המלצה עבור כ. מסך למחשב רינדור ב3ds Max - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה עבור כ. מסך למחשב רינדור ב3ds Max

The-Who

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה נחמד ללגלג על אנשים שזה המקצוע שלהם ולהזמין את פותח הדיון לעבור לשיחה פרטית.

אני עברתי גיל של וויכוחים וגם האנשים פה (ואולי הילדים שלהם גם) ולכן

מעתה ניתן לפותח הדיון להגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית פה סלט שלם

אני לא חושב שאתה יודע על מה אתה מדבר .

אנא חקור את הנעיין לעומק וחזור לאחר מכן.

פורום של ילדים.

לפותח הת'ראד אתה מוזמן להתדיין איתי בפרטי אשמח לעור לך.

לילה טוב לכולם.

אני חקרתי מספיק ואתה מוזמן לתקן את דברי במידת הצורך. עד אז, אתה פה הילד... אנא חקור את העניין לעומק וחזור כשיש לך משהו ענייני לומר.

אגב, Arion נראה מעניין... תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, תודה רבה על התגובות.

שנית, התגובות שאני מקבל כאן הן התגובות שאני רואה בהרבה מאד פורומים - אין אחדות דעים ואפילו הוכחה כלשהי לשדרוג של מהירות הרינדור הסופית עם יעודיים. הייתי שמח למצוא תיעוד כלשהו שמראה את מהירות הרינדור עם כ. מסך "רגיל" מול מהירות הרינדור של כ. מסך יעודי, אך מלבד כמה סרטונים מאד לא ברורים בYOUTUBE, אין שום דבר כזה. זה פשוט מתסכל.

שלישית, אפשר להגיד שבעצם הדיון נסוב בדיוק על השאלה המצויינת לעיל - האם ואיזה כרטיס מסך ישפר, אם בכלל, את מהירות הרינדור?

ואין לי מושג אם זה יוסיף משהו, אך אני עובד בעיקר עם מנוע רינדור של VRAY.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

כאחד שעובד על 3ds max שנים רציתי לציין של - BUNNY אין שום מושג על מה הוא מדבר.

כאשר SyndromE צודק חלקית.

אין לי זמן לתת לך תשובה מסודרת אבל בקצרה..

בגדול הרינדור הסופי של הסצנה שלך מתבצע כולו על ה - CPU שלך כלומר לכרטיס מסך שלך אין ממש חשיבות.

לצורך העיניין תיאורטית אתה יכול לשלוף את כרטיס המסך מהמחשב ועדיין תקבל את אותו הרנדר באותו הזמן.

בגרסה החדשה 3ds Max 2011 הוסיפו מנוע רינדור שנקרא

Quicksilver Hardware Renderer

והוא למעשה מרנדר נטו על ה - GPU שלך (כרטיס המסך)

אך נכון לעכשיו ל - Quicksilver יש הרבה מגבלות והוא רחוק , רחוק מאוד, מפרודקשן רנדרר כמו מנטלריי, ברזיל או ויריי.

IRAY של מנטל ריי ו - RS של ויריי הם שני מנועים לרינדור בזמן אמת אך שוב שניהם לא פרודקשן

הם יועדו להראות לך איך יראה הרנדר הסופי בזמן שאתה עובד על הסצנה ולא לתת לך רנדר באיכות מלאה.

כעת נשאלת השאלה למה לי כרטיס קוואדרו או פיירGL

היתרונות של כרטיסים אלו על פני כרטיסי גיימינג באים לידי ביטויי ב- Viewport

איפה שאתה מבלה את רוב זמנך בתוכנה.

כאשר אתה עובד על סצינות מרובות פוליגונים כרטיס גיימינג יקשה עלייך את העבודה עם FPS נמוך

לעומת זאת כרטיס ייעודי יתן לך FPS גבוהה ותצוגה יותר טובה.

טיפ קטן

אין לי זמן להרחיב על אך ל - יש פלאגין ייעודי למקס

שנקרא פיסיקס ועובד רק עם הכרטיסים שלהם.

