המלצה עבור כ. מסך למחשב רינדור ב3ds Max - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה עבור כ. מסך למחשב רינדור ב3ds Max

The-Who

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כשמשתמשים בCAD הוא לא מיותר

3dsmax.gif

נכון זה קצת ישן אבל עדיין משקף את מה שקורה בפועל (אז גם התאפשרה פתיחת צינורות).

אתה נותן את הטבלאות האלה תוך התאלמות מוחלטת ממה שכבר ציינתי ש:

א. אנחנו מדברים על מה שחשוב לו שזה רינדור של תמונה \ אנימציה לא viewporting

ב. היום גיימינג כל כך חזקים שרוב האמני לא מצליחים לנצל את הכוח שלהם מחוסר ידע בתחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר אחד לא ברור לי, אם לא מעניין אותו viewport/opengl, ואתה לא מאמין בפתרונות מואצים GPU לרינדור סופי :

למה לעזאזל אתה דוחף לו GTX 470/480 עם "כפול מעבדי CUDA" שישארו ב-idle ?! שישאר עם כרטיס מובנה וזהו.

ובכלל בשביל לרנדר משהו - צריך ליצור אותו קודם. פותח האשכול בפירוש אמר שהוא צריך מחשב למידול ורינדור, לא רק רינדור.

אז איך הגעת למסקנה שהוא לא צריך viewport ? אתה הרי אומר "מה שחשוב לו זה רינדור של תמונה \ אנימציה" אבל למה שהוא ייצור

מודלים ואנימציה בלי viewport על מחשב ב-10k ש"ח :screwy: רק בגלל שהוא התעניין בהאצה לרינדור סופי (שגם את זה פסלת) ?

ונחמד שאתה פוסל לגמרי PhysX רק כי פותח הדיון לא דיבר על זה. כנראה אין לך מושג לאיזו איכות ונוחות באנימציה הפלאגינים האילו מסוגלים.

(שוב, אני יוצא מנקודת הנחה שהוא כן עושה אנימציה לפני שהוא מרנדר אותה ffs, ובלא מעט מקרים אפשר להעזר בפיזיקה)

אז או שאתה דיברת איתו והוא סיפק לך פרטים שאתה והוא לא טורחים לשתף, או שאתה סתם סנוב שבא לעשות אבועלי... (ואתה גרוע בזה אם כך)

למען הסר ספק, אני לא המלצתי וגם לא אמליץ על שום כרטיס עד שפותח האשכול יפרט כל מה שהוא צריך.

או שלפחות יאשר כי מינה אותך אישית להיות הדובר שלו - אבל במקרה פתטי שכזה כבר אפשר לנעול את הדיון שהרי אתה יודע יותר טוב מכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר אחד לא ברור לי, אם לא מעניין אותו viewport/opengl, ואתה לא מאמין בפתרונות מואצים GPU לרינדור סופי :

למה לעזאזל אתה דוחף לו GTX 470/480 עם "כפול מעבדי CUDA" שישארו ב-idle ?! שישאר עם כרטיס מובנה וזהו.

ובכלל בשביל לרנדר משהו - צריך ליצור אותו קודם. פותח האשכול בפירוש אמר שהוא צריך מחשב למידול ורינדור, לא רק רינדור.

אז איך הגעת למסקנה שהוא לא צריך viewport ? אתה הרי אומר "מה שחשוב לו זה רינדור של תמונה \ אנימציה" אבל למה שהוא ייצור

מודלים ואנימציה בלי viewport על מחשב ב-10k ש"ח :screwy: רק בגלל שהוא התעניין בהאצה לרינדור סופי (שגם את זה פסלת) ?

ונחמד שאתה פוסל לגמרי PhysX רק כי פותח הדיון לא דיבר על זה. כנראה אין לך מושג לאיזו איכות ונוחות באנימציה הפלאגינים האילו מסוגלים.

