תחקיר: כיצד חברות ליסינג מתנהגות ללקוחות (אני בהלם) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחקיר: כיצד חברות ליסינג מתנהגות ללקוחות (אני בהלם)

lev-27

Recommended Posts

הנה הבעייה, רב בעלי מליסינג מתייחסים אליו בדיוק כמו שהוא - זמני, ולא כמו שהייתם מתייחסים לרכב פרטי שלכם עם כל המשתמשע מכך. אני מכיר הרבה אנשים עם ליסינג (אחי, חברים, משפחה) רובם ככולם לא היו עושים לרכב פרטי שלהם מה שהם עושים לרכב מליסינג.

אני אישית בחיים לא ארכוש מליסינג, לרכוש רכב מליסינג זה בדיוק כמו לרכוש חתול בשק - ולא משנה כמה בדיקות תעשה לו.

הכוונה שלי הייתה לא רק להאשים את עצמי שקרעתי את הרכב,

אלא גם העובדה שזה רכב ליסינג והוא מטופל חרא.

עריכה:

אחרי ששמעתי את המשנה למנכ"ל "שלמה סיקסט" מדבר עם הלקוח, אני נדהם.

זוהי בושה וחרפה, איך הוא יכול לדבר ככה לאנשים החצוף הזה?

מנסה לדחוף לאנשים רכבים במצב ירוד במסווה של רכב מטופל ומתוחזק היטב

ועוד מתבכיין שעלו עליו ועל הבלוף שלו.

בזמנו, ניסיתי לשכנע את אבא שלי לשדרג רכב בחברת ליסינג במקום קנייה פרטית.

למזלו, הוא לא הקשיב לי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני גם חושב שזה נמצא על הגבול של איום.

בתור אחד שנוסע כמה שנים על ליסינג, אני רואה איך מטפלים בה ואת היחס שהרכב מקבל (ממני והורי כנהגים, מחברת הליסינג ומהמוסך), אני בחיים לא אתקרב לרכב כזה מיד שניה. הסיכוי ליפול על דפוק פשוט מאוד גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שמתלבט - שימו לב שכל מי שהגיב כאן ואי פעם היה לו מליסינג (וגם השכרה) אומר שהוא לא היה קונה לעולם כזה יד שניה.

הבעלים מתייחסים לרכב בצורה מזעזעת. היה לי חבר שהיה עושה טיולי שטח שלא הייתי עושה עם ג'יפ עם ניסן אלמרה כי פשוט לא היה אכפת לו

מה יקרה לרכב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה שלי הייתה לא רק להאשים את עצמי שקרעתי את הרכב,

אלא גם העובדה שזה ליסינג והוא מטופל חרא.

עריכה:

אחרי ששמעתי את המשנה למנכ"ל "שלמה סיקסט" מדבר עם הלקוח, אני נדהם.

זוהי בושה וחרפה, איך הוא יכול לדבר ככה לאנשים החצוף הזה?

מנסה לדחוף לאנשים רכבים במצב ירוד במסווה של מטופל ומתוחזק היטב

ועוד מתבכיין שעלו עליו ועל הבלוף שלו.

בזמנו, ניסיתי לשכנע את אבא שלי לשדרג בחברת ליסינג במקום קנייה פרטית.

למזלו, הוא לא הקשיב לי :)

כמעט נפלתי מהכיסא בקטע הזה. "אני לא עובד אצלך!!!" "אתה תשלם על זה!" "אני אגרור אותך למשטרה עשר פעמים!" "אני מוכן להפסיד 50 אלף שקל" גבר, הפסדת הרבה יותר מ-50 אלף שקל. מדהים כיצד האדם פגע במוניטין החברה בגלל אגו. לצערי זה לא יפגע בהם בטווח ארוך. [br]פורסם בתאריך: 14.04.2010 בשעה 23:30:09

אני מחזק את Milford

הבעיה שבישראל יש הרבה אנשים "חכמים" ש"מבינים" במכוניות ולא מוכנים להוציא איזה 500 שקל על בדיקה במוסך חיצוני לפני קניה של בעשרות אלפים ויותר

