תחקיר: כיצד חברות ליסינג מתנהגות ללקוחות (אני בהלם) - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחקיר: כיצד חברות ליסינג מתנהגות ללקוחות (אני בהלם)

lev-27

Recommended Posts

ברוב המקרים על נזק קל לא משלמים כלום, תאונה רצינית ראשונה על חשבון החברה, ולאחר מכן ההשתפפות העצמית לא עולה על 100 דולר.

נזקים רציניים כמו מרכב תחתון בד"כ לא מכוסים בזה, אבל מנסיון החברה מכסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ברוב המקרים על נזק קל לא משלמים כלום, תאונה רצינית ראשונה על חשבון החברה, ולאחר מכן ההשתפפות העצמית לא עולה על 100 דולר.

נזקים רציניים כמו מרכב תחתון בד"כ לא מכוסים בזה, אבל מנסיון החברה מכסה.

מאוד תלוי בחברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב - אחרי שקראי את הפוסטים (ת'רד ארוך) להלן שני האגורות שלי:

קניתי יד שניה מהשכרה - מחברה מוכרת (שמוזכרת בכתבה) הביאו לי לראות את החוזה. אמרתי להם שאין לי בעיה אם אני מוסיף סעיף:

רכב נלקח לבדיקה על ידי - במידה ומתגלה ליקוי מהותי - פגיעה בשלדה, מנוע בלוי, דפיקה בגיר - על החברה להחזיר לי את סכום הבדיקה ואת המקדמה \ או לספק חלופי אחר אשר ימצא וכל זאת מבלי לבטל את זכויותי לבטל את העסקה.

בהתחלה הם גמגמו - הוצאתי מהתיק 60 אלף שקל במזומן - אמרתי - רוצים להוסיף את הסעיף יש חוזה לא רוצים שלום.

הסכימו! - השיחה היתה מוקלטת והחוזה מצולם והסעיף שנוסף הוחתם על ידי נציג המכירות. הם נתנו לי טופס בדיקה שלהם שהראה שהאוטו נקי.

הביאו לי אוטו (בעל דפיקות בשלדה ובעל בעיות במנוע - ועם קילומטראז' 64 אלף ק"מ) - הדברים היו כתובים בטופס הבדיקה שקיבלתי. הם לא הסכימו להחזיר לי את סכום הבדיקה. הוצאתי להם את החוזה ואת מכשיר ההקלטה ושאלתי את מנהל הסניף אם הוא רוצה באמת להתעסק איתי.

הביאו לי בעל שנתון מתקדם יותר - עם 50 אלף ק"מ וללא תאונות.

ככה זה לצערי בארץ - וסליחה על ניבול הפה - אתה חייב להוכיח שיש לך זין יותר גדול ע"מ לקבל שירות נורמאלי.

אני הייתי מאוד שמח לפוצץ את הסיפור - ולזמבר אותם על לא מעט סעיפים (סעיף הטעיה, סעיף תום לב, סעיף מרמה ורישום כוזב במסמכי תאגיד)

כל טוב,

גבריאל

"מילים כדורבנות"

כל הכבוד ,יש לך ביצים בן אדם …..

אני סוגד לך ….. :yelclap:

ועכשיו שמע על מקרה שקרה לי וקבל עצה מאחד שיש לו ניסיון אישי מוצלח ביישום דה-פקטו של העניין בתחום המשפטי:

פעם טייפ מנהלים התקלקל באמצע שיחה חשובה שנסובה סביב סכומי כסף גדולים

וזה גרם לי מאוחר יותר לקשיים גדולים בהוכחת צדקתי.

לכן תמיד תצטייד באמצעי הקלטה נוסף ותפעיל את שניהם בו זמנית לפני מועד הפגישה.

בהתחשב שמכשירי ההקלטה האיכותיים זולים למדי כיום,זה לא חכם לחסוך בעניין .

קח בחשבון שזה טרחה רבה להשתמש בהקלטה לצורך הגשת תביעה מפני שבית המשפט

דורש ביצוע תמלול של ההקלטה וזה מחייב אותך לשלם סכום לא קטן לעסקים בתחום שעושים זאת.

(למיטב ידיעתי רק בית משפט לתביעות קטנות עשוי להסתפק בתמלול עצמי, אם יש לך את הזמן והעצבים לעשות את זה לבד).

אני ממליץ בחום להצטייד באמצעי צילום מוסלק שאתה יכול להשיג ב-DEALEXTREME בכמה

עשרות שקלים , או לרכוש בארץ תמורת 200-300 שקל:

http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=g-hiddencam&db360961=360977&keyword=%f0%e9%f1%fa%f8

האמן לי שזה סכום "בטל בשישים" לעומת ההפסדים הכספיים ,עוגמת הנפש,הטרחה והעצבים

שעלולים להסב לך הרמאים,הנוכלים,השקרנים וסתם אנשי מכירות החלקלקים כצלופח שמעגלים

פינות ומבטיחים לך הרים וגבעות,בניסיון לגזור קופון שמן על הגב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...