(שוב, אני יוצא מנקודת הנחה שהוא כן עושה אנימציה לפני שהוא מרנדר אותה ffs, ובלא מעט מקרים אפשר להעזר בפיזיקה)

אז או שאתה דיברת איתו והוא סיפק לך פרטים שאתה והוא לא טורחים לשתף, או שאתה סתם סנוב שבא לעשות אבועלי... (ואתה גרוע בזה אם כך)

למען הסר ספק, אני לא המלצתי וגם לא אמליץ על שום כרטיס עד שפותח האשכול יפרט כל מה שהוא צריך.

או שלפחות יאשר כי מינה אותך אישית להיות הדובר שלו - אבל במקרה פתטי שכזה כבר אפשר לנעול את הדיון שהרי אתה יודע יותר טוב מכולם.

לא אמרתי שאני לא מאמין בהעצה על GPU

למה אתה סתם דוחף לי מילים

אני דוחף לו 470 שכדי שכאשר יתחילו מנועי הרנדר להשתמש בזה, שהיה לו משו חזק.

ב.

לא פסלתי רינדור על כרטיס מסך.

רק ציינתי שלקוואדרו אין שום קשר לזה.

כרטיס גיימינג יעשה את העבודה במידול.

470 זה מעל ומעבר למה שהוא צריך, לכן המלצתי לו 460.

ג. כמו שאר המילים שדחפת לי לפה, פה הסיפור דומה

לא פסלתי פיזיקס. אם היית יודע דבר וחצי בתלת מימד היית יודע שפיזיקס זה תחום חשוך לחלוטין לכל מי שלא עושה סימולציות.

אבל יש אותו בכרטיס ה470/60 שהמלצתי אאז למה לא.

"בלא מעט מקרים אפשר להעזר בפיזיקה" .

יש דבר שנקרא rigid body dynamics.

את פיזיקס המציאו כדי לפוצץ גשרים ריאליסטים ברובוטריקים ומשימות דומות.

לא צריך לפתוח אותו על הדמיות פשוטות.

ד.

ולמען הסר ספק, במקרה הפטתי שאנחנו עדים לו

לפי התגובות שאתה ועמיתיך לאתר נותנים ניכר כי אני באמת מבין פה יותר מכולם.

ובמקום לסתום ולהקשיב אתם נכנסים בי.

חבורה של פוצים.שמו לכם תג HW, זהו . אתם יודעים הכול יותר טוב מכולם.

סלח לי, לפי התגובות שלכם אתם לא מבינים דבר או חצי דבר בנושא הזה.

אין לכם לא ניסיון תכלס ולא מספיק ידע תיאורתי או ראיה רחבה על מה קיים בשוק כדי לייעץ בחוכמה.

קחו כיסא, שבו בצד ותלמדו, במקום לקפוץ בראש.

אחרי שהייתי שם לו במפרט שני מסכי 24

2 מעבדי הכי חזקים

מקלדת ועכבר עם DPI מטורף

לוח גרפי של וואקום

אפילו סט בסיסי

מארז יוקרתי וחלקי פרמיום בתור וזיכרון

רק אז ואם הוא היה אומר שהוא רוצה להתאבד עם הכסף ולבזבז מה שנשאר הייתי אומר "טוב אפשר לשדרג לקוואדרו .. ם אתה ממש רוצה לבזבס את כל ה30 אלף"

אני מראה את הדיון הזה לעמיתי לתחום בסקייפ, הם צוחקים מהתגובות שלכם.

אני מבקש מהם שיבואו שיגבו את דברי הם אומרים לי עזוב בשביל מה.

אתם לא יודעים איך אתם מצטיירים כלפי חוץ שאתם מרשים לעצמכם להתווכח איתי בתחום שאתם חלשים בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם להתבסס על הטענה שלך, לא עדיף להמתין שמנועי הרנדר יתחילו להשתמש בזה ורק אז לרכוש כרטיס יקר, כשההיצע גדול יותר,

המחיר נמוך יותר וגוף הקירור איכותי יותר?

אולי בעבודות הזולות שלך כרטיס גיימינג מספיק, מאיפה אתה יודע את רמת המורכבות בבנייה שלו?

ידוע לכולם ש- "מיושן" אוכל בהרבה מקרים של מידול\אנימציה, אם זה ביצועים, פיצ'רים, יציבות ותמיכה. אתה יכול להכחיש עד מחר...

