9800SE, דרייברי אומגה וכל מה שבינהם - דיון מרוכז - עמוד 29 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

9800SE, דרייברי אומגה וכל מה שבינהם - דיון מרוכז

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

קראתי בהרבה פורומים על התנסויות של אנשים עם זכרונות שונים והמסקנות היו לא להתקרב לאינפיניון אלא רק סמסונג.

הבעיה עם האינפיניון היא שהם ב-UNDERVOLTAGE ולכן רב הסיכויים שגם למהירויות של PRO הם לא יגיעו (יש יוצאים מן הכלל). המצב גרוע עד כדי כך שהוציאו פרוץ של 9800PRO שבו מהירות הזכרונות היא 317 במקום 340 כדי שלא תהיה בעיה עם הזכרונות של אינפיניון.

לעומת זאת סמסונג גם ה-3.3 (שאמורים להיות 300MHZ) עובדים יפה מאוד בדרך כלל עד איזור ה-360.

קחו את זה בחשבון לפני קניה.

מה שאתה מנסה להגיד בקצרה זה שאם קונים את ה- 9800se אז לקנות אחד עם של סאמסונג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 478
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מסקנה דיי פשוטה, אין סיבה לקנות כרטיס מסך חדש, בעיקר ללוחות שנקנו בתקופת הג'יפורס 3, אני פשוט התאכזבתי ושלחתי אותו בחזרה...

זיכרון אמור לשפר ביצועים כאלו ואחרים... הכרטיס, פשוט לא תנצלו אותו, מנסיון, אני צריך לקבל צ'ק עם הכסף שלי בימים הקרובים...

וגם אני לא ממליץ לקנות מנועה מחשבים, הם לא בודקים את הכרטיס עם אומגה ופשוט משקרים לך בפרצוף... שזה ממש מגעיל.

בכל מקרה גם הזכרון שקניתי 333 256MB לא הצלחתי להתאים את המהירות ל 266 וגם אותו החזרתי, ממש לא הולך לי עם הקניות אז אני כבר מוותר על התענוג של משחקים.... :'( :'(

בצער רב וביגון הזבוב מרחף לו במרחב החדר ללא משמעות לחיים............ :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה מנסה להגיד בקצרה זה שאם קונים את ה- 9800se אז לקנות אחד עם של סאמסונג?

לא הוא אומר שהוא אחלה בן אדם, הזיכרון שמוכרים לי הוא 3.3 ב- pch זא: שזה יכול להיות הזיכרון לא של סמזונג שה יכול לעבוד, או הסמשונג שגם ככה עובד, תודה גבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסקנה דיי פשוטה, אין סיבה לקנות כרטיס מסך חדש, בעיקר ללוחות שנקנו בתקופת הג'יפורס 3, אני פשוט התאכזבתי ושלחתי אותו בחזרה...

זיכרון אמור לשפר ביצועים כאלו ואחרים... הכרטיס, פשוט לא תנצלו אותו, מנסיון, אני צריך לקבל צ'ק עם הכסף שלי בימים הקרובים...

וגם אני לא ממליץ לקנות מנועה מחשבים, הם לא בודקים את הכרטיס עם אומגה ופשוט משקרים לך בפרצוף... שזה ממש מגעיל.

בכל מקרה גם הזכרון שקניתי 333 256MB לא הצלחתי להתאים את המהירות ל 266 וגם אותו החזרתי, ממש לא הולך לי עם הקניות אז אני כבר מוותר על התענוג של משחקים.... :'( :'(

בצער רב וביגון הזבוב מרחף לו במרחב החדר ללא משמעות לחיים............ :-[

שמע חבוב

לדבר מתןך כעס כולם יכולים, אך האן יש לך הוכחות לכך?

בפרוש לא.

במו עיני ראיתי את הבדיקות המתבצעות בנעה מחשבים אז ככה שלשהמיץ בלי הצדקה זה לא מקובל ולא נאה.

אנא זכור כי לעולם אל לך לשפוט אחרים מבלי לדעט את כל הפרטים.

*** שמתי לב שהרבה דברים אצלך לא עובד כמו שהם אמורים

אולי הבעיה היא בעיית חומרה אצלך? עלה בראשך הרעיון הזה? או חשיבה זה לא החלק החזק של זבובים?

בדוק את עצמך לפני צאתך לשפוט אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש סיכון בהתקנת הדריברים של אומגה?

מאיפה אני יכול להוריד אותם?

והאם אני צריך למחוק את הדריברים של ATI לפני כן?

