9800SE, דרייברי אומגה וכל מה שבינהם - דיון מרוכז - עמוד 30 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

9800SE, דרייברי אומגה וכל מה שבינהם - דיון מרוכז

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

לא יכולת לבטא את זה יותר נכון

מספיק עם עיקצוצים אישיים (זבובים רק מזמזמים, לא עוקצים ;) ) ריבים פרטיים לפרטי, אם בכל זאת יש משהו לספר לכולם עדיף לעשות את זה בצורה ישירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 478
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

sunny jim LOL ;D

הכנסת לו בתזמון מושלם חחחחחחחח אהבתי :)

בכל מקרה למר שלומי, יש משהו שאתה רוצה לספר לנו ....?

**משתעל** משת"פ ! **משתעל**

ילד בור שכמותי, מצטער שפיקפקתי בחנות המובחרת נועה מחשבים ! תראו יש אפילו פרסומת למעלה ! אני מתרגש שאני רואה את ההרדיסק חולף לו בין הזיכרון והלוח הם ! כמה טיפש אני ! איך יכולתי לפתוח את פי מלא הרשע והזדון !

אנא סלח לי, חנות טובה מנועה מחשבים לא תמצא בכל המזרח התיכון, אמינות זה שם המשחק שלהם......

אנא קבל את מחילתי ! אפשר להגיש לך גוש צואה טרי שליקטתי בדרך לפורום ? קבל זאת כמחווה טובה :)

יאמי יש בזה גם תירס :-X

LOL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה לסתם כרטיס לא, כאלו שאתה בוחר בהם אומגה מסוג הSOFT MOD יכולים להיות לא יציבים ולהציג גראפיקה מלוכלכת

מהאתר של האומגה, תסתכל בFAQ ללינק

בא עם זה קובץ README עם ההסברים הכי מפורטים שיכולים להיות

תודה רבה אחי! :D

והכרטיס המדובר הוא 9700 הכל מפורט ב"מפרט"... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sunny jim LOL ;D

הכנסת לו בתזמון מושלם חחחחחחחח אהבתי :)

בכל מקרה למר שלומי, יש משהו שאתה רוצה לספר לנו ....?

**משתעל** משת"פ ! **משתעל**

ילד בור שכמותי, מצטער שפיקפקתי בחנות המובחרת נועה מחשבים ! תראו יש אפילו פרסומת למעלה ! אני מתרגש שאני רואה את ההרדיסק חולף לו בין הזיכרון והלוח הם ! כמה טיפש אני ! איך יכולתי לפתוח את פי מלא הרשע והזדון !

אנא סלח לי, חנות טובה מנועה מחשבים לא תמצא בכל המזרח התיכון, אמינות זה שם המשחק שלהם......

אנא קבל את מחילתי ! אפשר להגיש לך גוש צואה טרי שליקטתי בדרך לפורום ? קבל זאת כמחווה טובה :)

יאמי יש בזה גם תירס :-X

LOL

דוגרי צודק כל מילה התקשרתי כבר כמה פעמים לשאול על רכיבים ותמיד המוכרים שם כאלו לא נחמדים שזה פשוט נורא!

בני אדם אתם עובדים עם אנשים אתם אמורים להיות נחמדים....כדי לגרום לאנשים גם לבוא ולקנות אצלכם...

יחס זה שם המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'ים גם אם התכוונת אליי, אני לוקח דברים בכיף זה בסדר זכיתי באולימפיאדת אקי"ם ברמת אוטיזם 4. :D חחחח

בכל מקרה, הרבה יסכימו איתי, אנשים - מוכרים שצועקים עליי בטלפון וכל מה שרציתי זה לקנות מהם אני פושט אומר לו סליחה מה אתה צועק עליי, אני לא חברה שלך אני קונה שלך, אתה צריך להתחנף אליי שאני יקנה ממך ! הוא מנסה להזרוק כמה מילים על זה שהוא מצטער ו*טראח!* אני מנתק לו בפרצוף. גם גורם לו להרגיש חרא, וגם ימליץ לרבים אחרים לא לחזור אליו.. מה הוא הרוויח ? כלום (אידיוט ;D)

אני חייב לתת דוגמא חריגה למידי למי שחושב שככה זה בכל החנויות, שצילצלתי לזיגזג, שמה הם מתיחסים ללקוחות כמו שצריך, אם כל הכבוד הם אפילו יגידו לך לא לקנות חלק מסויים אם הוא לא טוב, הם דואגים בצורה נהדרת ללקוחות ! אתה רואה אנשים שמדברים איתך ברמה אחרת, הרבה יותר נחמדים, אישית לא קניתי מאצלם ואני חושב שזו היית טעות רק בגלל הרציתי את AIW... והכרטיס של הרקולס.. אני מניח שמהם הייתי מקבל כרטיס מעולה.

