני שאת הלקח שלי למדתי ,ויחסית השעור עלה לי "בזול".

האמן לי שעדיף ללמוד מניסיון של אחרים מאשר על הבשר שלך , תרתי משמע !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...