פלאגאינים כדוגמת RAYFIRE של עושים בו שימוש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא קוראים מה כתב פותח השרשור. הוא מבקש מערכת לצורכי מוזיקה.

אין פה רינדור של FPS או פוליגונים.

לא נדרש OPENGL .

נדרש מחשב טוחן מספרים ומי שלו ברור CPU חזק.

מעבד DUAL NEHALEM 2.66 GHZ

כרטיס מסל פשוט עם 256 מב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא קוראים מה כתב פותח השרשור. הוא מבקש מערכת לצורכי מוזיקה.

אין פה רינדור של FPS או פוליגונים.

לא נדרש OPENGL .

נדרש מחשב טוחן מספרים ומי שלו ברור CPU חזק.

מעבד DUAL CORE NEHALEM XEON 2.66 GHZ

כרטיס מסל פשוט עם 256 מב

http://en.wikipedia.org/wiki/Paradox

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

כאחד שעובד על 3ds max שנים רציתי לציין של - BUNNY אין שום מושג על מה הוא מדבר.

כאשר SyndromE צודק חלקית.

אין לי זמן לתת לך תשובה מסודרת אבל בקצרה..

בגדול הרינדור הסופי של הסצנה שלך מתבצע כולו על ה - CPU שלך כלומר לכרטיס מסך שלך אין ממש חשיבות.

לצורך העיניין תיאורטית אתה יכול לשלוף את כרטיס המסך מהמחשב ועדיין תקבל את אותו הרנדר באותו הזמן.

בגרסה החדשה 3ds Max 2011 הוסיפו מנוע רינדור שנקרא

Quicksilver Hardware Renderer

והוא למעשה מרנדר נטו על ה - GPU שלך (כרטיס המסך)

אך נכון לעכשיו ל - Quicksilver יש הרבה מגבלות והוא רחוק , רחוק מאוד, מפרודקשן רנדרר כמו מנטלריי, ברזיל או ויריי.

IRAY של מנטל ריי ו - RS של ויריי הם שני מנועים לרינדור בזמן אמת אך שוב שניהם לא פרודקשן

הם יועדו להראות לך איך יראה הרנדר הסופי בזמן שאתה עובד על הסצנה ולא לתת לך רנדר באיכות מלאה.

כעת נשאלת השאלה למה לי כרטיס קוואדרו או פיירGL

היתרונות של כרטיסים אלו על פני כרטיסי גיימינג באים לידי ביטויי ב- Viewport

איפה שאתה מבלה את רוב זמנך בתוכנה.

כאשר אתה עובד על סצינות מרובות פוליגונים כרטיס גיימינג יקשה עלייך את העבודה עם FPS נמוך

לעומת זאת כרטיס ייעודי יתן לך FPS גבוהה ותצוגה יותר טובה.

טיפ קטן

אין לי זמן להרחיב על אך ל - יש פלאגין ייעודי למקס

שנקרא פיסיקס ועובד רק עם הכרטיסים שלהם.

פלאגאינים כדוגמת RAYFIRE של עושים בו שימוש .

עוד ילד.

ביחיאת,

תפסיקו לדבר שטויות די זה ממש מרגיז.

את מי מעניין בכלל quick silver ? מה דחפת אותו למשוואה? זה המוצר הכי לא סולידי שקיים ?

כל מה שאמרתם פה כולל קוייק סילבר כולל רינדור בOGL הכול נכנס לתעשיית המשחקים והreal time priview וזה לא מש שפותח האשכול מחפש.

דבר שני, אם כבר IRAY אז שווה לרכוש reality server במקום להוציא על כרטיס מסך, ואם בכל זאת... אז רק 4XX כי אחרת זה לקנות טכנולוגיות שהולכות אחורה.

דבר נוסף, מה אתה משווה ray fire ל פיזיקס של אנוידיה? זה שמיים וארץ .

ועוד טעות שלך Iray נועד לתת לך רנדר סופי

המטרה שלו זה לתת ללקוח לרנדר משו פוטוריאליסטי (על הכרטיס מסך אם אפשר) בכמה שפחות הגדרות.

לבראזיל עוד אין פתרון מתחרה, אז מה היא קשורה פה? מלבד העובדה שגם היא תוכנה שלא קיימת בשוק הישראלי .