בכל מקרה המחשב הבא שלי, כל החלקים יהיו משמה !!!

מסקנה : חפרים צריכים "ללק לי את העכוז" כדי שאני יקנה מאצלם לא לעשות לי טובה שהם מוכרים...

>:(

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני רואה שאצלך זו בעיית הבנה לכן אני אסביר לך לאט כדי שגם אתה תצליח להבין

תבין שכל עוד עוד אתה מעלה השערות ללא כל עובדה מוכחת ובסיס מוצק אתה טועה.

1. אינך מכיר את נוהל הבדיקה שבוצע.

2. לא היית נוכח בבדיקה.

3. ועובדתית הוכך שהשיטה אשר היתה בשימוש מיצתה את עצמה , בוצעה כהלכה ואן נמכרו מספר כרטיסים לא מבוטל אשר עבד עובד ויעבוד עם הדירבים

לכן שוב אבקש ממך אנא נצור את לשונך וחסוך מאיתנו את מוצא פיך.

ונימה אישית , מעוניין אני לדעת למה לדעתו של זבוב מלומד אני אמור לשנות את הגישה שלי? מפני שאתה אמרת? ובכך אניח לך להשמיע השמצות והכפשות חסרות כל שחר אשר להן אין עובדה מוצקה אחת? אז שמע לי זבוב צעיר ושמע לי טוב ( אם תוכל גם להפנים זה יהיה נהדר ) כל עצה/הערה/הארה/ שיש לך להעיר לי אתה מוזמן לבצע בפרטיות, מאידך אני אומר לך כי גישתך לחיים שגויה וראייתך מעווטת ( לזבובים יש המון עינים לא ( רופא עיניים זה רעיון )) אך כאמור את עוד ילד, וילד מה לעשות , מתנהגים כידים. עצה שלי , תרגיע, תבדוק את עצמך טוב טוב לפני שאתה מעלה מיני עלבונות ומחאות כאלה ואחרות, סייג לחוכמה שתיקה וכל המוסיף גורע.

לילה טוב

שלומי - דיי ברור מהנימה האישית בה אתה נוקט שאתה בעל עניין בנעה מחשבים.

חוץ מלהשתלח בזבוב המסכן והחביב מפאת גילו הצעיר אינך מספק ולו תשובה אחת לטענותיו.

1. מה הקשר האם הזבוב נכך בבדיקה או האם הוא יודע מה נוהל הבדיקה - עובדה שהכרטיס לא עובד בצורה תקינה עם דרייבר אומגה ולכן הבדיקה לא בוצעה כהלכה!

2. לא משנה כמה כרטיסים נבדקו ונמצאו תקינים עדיין הכרטיס של הזבוב אינו תקין ולכן יש להחליפו ללא תשלום מכיוון שהוא שילם על כך.

לגבי הנימה האישית - כדאי שתלמדו שיש לרצות את הלקוח ואם לא תעשו זאת אחת הדרכים העומדות בפני הלקוח היא להזהיר לקוחות אחרים

וזה לא רק חוקי אילה גם רצוי.

אני לא ראיתי שהזבוב השמיץ אתכם בהשמצות חסרות שחר וללא עובדות - לזבוב היה כרטיס שנבדק בצורה לקויה על ידכם ולכן זאת עובדה מוצקה מאוד.

אני מקווה שתאמץ את עצתך " סייג לחכמה שתיקה" ובמקרה בו פישלתם כדאי שתשתוק בעצמך ולא תסתום את פיות הלקוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני דיברתי עם החנות אז הם הפנו אותי למעבדה ואמרו לי לבקש אדם ששמו, איך לא, שלומי!!!