מה עם כל התקלות שמדווחים בשימוש לעבודה מקצועית? חשבת אולי שהבחור, בניגוד אליך רכש את התוכנות שלו באלפי דולרים ?

וכשהוא יצטרך תמיכה התשובה שהוא יקבל תהיה "מצטערים, כרטיסי גיימינג לא מאושרים\certified לעבודה עם התוכנה שרכשת?"

לא פסלתי פיזיקס. אם היית יודע דבר וחצי בתלת מימד היית יודע שפיזיקס זה תחום חשוך לחלוטין לכל מי שלא עושה סימולציות.

את פיזיקס המציאו כדי לפוצץ גשרים ריאליסטים ברובוטריקים ומשימות דומות. לא צריך לפתוח אותו על הדמיות פשוטות.

חשוך למי שגר במערה. יש את כל הכלים לעבודה נוחה ויעילה אבל אתה מעדיף להסתבך בלעדיהם... אה נכון, הדמיות פשוטות זה התחום שלך.

אני מציע שתצא מהבועה שלך ותעיף מבט על עבודות של אחרים.

אין טעם לצטט את שאר הזוהמה שנשפכת מפיך... :puke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שאני לא מאמין בהעצה על GPU

למה אתה סתם דוחף לי מילים

ב.

לא פסלתי רינדור על כרטיס מסך.

רק ציינתי שלקוואדרו אין שום קשר לזה.

470 זה מעל ומעבר למה שהוא צריך, לכן המלצתי לו 460.

ג. כמו שאר המילים שדחפת לי לפה, פה הסיפור דומה

אבל יש אותו בכרטיס ה470/60 שהמלצתי אאז למה לא.

"בלא מעט מקרים אפשר להעזר בפיזיקה" .

יש דבר שנקרא rigid body dynamics.

את פיזיקס המציאו כדי לפוצץ גשרים ריאליסטים ברובוטריקים ומשימות דומות.

לא צריך לפתוח אותו על הדמיות פשוטות.

ד.

ולמען הסר ספק, במקרה הפטתי שאנחנו עדים לו

לפי התגובות שאתה ועמיתיך לאתר נותנים ניכר כי אני באמת מבין פה יותר מכולם.

ובמקום לסתום ולהקשיב אתם נכנסים בי.

חבורה של פוצים.שמו לכם תג HW, זהו . אתם יודעים הכול יותר טוב מכולם.

סלח לי, לפי התגובות שלכם אתם לא מבינים דבר או חצי דבר בנושא הזה.

אין לכם לא ניסיון תכלס ולא מספיק ידע תיאורתי או ראיה רחבה על מה קיים בשוק כדי לייעץ בחוכמה.

קחו כיסא, שבו בצד ותלמדו, במקום לקפוץ בראש.

אחרי שהייתי שם לו במפרט שני מסכי 24

2 מעבדי הכי חזקים

מקלדת ועכבר עם DPI מטורף

לוח גרפי של וואקום

אפילו סט רמקולים בסיסי

מארז יוקרתי וחלקי פרמיום בתור וזיכרון

רק אז ואם הוא היה אומר שהוא רוצה להתאבד עם הכסף ולבזבז מה שנשאר הייתי אומר "טוב אפשר לשדרג לקוואדרו .. ם אתה ממש רוצה לבזבס את כל ה30 אלף"

אני מראה את הדיון הזה לעמיתי לתחום בסקייפ, הם צוחקים מהתגובות שלכם.

אני מבקש מהם שיבואו שיגבו את דברי הם אומרים לי עזוב בשביל מה.

אתם לא יודעים איך אתם מצטיירים כלפי חוץ שאתם מרשים לעצמכם להתווכח איתי בתחום שאתם חלשים בו.

לא הגבת בעיניינות להודעה הקודמת שלי אבל אני רואה שאתה ביזבוז זמן לכן ארד מהת'רד הנ"ל

ולא אגיב בו יותר, פשוט אין לי זמן להתעסק איתך על גבי האינטרנט זה ממש לא נותן לי כלום.