בקיצור די כבר כל אחד שו]ך פה מידע מכל מיני כיוונים לא קשורים מתחיל להיתפס על משפטים שהוא קרא לא יודע איפה.

הבחור צריך dual xeons +Geforce4XX + tons of = fuckign alot of rendering power

זה כל מה שהוא מבקש, מה קשור קוואדרו וOGL וקוייק סילבר ??

למה אתם מייעצים לו לקנות כרטיס קוואדרו ב4000 שקל שלא קשור בשום אופן לrendering power

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד ילד.

ביחיאת,

תפסיקו לדבר שטויות די זה ממש מרגיז.

יש דרך להתדיין אבל אתה מחליט שלבחור בדרך ילדותית יותר.

מזל טוב BUNNY, יש לך אזהרה ראשונה בגין העלבת משתמש\מומחה\חבר צוות מתוך שלוש אזהרות כאשר בשלישית תושתק\תורחק מן הפורום.

צורת התבטאות כזאת לא מקובלת, בטח לא למשתמש וותיק.

בקשר לשאר, אתה יודע בשביל מה כרטיסי נוצרו? בין הייתר בשביל להתמודד עם כמות הזויה של פוליגונים, מה שכרטיס גיימינג לא תמיד יכול לעשות באותה המידה. החומרה מנווטת בצורה ישירה לעשות זאת, בדיוק כמו כרטיסי FIREGL למיניהם. את ההסבה אפשר לעשות הרבה פעמים בעזרת צריבת ביוס לכרטיס גיימינג מקביל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דרך להתדיין אבל אתה מחליט שלבחור בדרך ילדותית יותר.

מזל טוב BUNNY, יש לך אזהרה ראשונה בגין העלבת משתמש\מומחה\חבר צוות מתוך שלוש אזהרות כאשר בשלישית תושתק\תורחק מן הפורום.

צורת התבטאות כזאת לא מקובלת, בטח לא למשתמש וותיק.

בקשר לשאר, אתה יודע בשביל מה כרטיסי QUADRO נוצרו? בין הייתר בשביל להתמודד עם כמות הזויה של פוליגונים, מה שכרטיס גיימינג לא תמיד יכול לעשות באותה המידה. החומרה מנווטת בצורה ישירה לעשות זאת, בדיוק כמו כרטיסי FIREGL למיניהם. את ההסבה אפשר לעשות הרבה פעמים בעזרת צריבת ביוס לכרטיס גיימינג מקביל.

א. לא סופר את ההזהרות שלך

סיבה: אני פה כדי לעזור לפותח האשכול, כאשר אראה שממליצים לו שטויות שיעלו לו אלפים בכיס, אתקוף בחריפות.

מצידי תרחיק אותי מהאתר, הפסד כולו שלכם.

אם לא אני עוד שניה הייתם דוחפים לו חומרה ב 10 אלף שקל שלא למטרה שלו כלל.

אז שהמשתמש הותיק שלך יוריד את האף שלו ויקשיב למישהוא עם ניסיון מוכח.

ב. אתה בעצמך מתחיל להבין שטעית ידידי.

"אתה יודע בשביל מה כרטיסי QUADRO נוצרו? בין הייתר בשביל להתמודד עם כמות הזויה של פוליגונים"

הוא לא רוצה להתמודד בviewport עם כמות של פוליגונים, הוא רוצה final image rendering power.

""אתה יודע בשביל מה כרטיסי QUADRO נוצרו?"

אני עבדתי בסטודיואים בארץ עוד לפני שאתה שנרשמת לאתר הזה, צא מהגישה הזו.

ג.

אתה באמת לא יודע על מה אתה מדבר

כרטיס גיימינג היום הוא דבר כל כך חזק שהוא יכול להחזיק לך בכיף 10 מיליון פוליגונים בviewport

שתיכנס לחברות פיתוח בEA, או לחברות בת של פיקסאר אתה תמצא קוואדרו במחשבים שלהם.

אחרת, לא תמצא אחד כזה בארץ. אין סיבה.

עריכה:

ד.