אם זה לסתם כרטיס לא, כאלו שאתה בוחר בהם אומגה מסוג הSOFT MOD יכולים להיות לא יציבים ולהציג גראפיקה מלוכלכת

מהאתר של האומגה, תסתכל בFAQ ללינק

בא עם זה קובץ README עם ההסברים הכי מפורטים שיכולים להיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר שנועה שחבים רמאים :x

לא טוב אני מתכוון לקנות מהם 9800se חחחחחחחחחחחחח

לי הם ישקרו והם יקבלו תביעה בפנים

לא הם לא... הרי אתה יודע שאתה לא תתבע אף אחד... אז למה סתם לזבל בשכל...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה שלמספר אנשים אין בושה לטנף על זבובים, אה שכחת כמה מעצבן ה **זזזזזזז** הזה באוזן !!

אני קורא לכל אחיי הזבובים גם לדארק מינד (אין לי מושג אבל הוא נראה כמו זבוב מן המשושלת :) ) סתם לא...

תראה אני לא רואה בעיה חומרתית... הכרטיס קיבל ציון לא רע בכלל... אפילו יצא לי לדבר עם הבחור שמכין את הדריברים של אומגה, עושה את עבודתו בנאמנות, ודיסקסתי איתו בקשר לבעיה... פשוט מאוד הצינורות עובדים אבל הם מלוכלכים.. לכן יש את הארטיפקסט.. מה שאומר שהם מבצעים בדיקה, הטכנאי בודק שהוא עובד הדיירבר של אומדה ובטח מריץ קלה כדי לבדוק שיש "תזוזה" יותר מזה לא תקבל...

בכל מקרה למה רמאים ? הם לא אנשים רעים, ואולי להפך... פשוט הם לא החזירו לי את הכסף על הבדיקה, שאני פשוט יכול להחזיר על זה כגנבה... המוצר לא עובד עם אומגה, הבדיקה לא בוצעה כראוי, סוף פסוק ! וכסף זה כסף. לא נורא לומדים מטעיות.

למר שלומי... כדאי מאוד שתשנה את הגישה שלך, אני יכול לרשום הודעות מעניינות ולהיות הכי סבבה שבעולם, אבל כדאי מאוד שתרגע, אני ממליץ לך על חיזוקית של הדס, אין לי מושג אבל ראיתי ילדים מסניפים את זה ברחוב והם היו "רגועים" למדיי :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קורה אחים שלי?

שמעו אני קניתי לפני כמה ימים את הכרטיס של הרקולס 9800se aiw ואני לא בטוח שהוא 256 ביט... הכרטיס לא איתי עכשיו... הוא בחנות מחשבים .. אני פתחתי אותו כבר אבל נתתי אותו לחנות ליד ההבית שלי בשביל שירכיבו לי את המחשב... אני קניתי את הכרטיס מפנדס... ולא רשום שם כמה ביטים יש לו ואני לא ביקשתי בדיקתת אומגה! אתם יכולים לעזור?

כי אני סקרן רצח! אה ואם זה לא 256 ביט אני יכול להחזיר לפנדסס ולקבל כרטיס חדש של 256?

9800se aiw של הרקולס מגיע עם 256bit - זה כתוב על הקופסה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה שלמספר אנשים אין בושה לטנף על זבובים, אה שכחת כמה מעצבן ה **זזזזזזז** הזה באוזן !!

אני קורא לכל אחיי הזבובים גם לדארק מינד (אין לי מושג אבל הוא נראה כמו זבוב מן המשושלת :) ) סתם לא...

תראה אני לא רואה בעיה חומרתית... הכרטיס קיבל ציון לא רע בכלל... אפילו יצא לי לדבר עם הבחור שמכין את הדריברים של אומגה, עושה את עבודתו בנאמנות, ודיסקסתי איתו בקשר לבעיה... פשוט מאוד הצינורות עובדים אבל הם מלוכלכים.. לכן יש את הארטיפקסט.. מה שאומר שהם מבצעים בדיקה, הטכנאי בודק שהוא עובד הדיירבר של אומדה ובטח מריץ קלה כדי לבדוק שיש "תזוזה" יותר מזה לא תקבל...

בכל מקרה למה רמאים ? הם לא אנשים רעים, ואולי להפך... פשוט הם לא החזירו לי את הכסף על הבדיקה, שאני פשוט יכול להחזיר על זה כגנבה... המוצר לא עובד עם אומגה, הבדיקה לא בוצעה כראוי, סוף פסוק ! וכסף זה כסף. לא נורא לומדים מטעיות.

