ישראל מול אירן - העימות האווירי ההולך ובא! - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ישראל מול אירן - העימות האווירי ההולך ובא!

Born2Kill

האם ישראל תתקוף באירן?  

831 הצבעות

1. 1. האם ישראל תתקוף באירן?

• כן
    • לא, ארה"ב תגיע להסדר עם אירן

Recommended Posts

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אותי הוא דווקא מצחיק, אולי בגלל שהוא קצת(הרבה) :screwy:.

האמת שגם אותי

כל הדיון כאן הוא בסך הכל תרחישים למה שיכול לקרות,עימות צבאי כלשהוא יקרה אין לי ספק כאן.

הכי גרוע שאני יכול לחשוב עליו הוא טיל גרעיני בתל-אביב עם 800000 הרוגים

במקרה כזה תתן מכה שניה באמצעות צוללות ותשתמש בכל מה שעומד לרשותה תהיי בטוח איראן גדולה אבל לנו יש דבר אחד או שנים שמשווים את הסיכויים.

בקשר להתערבות אמריקאית אני לא חושב שזה יקר, לא לפני שהם יעזבו את עיראק כי גם ככה יש להם מספיק איזורי לחימה בעולם מי תימן ועד פקיסטן . ארה"ב מעצמה אבל גם לה יש גבול ואל תשכחו שמלחמות זה דבר יקר, חי חייל בעיראק למשל למשך שנה עולי למשלם המיסים האמריקאי מיליון דולר לשנה אחת בלבד! בנוסף יש גם קבלנים שזה לא כמו בארץ אלה יותר בכיוון של סוחרי חרב שעובדים עם ארה"ב שמרווחים הרבה יותר מחיל רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פליטת פה של מישהו שלא אזכיר את שמו כאן הבינותי שאי אפשר ממש לתקוף אותנו בנשק גרעיני מכיוון שאנו יושבים על "השבר הסורי\אפריקאי"

שזה שקול להדלקת סיגריה בבונקר חנ"מ.

פגיעה במקום שכזה יגרום לנזק כה גדול שבגללו כולם יסבלו,אנו יודעים זאת וגם הם.

אלא אם כן הם רוצים לגרום לריאקציה במערכות גיאולוגיות ולהחזיר את כולם לעידן המקל והאבן.

אבל,אי אפשר לדעת.

מה שכן אי אפשר לומר שחיל האוויר האיראני אינו מאיים,אירן משביחה וכבר מתחילה לייצר משלה,אומנם מבוססים על

מטוסים מערביים\רוסיים אבל עדיין זהו גם איום שצריך לקחת בחשבון.

וכמו כן מערך הנ"מ שלהם סביב מטרות איכות הוא בין הצפופים שיש וגם הרכש שעשו גם לא ממש ידוע,

לנו בכולאופן לא.

בכדי להיפטר מחיל האוויר שלהם צריך קודם לנקות את הקרקע מנ"מ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לפוצץ לאיראן את הצבא יורים פצצות מלוכלכות על שדות נפט שלהם ותוך שנתיים איראן חוזרת לתקופת האבן. מה הם כבר יכולים לעשות בתגובה? לירות עלינו כמה טילים מלבנון אחרי שכבר הכנו לנו מערכת לירות טילים קצרי טווח.

מתי שאיזה מדינה תתחלק על השכל ותבצע תקיפת מנע גרעינית על איראן כמו שהאמריקאים מאימים האיראנים לא יוכלו לעשות הרבה בתגובה- זה פשוט יעלה להם הרבה יותר. אחמניג'אד מהמר שאובמה פחדן והוא לא יצא למלחמה בגלל ההתגרענות האיראנית ואנחנו לרוע מזלינו נגלה אם הוא צודק או לא. האמריקאים די השתמשו בכל הקלפים שלהם מבחינת קואליציות למלחמות אבל אני מאמין שאם אובמה ירצה הוא יוכל לגייס קואליציה מערבית כדי לכבוש את איראן - הוא מספיק כריזמתי. אם הם לא יסכימו למהלך משותף קונבנציונאלי הוא יכול פשוט לאיים במהלך אמריקאני בלתי קונבנצינאלי (הוא כבר רמז את זה).