ונראה לי שאין פה צירוף מקרים ששלומי אשר כותב פה כאילו יש לו איזה שהם אינטרסים והוא חלק מהחנות קוראים לו גם שלומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL, גם אותי הפנו לשלומי....אבל מפאת הבוז לא טרחתי אפילו לברר, היה כלכך צפוי שזה יעלה לי רק בעוד דמי משלוח ושגם הכרטיס הבא יהיה בעל צינורות פגומים\מלוכלכים.

אין צורך לברבר על גילי הרך (16..כמה רך זה :) ) בצורה זו או אחרת אני מכבד כל אדם מבוגר, במקרה שלך מדובר בצורה עלובה מאוד להגן על שמה הירוד של החנות נעה מחשבים. הרי זה היה כלכך צפוי שמדובר במושטל, ואף דיברתי עם מספר חברים לא מפוקפקים מהפורום בנושא זה... בכל מקרה יש הרבה אנשים שהצהירו על עצמם כבעלי חנות או עובדים בחנות ומה שהם מביאים זו אובייקטיביות בלבד ולא מנסים להשתיק לוקוחות פגועים בגין זה או אחר. ולמר שלומי שהיה לכאורה רק "נוכח" בבדיקות. אתה בסה"כ מנסה להגן על כבודך הנמוך בכך שאתה לא בודק את הכרטיסים כמו שצריך. אני ועוד לקוחות רבים לא קיבלנו שום תמורה לבדיקה שעולה 70 שקל. ואל תתאג ה 70 הללו שהכנסת לכיסך הם לו פרי בדיקה תיקנית אלא בזיזה של כסף מאנשים בצורה הכי עורמתית שראיתי. אפאחד לא מטומטם והרי זה דיי ברור שבמקום ציבורי זה נוכל להביע את עמדתינו הנוקפת ב-100% אובייקטיביות כלפי החנות שאתה עובד\בעלה, ואף לא נכסוך במילים כדי להציל לקוחות מהאוול שאתם עושים !!

אוקי השבתם לי צ'ק בסך 1500 ש"ח שזה סכום הכרטיס, אבל בשום פנים אני לא מתכוון לוותר על 70 ש"ח הללו שעמלתי בשבילם רבות !

ולא כמוך הכנסתי את הכרטיס לסלוט AGP וראיתי שעולה המסך, ודפקתי סכום נאה של 70 ש"ח ללא עמל...

שמעתם פעם על חוק הגנת הצרכן ? כנראה שלא... בכל מקרה הכסף לא גדל על העצים וזה ששמתם באנר בWH זון לא אומר שאתם חנות טובה

אלא רק מפרסמים במקום שיש בו שוק גדול של צרכנים.

שוב אני מזהיר את שאר האנשים. מאוד לא מומלץ לרכוש את הכרטיס הנ"ל מנועה מחשבים. מי שלא אוהב כאבי ראש כאלו או אחרים ורצה לקנות כרטיס שיעבוד תקין עם אומגה אני ממליץ על כל חנות זו או ארחת במיוחד לזיגזג שכבר משיחה ראשונה איתם ניתן לראות את הנכונות שלהם לעזור ללקוחות, שלא נגיד שאני איזה מושטל שלהם או משהו, אבל אני לא היחיד שהיה מרוצה בצורה יוצאת דופן מהצורה שהם מתיחסים ללקוחות ועוד יכול להעיד על כך למרות שלא קניתי מאצלם ואני גם דיי מתחרט על כך!. טיפ קטן למר שלומי, שאתם עונים ללקוחות בטלפון אתם לא צריכים לעשות טובה שאתם עונים, תתיחסו בכבוד ללקוח.. אחר"כ על תבוא בתלונות בפורום ללקוחות לא מרוצים.

נ.ב:

----

- אני חייב לציין שלא הייתי אומר זאת טוב יותר ממה שmartok אמר בצורה עניינית.

- זכותו של כל אדם להביע את דעתו זו או אחרת כלפי מה שהוא רוצה, זו מדינה חופשית ומי אתה מר שלומי שתבלום את הפה של הלקוחות.

- שלומי, אתה בכלל להסטת את כל הנושא של הדיון ופתחת פה מריבות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...