מניסיון אישי הבנתי איך נשים גונבות זרע (ובאותה שיטה גם מפיצים איידס בכוונה) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מניסיון אישי הבנתי איך נשים גונבות זרע (ובאותה שיטה גם מפיצים איידס בכוונה)

dan79

Recommended Posts

"אם לי זה קרה אז זה יכול לקרות לכל אחד." - למה, כי אתה כל כך יותר טוב מכולם?

הייתה לך חברה דפוקה בשכל שעשתה את מה שהיא עשתה (כאילו, בהנחה ונאמין לך שהיא עשתה את זה, אבל זה עניין אחר)

חוץ מזה שאתה לא יודע שום דבר על מה שקרה (שוב, אם קרה) מלבד מה שהיא אמרה לך.

יכול להיות שהיא לא באמת נכנסה להריון ושלא באמת הייתה לה הפלה טבעית והיא סתם שיקרה לך.

יכול להיות שהקונדום ההוא נקרע סתם כי הוא נקרע, ולא בגלל שהיא גרמה לו להיקרע בגלל הוזלין.

ויכול להיות שסתם האקסית שלך פסיכית, קורה, יש אנשים דפוקים.

אם הצד השני כל כך רוצה, לגנוב זרע זה לא כזה מסובך (אפשר להחדיר זרע מהקונדום המשומש לנרתיק, למשל)

וגם להדביק אותך באיידס זה לא כזה מסובך, אם באמת רוצים ומנסים.

וחוץ מזה, היכן דובר על אנשים שמנסים להדביק אנשים אחרים באיידס בכוונה?

בכתבה לא דובר על כך בכלל, אלא רק שיש לא מעט אנשים שמקיימים יחסי מין ללא הגנה למרות שהם יודעים שהם נשאים.

מכאן ועד להדבקה מכוונת באיידס ע"י לגרום לקונדום להיקרע זאת קפיצה מחשבתית די גדולה.

והיכן דובר על גניבת זרע בכתבה?

הכתבה מדברת על עלייה בשיעור נשאי האיידס בקרב הקהילה של ההומואים בגלל אי-שימוש בקונדום.

איך הגעת מכאן לחברה שלך שניסתה לגנוב לך את הזרע? (שוב, בהנחה וזה באמת קרה)

מה הפואנטה?

יש אנשים שמקיימים יחסי מין בלי קונדום למרות שהם יודעים שיש להם איידס.

ובנוסף, יש נשים פסיכיות שרוצות לגנוב את הזרע שלך ולכן מחדירות וזלין לנרתיק שלהן בשביל לגרום לקונדום להיקרע.

בהנחה שכל זה אכן קרה, איך שני הדברים קשורים אחד לשני?

אם אתה מתייחס לתפל ולא למהות,

מטיל ספק בצורה שיטתית בכול דבר שאמרתי כאן

ומרשה לעצמך לקבוע בפסקנות שאנשים שאתה בכלל לא מכיר הם כהגדרתך "דפוקים" ,

אז זה לא ממש דיון פורה ופרודוקטיבי, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גבר, לייף-סטייל זה חרא של קונדום, אם אתה רוצה ילד תשתמש בלייף-סטייל, לא סתם מוכרים אותו בכמויות בשק"ם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 דברים יש לי להגיד לך:

1) איזה חברה חכמה, מאיפה היא חשבה על הפטנט עם הווזילין?

אהבתי

2) אתה רוצה להגיד לי שבאמת תבדוק כל אחת שאתה מתכנן לשכב איתה?

זה לא מעשי, אלה אם כן אתה לא מחפש להנות מתקופת הרווקות שלך

ויש לדורקס משהו מיוחד שהוא יותר מוגן, ברח לי השם אבל כנראה עדיף לפעם הבאה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתייחס לתפל ולא למהות,

מטיל ספק בצורה שיטתית בכול דבר שאמרתי כאן

ומרשה לעצמך לקבוע בפסקנות שאנשים שאתה בכלל לא מכיר הם כהגדרתך "דפוקים" ,

אז זה לא ממש דיון פורה ופרודוקטיבי, נכון?

אם ככה, אולי תאיר את עיני, ותגיד לי מה מהות הדיון הזה?

כי בנתיים לא הצלחתי למצוא בו שום פואנטה.

מדוע שלא אטיל ספק? אפילו אתה לא יודע אם חברתך לשעבר באמת נכנסה להריון, אלא רק ממה שהיא אמרה לך.

אם אפילו לך אין הוכחות שכל זה באמת קרה, אז למה שאני אאמין לך, שאין לי מושג מי אתה בכלל?

בהנחה ומה שסיפרת נכון, אז כן, חברה שלך לשעבר דפוקה.

ואני מרשה לעצמי לכנות אותה דפוקה למרות שאני לא מכיר אותה, כי להחזיר וזלין לנרתיק שלה בשביל לגרום

לקונדום להיקרע בשביל להיכנס להריון בכוונה ובכך "לגנוב זרע" זה מעשה דפוק למדי ועל גבול השפיות (מהצד הלא נכון של הגבול).

אז תחליט, או שחברה שלך לשעבר שקרנית וכל העסק לא קרה, או שזה כן קרה, ובמקרה כזה היא דפוקה לחלוטין.

הבחירה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דורקס אקסטרה סייפ.

זה כמו לזיין עם שחפ"ץ, שמעליו שיריון אבירים.

אין שום דבר רע בפאטר-לייט. ואיתו מרגישים גם משהו. האקסטרה סייפ גם חוסם את כל הזרימת דם באיבר. חרא קונדום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום דבר רע בפאטר-לייט. ואיתו מרגישים גם משהו. האקסטרה סייפ גם חוסם את כל הזרימת דם באיבר. חרא קונדום.

בחור ,דבר בשם עצמך ,נכון שאני לא הולך אם האקסטרה סייפ כל הזמן ,אבל פעם אחת בעילוץ של החברה זה קרה איתו ,והוא עמד כמו מלך (אפילו טיפה יותר טוב ,אני לא יודע למה ,אולי בגלל שזה ככה לחץ חזק ), אבל כן ,זה מסרס את ההנאה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תארו לכם שהיו פעם משתמשים במעיים של כבשים , פפפחחח , לא היו מרגישים כלום ,ואכן ואזלין יכול לפגוע בקונדום מלייטקס , יש את חומרי הסיכה על בסיס מיים קיי ויי ג'לי ואולי עוד סוג אחד או שניים .

אבל אני בהחלט ממליץ על מין עם בנות זוג קבועות ( קבועה ) הכי סבבה והכי בטוח , אני מתבעס כאשר אני צריך למצא את עצמי בפאב המקומי עם כוס סודה ( צריך לנהוג ) על הדלפק וקונדומים בכיס האחורי ולא ממש חשוב סוג הקונדום , ( עבים בטוחים יותר דקים רגישים יותר ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ענק!!!

לגבי האקסרטא סייף... אל תעשו את זה לעצמכם.. אחרי הזיון יהיה לכם פס על הזין כאילו שמתם עליו חוסם ורידים, עם הזמן לומדים למתוח את החלק העבה כמו שמותחים בלון לפני שמנפחים אותו זה עוזר אבל עדיין חרא קונדום. פזרלייט הכי זורם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חסרות דרכים לשמר אותו, ואפילו טבעיות. נגיד כשאתה שוכב עם מישהי בלי, הזרע יכול להשתמר בנרתיק שלה איזה שלושה ימים, עד הביוץ. לכן אומרים שממש לא בטוח ב"ימים הבטוחים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...