9800SE, דרייברי אומגה וכל מה שבינהם - דיון מרוכז - עמוד 26 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

9800SE, דרייברי אומגה וכל מה שבינהם - דיון מרוכז

^DaRk-MiNd^

Recommended Posts

• תגובות 478
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה קצת מוזר CyberMan הציונים שלך יותר מידי גבוהים ואני ב-OC בהרבה יותר גבוה..

אני עושה את הבדיקות ב 2360 MHZ

והכרטיס 380@520 OC של 140 MHZ לליבה!!

והזיכרון 340@390 OC של 50 MHZ לזיכרון!

אז אתה מקבל ציונים כאלה עם ה-OC שלך שאתה מיתקרב אלי מאוד!

ואני עם OC למעבד בלי הכרטיס מסך אני מקבל 5500 ואתה 5800 300 נקודות הבדל זה הבדל אדיר!

באיזה באס אתה נימצא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קצת מוזר CyberMan הציונים שלך יותר מידי גבוהים ואני ב-OC בהרבה יותר גבוה..

אני עושה את הבדיקות ב 2360 MHZ

והכרטיס 380@520 OC של 140 MHZ לליבה!!

והזיכרון 340@390 OC של 50 MHZ לזיכרון!

אז אתה מקבל ציונים כאלה עם ה-OC שלך שאתה מיתקרב אלי מאוד!

ואני עם OC למעבד בלי הכרטיס מסך אני מקבל 5500 ואתה 5800 300 נקודות הבדל זה הבדל אדיר!

באיזה באס אתה נימצא?

יש לו בארטון... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לתגובות שלכם על הכרטיס של ATI: אני מזמין אותו ולפני זה התקשרתי לPCH והם אמרו לי שהוא 256BIT ושהוא עובר OMEGA 90% מהמיקרים.

כשתקבל אותו תגיד מה התוצאות ב 3DMARK03 בבקשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה אחרי תגובה חסרת טעם שכזו אתה חושב שיש לי צורך לחלוק איתך משהו?! בעתיד תלמד שבדיבור יפה תשיג הרבה יותר מדברי לעג מיותרים...

חיים מהנים.

אתה חובש שאני צריך טובות שלך? כבר מצאתי בערך 20 באנצ'ים של הכרטיס הזה וגם אחד פירסמתי בכמה אתרים

רציתי שתגדי את זה בשבילך לראות אם הוא באמת עבר אומגה כמו שצריךף כי ראיתי אנשים שחשבו שהם עברו ועשו בקושי 15,000.

חחחחח בעיה שלך...איזה תינוק אתה , מה אתה ישר מתחיל להבכיין מאיזה שתי מילים שכתבתי לך.

תתבגר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

5800 ללא אוברקלוק

6400 אוברקלוק +50 ליבה +50 זיכרונות...(אפשר יותר רבל לדעתי זב מספיק).

*הכי גבוה שהגעתי היה 6689 עם אוברקלוק מקסימלי(בקושי עבר וגם רק מפעם שנייה)...

שחטן אחי איזה תוצאות גבוהות משהו בן זונ* !

כמה יוצא לך בלי ב- 3Dmark2001 ????????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התרשמות לאחר שעתיים עם hercules 9800se:

היום רכשתי את הכרטיס הנ"ל אצל פנדס ללא בדיקה (כרגע אין להם כרטיסים בדוקים).

התקנתי דרייבר אומגה אחרון 2496 והכרטיס נפתח ללא בעיה וללא אריפקטס בבדיקה ב 2001 +2003 וכן במשחקים כמו Max Payne.

משיחה עם הטכנאי שלהם מתברר כי מתוך 10 כרטיסים שהוא ניסה לפתוח 8 נפתחו בהצלחה כך שהסיכוי לפתיחה הוא מצויין.