יהיה כדאי מאוד שהסינים יאשרו את הסנקציות או שאובמה יתפרע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לפוצץ לאיראן את הצבא יורים פצצות מלוכלכות על שדות נפט שלהם ותוך שנתיים איראן חוזרת לתקופת האבן. מה הם כבר יכולים לעשות בתגובה? לירות עלינו כמה טילים מלבנון אחרי שכבר הכנו לנו מערכת לירות טילים קצרי טווח.

מתי שאיזה מדינה תתחלק על השכל ותבצע תקיפת מנע גרעינית על איראן כמו שהאמריקאים מאימים האיראנים לא יוכלו לעשות הרבה בתגובה- זה פשוט יעלה להם הרבה יותר. אחמניג'אד מהמר שאובמה פחדן והוא לא יצא למלחמה בגלל ההתגרענות האיראנית ואנחנו לרוע מזלינו נגלה אם הוא צודק או לא. האמריקאים די השתמשו בכל הקלפים שלהם מבחינת קואליציות למלחמות אבל אני מאמין שאם אובמה ירצה הוא יוכל לגייס קואליציה מערבית כדי לכבוש את איראן - הוא מספיק כריזמתי. אם הם לא יסכימו למהלך משותף קונבנציונאלי הוא יכול פשוט לאיים במהלך אמריקאני בלתי קונבנצינאלי (הוא כבר רמז את זה).

יהיה כדאי מאוד שהסינים יאשרו את הסנקציות או שאובמה יתפרע.

לא הייתי שם כסף על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי שם כסף על זה.

כן יכול להיות שהוא באמת פחדן. או כמו שאמרו על ציפי לבני לבבחירות "זה גדול עליו" . להיות נשיא זה לא רק להיות כריזמתי זה גם לדעת להחליט החלטות של חיים ומוות. אובמה כנראה שפוחד לעשות את ההחלטות הנכונות. עדיין יש סיכוי שכל היש אופציה צבאית אין אופציה צבאית, חברים של , לא חברים של , יש סנקציות, אין סנקציות היא פעולת הסחה. אם זאת לא פעולת הסחה זה חוסר מקצוענות מדינית. אם אובמה לא יכול להחליט על משהו קונקרטי אז כנראה הוא מוכן לבלוע כל מה שהעולם יציע לו.

אני מרחם על האמריקאים שיש להם כזה מנהיג . נתניהו ממש נראה טוב היום מבחינת החלטיות וקביעת מדיניות ברורה . בסוף הקונגרס יעיף את אובמה מהכיסא שלו בגלל שהוא לא מוביל את המדינה שלו לשום מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל יחסי.... אם ציפי היתה השלטון אנחנו היינו כבר בים.

את העובדה שכל העולם שונא אותנו ידענו גם לפני שהוא נבחר. בנתיים הוא מתמודד לא רע אם הלחץ מארה"ב. ומבחינת הימין הוא עושה עבודה לא רעה של לשבת בבונקר. בקשר לאיראן - אנחנו כנראה נמות בקרוב :lol:. אולי לתת לציפי לבני את המושכות יהיה רעיון טוב. קדימה היא מפלגה שאוהבת מלחמות ואם יהיה מישהו שילחץ על הכפתור האדום רק כדי להראות שהוא לא מפחד זה יהיה מישהו מקדימה.

אובמה לא משהו וכבר מדברים שרוצים להאיף אותו אחרי הבחירות לקונגרס. מעניין מה היה קורה אם ליברמן היה ראש ממשלה. בנתיים אני לא רואה באופק תחליף לנתניהו אולי ברק אבל המפלגה שלו מתפרקת. מופז די בסדר רק שציפי שמה אותו בפינה. גבי אשכנזי צריך לחכות 3 שנים בתקופת צינון אבל עד אז יאלימו אותו כי הוא פופולארי מדי(אין סיבה לקדם מישהו שהוא איום פוליטי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מודע מודע.

אבל להתחיל להעלות השערות What IF זה

א' מטומטם

ב' מטומטם בהסתכלות אובייקטיבית על העבר שמדגימה בדיוק את ההפך

אז חלאס עם ההתרפקות הזו על בגין, על רבין, על רייגן. לומר שרייגן היה יודע להתעסק עם אירן זה בדיוק כמו לומר שאם רבין לא היה נרצח אז היה שלום עם כל מדינות ערב ללא החזרת שום שטחים והיינו מנגבים חומוס בדמשק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...