כעת היכן אתה עובד, באיזה סטודיו או אוליי בכלל פרילנסר , מי אלו החברים שלך שאתם מדבר עליהם ?

יש פורטפוליו ?

דמוריל ?

משהו לראות ?

כי לי אתה נשמע ממש כישלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על ההתפרצות להר הגעש הזה...

אני מקווה שלא תתקפו אותי, אבל בתור אחד שמרכיב מערכות לעריכת וידאו ו3D,

טחנתי את הנושא הזה די מזמן.

לי יש 8800GTX, ו"הפכתי אותו" לFX5600 (מבוססים על ה-G80)עם Riva Tuner, התקנתי דרייבר של Quadro וחוץ מבעיות יציבות לא קיבלתי כלום.

בעיקר באפטר FX.

המסקנה שלי היתה, שאולי יש יתרון לQuadro, אחרת לא היו מוציאים אותם.

אבל היעוד שלהם הם חברות ששופכות טונות של כסף על הדברים האלה בלי להתחשב בכלום, ואם אומרים להם שזה מה שצריך, זה מה שהן קונות.

לדוגמא:

AVID, בדרישות החומרה שלהם נותנים כרטיסי Quadro, (רק לאחרונה התחילו תמיכה רשמית בGeForce).

מה זה נתן? - כלום. חוץ מתמיכה ב-Full Screen Playback. שטויות.

אבל אולפן שקורא את דרישות החומרה, קונה Quadro בלי למצמץ (וזה במקרה הטוב שהוא לא קונה מחשב מותג, של HP או שמומלצים ע"י AVID כמובן)

והנה - יש לכם שיתוף פעולה מצויין בין AVID ל-. (זה - בטוח משתלם...)

אשמח לשמוע את דעתכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאן לא מעט גרפיקאים/עורכים/תלתים - אולי תרימו את הכפפה ונבדוק את זה אחת ולתמיד?

כל מה שצריך זה 2-3 מתנדבים עם כרטיס גיימינג/קוואדרו/מובנה ולהשוות ביצועים במשימות נפוצות.

עשינו באתר דברים לא פחות מסובכים.

מה דעתכם לתרום באמת לדיון ולגוף הידע במקום להתנצח? אני בטוח שצוות האתר ירתם למשימה בעזרתכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאן לא מעט גרפיקאים/עורכים/תלתים - אולי תרימו את הכפפה ונבדוק את זה אחת ולתמיד?

כל מה שצריך זה 2-3 מתנדבים עם כרטיס גיימינג/קוואדרו/מובנה ולהשוות ביצועים במשימות נפוצות.

עשינו באתר דברים לא פחות מסובכים.

מה דעתכם לתרום באמת לדיון ולגוף הידע במקום להתנצח? אני בטוח שצוות האתר ירתם למשימה בעזרתכם.

פששש......

מחכה בכליון עיניים.

לשים קץ למחלוקת העולמית.

ד"א נראה לי שאפשר להוריד את המובנה מהרשימה...

נ.ב. אין תשובה רישמית על זה? מ- או משהו? (לא שהייתי סומך עליהם, אבל לראות מה הכיוון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרבות הדיון פה פשוט מזעזעת.

כל כך הרבה ידע מתחבא תחת כל כך הרבה ילדותיות.

אולי תפסיקו להתווכח ?

סינדרום, אתה בעל ידע רב בתחום הגרפיקה, האם אתה עובד בתחום התלת מימד ?

מה נותן לך הזכות לתקוף מישהו שאומר לך שזו עבודתו ? (אתה רשאי לחלוק עליו, אבל לא לתקוף...)

אם אינך עובד בתחום, אני מציע שנשב ונקשיב הפעם למי שכן.

BUNNY,

מכיוון שבפורום אינטרנטי אין לאף אחד מושג מה הקבלות שאתה מביא איתך, לוקחים את דבריך בחשד...

גם התגובה שלך, לא בדיוק מנומסת.

לשרשור הזה יש פוטנציאל רב להיות מקור ידע בעתיד... בואו לא נקלקל אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...