קצת בנצמרקים:

========

נתוני המערכת :

את פרטי המערכת שלי אפשר לראות במפרט - מעבד XP 1800 כרגע באובר קלוקינג 12.5*160 = 2000 Mhz

הכרטיס הקודם הרקולס 9500 פרו עם ביוס של 9700 פרו אובר קלוקינג של 344.25 לליבה ו 324 לזיכרונות הוציא את התוצאות הבאות:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3DMark 2003 : 4400

3DMark 2001 : 13580

9800 SE לפני אומגה ואובר קלוקינג - מצב סטאנדרטי עם דרייבר קטליסט 3.9:

----------------------------------------------------------------------------

3DMark 2003 : 3718 ירידה משמעותית לעומת הכרטיס הקודם אך זאת תוצאה ללא אובר קלוקינג

לא הרצתי בנצ'מרקים נוספים בקונפיגורציה הזאת - רציתי רק רפרנס כדי לראות את ההשפעה של אומגה

(וגם לא היתה לי כמובן סבלנות לחכות ולראות האם ניתן לפתוח בהצלחה את הפייפליינס הנוספים) .

9800 SE לאחר התקנת דרייבר אומגה ופתיחת 4 פייפליינס נעולים מהירויות ברירת מחדל :

-------------------------------------------------------------------------------------

3DMark 2003 : 5492

3DMark 2001 : 14972

אין ארטיפקס או בעיות אחרות בתצוגה.

9800 SE לאחר התקנת דרייבר אומגה ופתיחת 4 פייפליינס באובר קלוקינג:

-----------------------------------------------------------------------

האובר קלוקינג בוצע בעזרת תוכנת RadClocker המותקנת יחד עם דרייבר אומגה. התוכנה מוסיפה טאב נוסף במאפייני התצוגה המאפשר שינוי מהירויות השעון.

כרגע המהירויות הן : ליבה 411.5 , זיכרון 351

3DMark 2003 : 5823

אין בעיות תצוגה או ארטיפקטס בבנצמרק במהירויות הללו. אני אבדוק את הכרטיס ללא שינויים נוספים במשך מספר ימים כדי לבדוק את יציבות

הכרטיס לפני שאנסה אובר קלוקינג נוסף.

התרשמות מדרייבר אומגה:

==============

הדרייבר מוריד מעט מאיכות התמונה לעומת הדרייבר המקורי של ATI. אפשר לראות זאת באפליקציות 2D או 3D כאשר מסתכלים על מקור אור

התמונה המתקבלת היא של קשתות מסביב למקור האור במקום מריחה הדרגתית בדרייבר המקורי.

אפשר לראות את התופעה בזמן העליה של windows XP במסך ה welcome הכחול יש מעין שמש בצד שמאל למעלה.

בדרייבר המקורי רואים ממש שמש ובאומגה רואים עיגול במרכז מוקף בטבעות.

התופעה דומה לתצוגה של כרטיסי Nvidia אבל קצת פחות בולטת.

בימים הקרובים אני אנסה להתקין מחדש את הדרייברים האחרונים של ATI ולפתוח את הפייפלייס הנוספים בעזרת RivaTuner.

סיכום:

===

הכרטיס הוא All in wonder ולכן כולל אופציות רבות כגון טיונר טלויזיה,תצוגה איכותית מאוד של ותצוגה מעולה של תמונה בחיבור לטלויזיה,שלט רחוק ואפשרות הקלטת שידורי טלויזיה בדומה למכשירי TIVO וכן אפשרות הקלטת חיצוני (VIVO).

כבר במצבו הסטאדרטי הכרטיס מהווה קניה מצויינת למי שמחפש ביצועי טובים (אך לא מצויינים) ואת אפשרויות המולטימדיה

הנוספות שהכרטיס הזה מספק.

למי שהיה מזל והכרטיס נפתח ללא בעיה - מדובר בעיסקת החיים - כרטיס עם הביצועים הטובים ביותר הקיימים היום במחיר של כרטיס בינוני.

מי שחשובים לו הביצועים מאוד יכול להזמין כרטיס בדוק בתוספת מחיר - עדיין זאת קניה מצוינת.

שורה תחתונה - לרוץ ולקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סיקור! פשוט מדהים! חבל שאני לא יכול לתת לך איזה כוכב או משהו פה חחחח

ככה זה צריך להיות!

אחלה תוצאות רק בבאנצק ב- 2001 בדקת על 2001 או על 2001 se

כי יש הבדל קצת ביניהם

אאבל חוץ מזה אחלה עבודה ותתחדש...

וואי אתה טחון לגמרי.. מחליף 9500 פרו... הוא מריץ חלק כל משחק.. כבר להחליף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...