יש לי פה 4870, לא מוצא שום צורך לעשות לו הסבה. בשביל מה?

זה פותח בעיות יציבות ברוב המקרים, אני מעיף פה פרוייקטים ללקוחות בהיקיפים שאתה כמישהוא לא מהתחום כלל לא יכול לתפוס.

הכרטיס סוחב הכול. עבודה מקצועית נעשית בהפרדה של שכבות ופאסים וסצנות. ושילובם בNukae / after effects

מי בכלל משתמש בקוואזדרו.

בעבודה בסטודיו אני עובד על 9500GT וגם עליו אני מעיף פרוייקטים עם היקיפ פוליגונים כללי של 13-14 מיליון פוליגונים

הכול מופרד.

ככה עובדים מקצועי.

אז שאני מפנק אותו בכרטיס 470, כדי שיהיה לו רינדור מהיר, אני כבר יודע שאני נותן לו מבחינת viewport מעל ומעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לנו כאן מומחה ברמה עולמית לחומרת גרפיקאים! ממש כאן בפורום הזה!!!

ממש גאווה ישראלית

659612-5.jpg

ובנימה יותר רצינית, אני מבין שאתה מבין יותר ממני לכן אבקש שתסביר לנו (אם תוכל) איך כרטיס גיימינג שונה לטובה מכרטיס QUADRO/FIREGL לרינדור ולמטרות שנכתבו בדיון הנוכחי. כפי שהבנתי אתה טוען שכרטיס המיועד לרינדור יתן תוצאות פחות טובות מכרטיס גיימינג באותו טווח מחיר?

יש לי קרוב משפחה שעובד כבר קצת יותר מעשור עם ועד עכשיו הוא לא עבד אף לו פעם אחת עם כרטיס גיימינג. לכן אני יכול להניח שחברה שהלחם שלה הוא איכות התמונה שתתקבל בסוף לא תקנה לעובדיה סתם ככה כרטיסי QUADRO

ובכל אופן, כשתקנה GTX460 הסכום שתשלם על חשמל לקראת סוף השנה יוכל לכסות לך עלות של יבוא סדרת שלמה ארצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לא סופר את ההזהרות שלך

סיבה: אני פה כדי לעזור לפותח האשכול, כאשר אראה שממליצים לו שטויות שיעלו לו אלפים בכיס, אתקוף בחריפות.

מצידי תרחיק אותי מהאתר, הפסד כולו שלכם.

אם לא אני עוד שניה הייתם דוחפים לו חומרה ב 10 אלף שקל שלא למטרה שלו כלל.

אז שהמשתמש הותיק שלך יוריד את האף שלו ויקשיב למישהוא עם ניסיון מוכח.

ב. אתה בעצמך מתחיל להבין שטעית ידידי.

"אתה יודע בשביל מה כרטיסי QUADRO נוצרו? בין הייתר בשביל להתמודד עם כמות הזויה של פוליגונים"

הוא לא רוצה להתמודד בviewport עם כמות של פוליגונים, הוא רוצה final image rendering power.

""אתה יודע בשביל מה כרטיסי QUADRO נוצרו?"

אני עבדתי בסטודיואים בארץ עוד לפני שאתה שנרשמת לאתר הזה, צא מהגישה הזו.

ג.

אתה באמת לא יודע על מה אתה מדבר

כרטיס גיימינג היום הוא דבר כל כך חזק שהוא יכול להחזיק לך בכיף 10 מיליון פוליגונים בviewport

שתיכנס לחברות פיתוח בEA, או לחברות בת של פיקסאר אתה תמצא קוואדרו במחשבים שלהם.

אחרת, לא תמצא אחד כזה בארץ. אין סיבה.

עריכה:

ד.

יש לי פה 4870, לא מוצא שום צורך לעשות לו הסבה. בשביל מה?

זה פותח בעיות יציבות ברוב המקרים, אני מעיף פה פרוייקטים ללקוחות בהיקיפים שאתה כמישהוא לא מהתחום כלל לא יכול לתפוס.

