שאלה בקשר לרמקולים והאם אפשר לחבר אותם לטלויזיה בלי רסיבר - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לרמקולים והאם אפשר לחבר אותם לטלויזיה בלי רסיבר

smclof

Recommended Posts

שלום,

אני רוצה לקנות סט רמקולים משהו במחיר סביר, בדקתי רמקולים וראיתי שיש כאלה שמתאימים פחות או יותר לתקציב שלי אבל הבעיה היא שהם דורשים רסיבר שזאת העלות היותר יקרה.

בדקתי בזאפ וראיתי שיש פה את הסט רמקולים הזה:

http://www.saleshop.co.il/Product.asp?Pid=HEM426&Cat2Cat1ID=1402&Cat2ID=0&aff=Zap〈=he

איך הוא?

והשאלה שלי היא האם אפשר לחבר אותם לטלויזיה בחיבורי הבננות שלהם בלי קשר לרסיבר והאם הרמקולים מתחברים לסנטר הזה שאפשר לשלוט דרכו בעוצמה וכו' עם חיבורי רגילים (תופסנים) והשאלה השניה היא האם זה יספק אותי ויש לציין שאני לא דורש איכות מעולה.

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחסוך קצת ולרכוש מערכת נורמלית, או לקנות מיד שניה. אין דברים טובים במחירים כל כך זולים.

אפשר לרכוש מגבר ביתי משומש במצב טוב בעד 500 ש"ח וראיתי סטים של 5 במחירים של החל -300 ש"ח (גם משומשים), שילוב כזה יתן תוצאה טובה יותר בהרבה מ-2 הלינקים שנתת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לנסות את מה שאני תיכננתי (עד שהכל קרס..)

לחבר מערכת רמקולים 5.1 למחשב, זולה יחסית שמשמיעה אחלה של (בסביבות 350-500 שקל)

וכשאתה רוצה לצפות בסרט לחבר את המחשב לטלויזיה (LCD) עם כבל VGA ולשדר את הסרט מהמחשב...

זה עובד מעולה וחוסך את עיניין הרסיבר ואפשר לשמוע מהמחשב ולא דיסקים נניח כמו ברסיבר שמחובר לטלויזיה...

כל זה בהנחה כמובן שהמחשב באותו עם הטלויזיה (עד 5 מטר באורך הכבל...)

אבל אני מזהירה... לחבר למחשב זה יותר מסובך ממה שזה נראה.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...