למר שלומי... כדאי מאוד שתשנה את הגישה שלך, אני יכול לרשום הודעות מעניינות ולהיות הכי סבבה שבעולם, אבל כדאי מאוד שתרגע, אני ממליץ לך על חיזוקית של הדס, אין לי מושג אבל ראיתי ילדים מסניפים את זה ברחוב והם היו "רגועים" למדיי :D

סתם לידע כללי זה לא "חיזוקית של הדס" אלא "רגיעון של הדס" ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני לא רואה בעיה חומרתית... הכרטיס קיבל ציון לא רע בכלל... אפילו יצא לי לדבר עם הבחור שמכין את הדריברים של אומגה, עושה את עבודתו בנאמנות, ודיסקסתי איתו בקשר לבעיה... פשוט מאוד הצינורות עובדים אבל הם מלוכלכים.. לכן יש את הארטיפקסט.. מה שאומר שהם מבצעים בדיקה, הטכנאי בודק שהוא עובד הדיירבר של אומדה [glow=red,2,300]ובטח[/glow] מריץ קלה כדי לבדוק שיש "תזוזה" יותר מזה לא תקבל...

שמע אני רואה שאצלך זו בעיית הבנה לכן אני אסביר לך לאט כדי שגם אתה תצליח להבין

תבין שכל עוד עוד אתה מעלה השערות ללא כל עובדה מוכחת ובסיס מוצק אתה טועה.

1. אינך מכיר את נוהל הבדיקה שבוצע.

2. לא היית נוכח בבדיקה.

3. ועובדתית הוכך שהשיטה אשר היתה בשימוש מיצתה את עצמה , בוצעה כהלכה ואן נמכרו מספר כרטיסים לא מבוטל אשר עבד עובד ויעבוד עם הדירבים

לכן שוב אבקש ממך אנא נצור את לשונך וחסוך מאיתנו את מוצא פיך.

ונימה אישית , מעוניין אני לדעת למה לדעתו של זבוב מלומד אני אמור לשנות את הגישה שלי? מפני שאתה אמרת? ובכך אניח לך להשמיע השמצות והכפשות חסרות כל שחר אשר להן אין עובדה מוצקה אחת? אז שמע לי זבוב צעיר ושמע לי טוב ( אם תוכל גם להפנים זה יהיה נהדר ) כל עצה/הערה/הארה/ שיש לך להעיר לי אתה מוזמן לבצע בפרטיות, מאידך אני אומר לך כי גישתך לחיים שגויה וראייתך מעווטת ( לזבובים יש המון עינים לא ( רופא עיניים זה רעיון )) אך כאמור את עוד ילד, וילד מה לעשות , מתנהגים כידים. עצה שלי , תרגיע, תבדוק את עצמך טוב טוב לפני שאתה מעלה מיני עלבונות ומחאות כאלה ואחרות, סייג לחוכמה שתיקה וכל המוסיף גורע.

לילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני רואה שאצלך זו בעיית הבנה לכן אני אסביר לך לאט כדי שגם אתה תצליח להבין

תבין שכל עוד עוד אתה מעלה השערות ללא כל עובדה מוכחת ובסיס מוצק אתה טועה.

1. אינך מכיר את נוהל הבדיקה שבוצע.

2. לא היית נוכח בבדיקה.

3. ועובדתית הוכך שהשיטה אשר היתה בשימוש מיצתה את עצמה , בוצעה כהלכה ואן נמכרו מספר כרטיסים לא מבוטל אשר עבד עובד ויעבוד עם הדירבים

לכן שוב אבקש ממך אנא נצור את לשונך וחסוך מאיתנו את מוצא פיך.

ונימה אישית , מעוניין אני לדעת למה לדעתו של זבוב מלומד אני אמור לשנות את הגישה שלי? מפני שאתה אמרת? ובכך אניח לך להשמיע השמצות והכפשות חסרות כל שחר אשר להן אין עובדה מוצקה אחת? אז שמע לי זבוב צעיר ושמע לי טוב ( אם תוכל גם להפנים זה יהיה נהדר ) כל עצה/הערה/הארה/ שיש לך להעיר לי אתה מוזמן לבצע בפרטיות, מאידך אני אומר לך כי גישתך לחיים שגויה וראייתך מעווטת ( לזבובים יש המון עינים לא ( רופא עיניים זה רעיון )) אך כאמור את עוד ילד, וילד מה לעשות , מתנהגים כידים. עצה שלי , תרגיע, תבדוק את עצמך טוב טוב לפני שאתה מעלה מיני עלבונות ומחאות כאלה ואחרות, סייג לחוכמה שתיקה וכל המוסיף גורע.

לילה טוב

יש לי הרגשה שאתה מנועה מחשבים או לפחות קשור אליהם :x .... מעניין מה גורם לי להרגיש ככה =/

ודבר שני - אתה דבר אליו יפה... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...