הכרטיס סוחב הכול. עבודה מקצועית נעשית בהפרדה של שכבות ופאסים וסצנות. ושילובם בNukae / after effects

מי בכלל משתמש בקוואזדרו.

בעבודה בסטודיו אני עובד על 9500GT וגם עליו אני מעיף פרוייקטים עם היקיפ פוליגונים כללי של 13-14 מיליון פוליגונים

הכול מופרד.

ככה עובדים מקצועי.

אז שאני מפנק אותו בכרטיס 470, כדי שיהיה לו רינדור מהיר, אני כבר יודע שאני נותן לו מבחינת viewport מעל ומעבר.

מחזק 1+, אני גם בתחום לצורך פרנסה, ועדיין לא מוצא לנכון להשקיע בכרטיס מקצועי.

אם באמת תוצאת הרנדר חשובה לו, עדיף שישקיע במעבדים והמון ראם! חובה מערכת 64 ביט!

אגב, פותח הת'רד כדאי שתספק יותר אינפורמציה על התעסקות שלך בתלת-מימד: מידול לצורך הדמיה, אנימציה ריגים, מידול אורגני...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לנו כאן מומחה ברמה עולמית לחומרת גרפיקאים! ממש כאן בפורום הזה!!!

ממש גאווה ישראלית

659612-5.jpg

ובנימה יותר רצינית, אני מבין שאתה מבין יותר ממני לכן אבקש שתסביר לנו (אם תוכל) איך כרטיס גיימינג שונה לטובה מכרטיס QUADRO/FIREGL לרינדור ולמטרות שנכתבו בדיון הנוכחי. כפי שהבנתי אתה טוען שכרטיס המיועד לרינדור יתן תוצאות פחות טובות מכרטיס גיימינג באותו טווח מחיר?

יש לי קרוב משפחה שעובד כבר קצת יותר מעשור עם ועד עכשיו הוא לא עבד אף לו פעם אחת עם כרטיס גיימינג. לכן אני יכול להניח שחברה שהלחם שלה הוא איכות התמונה שתתקבל בסוף לא תקנה לעובדיה סתם ככה כרטיסי QUADRO

ובכל אופן, כשתקנה GTX460 הסכום שתשלם על חשמל לקראת סוף השנה יוכל לכסות לך עלות של יבוא סדרת שלמה ארצה.

א. חשבון חשמל - נקודה מעולה

אבל תתיחס להפרש בין קוואדרו FX 3800 לבין GTX 470 ותראה כמה שווה ההפרש.

ב. תביא את הקרוב משפחה לפה שיתרום.

ג. אין קשר בין איכות תמונה לבין קוואדרו.

קוואדרו = אופטימיזציות לעומסים חסרי פורפורציה (בארץ לא משתמשים בזה)

ד.

במה הוא יותר טוב?

470 =חצי מחיר של קוואדרו fx 3800

בפועל מכיל כפול מעבדי .

במחיר של FX3800 הוא יכול לקנות (מבחינת הפרש מול I7) שני מעבדי שהם מהירים מעל לכל דמיון (הם כמו 3 - 3 וחצי מעבדי I7 מגבילים)

או לחילופין שני כרטיסי gtx 470 שגם הם ביחד יהיו מהירים יותר ברינדור על GPU מfx 3800 אחד.

ה. התמונה מוכיחה שאתה מתדיין כמו ילד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמנם לא מתחום הגרפיקה אבל מנסיון על תוכנות CAD, ההבדל המהותי בין כרטיס ייעודי לרגיל הוא ב"נוחות" בזמן עבודה שוטפת.

גם ברינדור עם PHOTOWORKS ודומיו, נראה שכרטיס המסך אינו נוטל חלק משמעותי מהעבודה.

אם בכל זאת תרצה להשקיע בכרטיס שיאפשר לך לעבוד בצורה יעילה עם מודלים מורכבים, ראה להלן:

http://www.tomshardware.com/reviews/amd-firepro-v8700,2154-6.html

וד"א, אני מחכה ל V7700 שהזמנתי מ NEWEGG ב 200$, כאשר המחיר הכי זול שמצאתי בארץ היה בסביבות ה 4000 ש"ח.

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814195061&Tpk=v7700

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...