וכל עוד יש את ה"חבר המבין" שגם אומר לאנשים חבל על הבדיקה יהיו אנשים שינצלו את זה

זה נכון גם ברכבים וגם בנדלן

אנשים מבינים. היום כמעט כולם עושים בדיקה. יש בעיה אחרת. מכון בדיקה נותן אחריות למספר חודשים בעקבות הבדיקה. לצערי הרב ישראלים רבים ניצלו את האחריות כדי לסחוט כסף מאותם מכונים לכן מכוני בדיקה התחילו להכניס סעיפים לכיסוי תחת. בגלל כל אותם סעיפים מאד קשה להבין איפה יש בעיה אמיתית ומה סתם כיסוי תחת של המכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יזרוק את השני סנט שלי לדיון.

בתור אחד שנוהג ברכב פרטי, אני נוהג בידיעה שזה פרטי וכל המשתמע מכך.

לאומת זאת חברים שלי (ובדגש על אחד מהם) נוהגים בידיעה שהרכב יתחלף עוד שנה/שנתיים.

תבינו לבד מה זה אומר....

והאמת, הייתי עושה בדיוק אותו דבר אם גם הרכב שלי היה מתחלף עוד שנה/שנתיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים מבינים. היום כמעט כולם עושים בדיקה. יש בעיה אחרת. מכון בדיקה נותן אחריות למספר חודשים בעקבות הבדיקה. לצערי הרב ישראלים רבים ניצלו את האחריות כדי לסחוט כסף מאותם מכונים לכן מכוני בדיקה התחילו להכניס סעיפים לכיסוי תחת. בגלל כל אותם סעיפים מאד קשה להבין איפה יש בעיה אמיתית ומה סתם כיסוי תחת של המכון.

אין לי סטטיסטיקות, אבל אני לא בטוח שכולם עושים. בדיקה עולה בסביבות ה- 300 ש"ח תלוי במכון. קשה מאוד למצוא בשוק היד -2 מוצלח, 3 בדיקות כאלה והופ 1000 ש"ח הלכו לפח.

אתה מוצא את עצמך, מבזבז הרבה כסף על כל הבדיקות האלה. אע"פ שזה יכול לחסוך כסף בעתיד, זה אף פעם לא יכול להבטיח לך 100% שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יזרוק את השני סנט שלי לדיון.

בתור אחד שנוהג ברכב פרטי, אני נוהג בידיעה שזה פרטי וכל המשתמע מכך.

לאומת זאת חברים שלי (ובדגש על אחד מהם) נוהגים בידיעה שהרכב יתחלף עוד שנה/שנתיים.

תבינו לבד מה זה אומר....

והאמת, הייתי עושה בדיוק אותו דבר אם גם הרכב שלי היה מתחלף עוד שנה/שנתיים...

אתם הורס חדר במלון כי זה לא שלך ויתחלף עוד יומיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היית עושה שפכטל וניקיון בחדר מלון שאתה שוהה בו יומיים?

לא, יש מי שעושה זאת במקומך בצורה עקומה ביותר.

כנ"ל כאן, אינוס הליסינג לא אומר שאני כל היום מתנגש בקירות

ומעיף אותו מצוק.

זה מסתכם בזה, שלא אני מטפל בו, דואג לניקיונו או לתקינותו.

ובסה"כ דבר קטנים כגון: אי האטה לפני פסי האטה וביצוע קיק-דאון בכל רמזור אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם הורס חדר במלון כי זה לא שלך ויתחלף עוד יומיים?

לא הורס, אבל בהחלט לא הייתי דואג לשמור עליו בשום צורה.

ומעיף אותו מצוק.

בדיוק מה שהתכוונתי אליו, רק שחכת גם התעללות בגיר הרובוטי ומהירות ממוצעת של פלוס מינוס 140...(לגמרי ברצינות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמנו עבדתי כשבועיים ליד מושב נחלים. למי שמכיר את הדרך - יש שם הרבה מאוד פסי האטה "לא רשמיים" שברכב פרטי לא הייתי עובר אותם

ביותר מ20 קמ"ש. עם רכבי ההשכרה שנתנו לנו היינו נוסעים עליהם ב80-90 קמ"ש. פשוט לא היה אכפת לנו מה יקרה לרכב. באותה תקופה

הבטחתי לעצמי שלא אקנה מהשכרה ויהי מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומעיף אותו מצוק.

אני מנסה להשאיר את החדר כמה שיותר נקי ומסודר. ברכב ליסינג הייתי נוהג בדיוק כמו ברכב הפרטי שלי ושומר עליו בהתאם. מבחינתי אין שום הבדל בין להתעלל ברכב ליסינג ובין להרוס חדר במלון או לשבור ספסל בפארק. התנהגות זו נובעת בגישה המגעילה "לא שלי, לא אכפתי לא, אני משלם, אני לא פראייר" שהורסת כל חלק טובה ארץ. אל תשחק אותה ילד טוב ירושלים. אתה לא מרסק את הרכב בקיר כי אז תצטרך לשלם קנס כבד והשתתפות עצמית, אבל אין לך בעיה לגרום לנזקים קשים לרכב בטווח ארוך שיתגלו אולי עוד שנתיים - שלוש. בגלל אנשים כמוך קיימים סוכני שמשקרים ומרמים כי חייבים למכור את הרכב בכל מחיר. בפעם הבאה שאתה מתחיל להטיף על "המוסר הרוסי הנעלה" תסתכל במראה. אתה מתנהג בדיוק כמו אותם בהמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כן, שמענו עליך.

תשמור את הטפות המוסר שלך לעצמך ותבלבל ת'מוח למישהו אחר.

בגלל אנשים כמוך קיימים סוכני שמשקרים ומרמים כי חייבים למכור את הרכב בכל מחיר.

אהבתי גם את האימרה הדמגוגית למכביר לעיל.

אכן, האנשים שנוהגים בליסינג הם אם התחלואות של העולם.

בפעם הבאה שאתה מתחיל להטיף על "המוסר הרוסי הנעלה" תסתכל במראה. אתה מתנהג בדיוק כמו אותם בהמות.

ואת הירידה הזאת לפסים אישיים שרק מוכיחה כמה חלשה הנקודה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לב-27, לפני שעברנו לדבר על התנהגות הנוסעים ברכבי ליסינג ודיברנו על התנהלות החברות עצמן, תיקח את ההודעות שלך בדיון הזה, תחליף "רכב" ב"מחשב" ו"חברת ליסינג" ב"חנות מחשבים", ואז תקרא את הודעותיך בדיונים העוסקים בעניין. אני מקווה שתבין כמה מטומטם אתה יוצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לב-27, לפני שעברנו לדבר על התנהגות הנוסעים ברכבי ליסינג ודיברנו על התנהלות החברות עצמן, תיקח את ההודעות שלך בדיון הזה, תחליף "רכב" ב"מחשב" ו"חברת ליסינג" ב"חנות מחשבים", ואז תקרא את הודעותיך בדיונים העוסקים בעניין. אני מקווה שתבין כמה מטומטם אתה יוצא.

מה הקשר בין מחט לתחת? מאיפה המוח החולה שלך מביא את זה כל הזמן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לב, אתה מתנהג כאילו נהגי הליסינג לא משלמים על דפיקות או דברים כאלה. אז רק שתדע לך שעל כל שריטונת ועל כל דפיקה הכי קטנה, על כל טיפול לא הכרחי, יוצר ממספר מסוים של צמיגים וכו' וכו' בהתאם להסכם החברה עם חברת הליסינג, אותו נהג משלם. וזה יכול להגיע לסכומים מאוד גבוהים. זה לא שהוא לוקח את האוטו, מפרק אותו 3 שנים, מחזיר אותו בחתיכות ושוכח ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...