ישראל מול אירן - העימות האווירי ההולך ובא! - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ישראל מול אירן - העימות האווירי ההולך ובא!

Born2Kill

האם ישראל תתקוף באירן?  

831 הצבעות

1. 1. האם ישראל תתקוף באירן?

• כן
    • לא, ארה"ב תגיע להסדר עם אירן

Recommended Posts

עוד דיון מפגר שכל משתתף בו חושב שהוא מינימום גנרל ארבע כוכבים עם שלושים שנות ניסיון וצלקות משמונה מלחמות. במיוחד Scorn. אתם מדברים עם בן אדם שהבטיח שהצי הנייד המהולל של מעצמות אירופה יגיע לחופי עזה וימנע הברחות.

יש לי 12 צלקות מ 2 מלחמות, זה מספיק או שאין לי מספיק פז"מ בלווינשטיין לפי המדד שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל הדיון כאן הוא בסך הכל תרחישים למה שיכול לקרות,עימות צבאי כלשהוא יקרה אין לי ספק כאן.

הכי גרוע שאני יכול לחשוב עליו הוא טיל גרעיני בתל-אביב עם 800000 הרוגים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הדיון כאן הוא בסך הכל תרחישים למה שיכול לקרות,עימות צבאי כלשהוא יקרה אין לי ספק כאן.

לא יקרה ולא יהיה, תוציא את התרחיש מהראש.

תוצאות והשפעות של התסריט שלך:

איראן סופגת אטום בעצמה עם ה-ר-ב-ה יותר הרוגים; אף אחד לא יכול לבוא לשבת בישראל למשך שנים רבות; הנזק למדינות הערביות השכנות יהיה גדול, בגלל הקרינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איראן סופגת אטום בעצמה עם ה-ר-ב-ה יותר הרוגים; אף אחד לא יכול לבוא לשבת בישראל למשך שנים רבות; הנזק למדינות הערביות השכנות יהיה גדול, בגלל הקרינה.

מי קבע? למה - אי אפשר יותר להטיל פצצה "בסגנון" של הירושימה ונגאסקי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה תעשה עם זה? תחסל -חלק- מטהרן, שכרגע "קצת" יותר גדולה מהירושימה/נגסאקי?

בשביל השפעה מספיק גדולה צריך פצצה מספיק גדולה, ואף אחד לא רוצה כרגע להטיל פצצה כזו, ובצדק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי על ההודעות הללו:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את הכל אבל לא כדאי שישראל תתקוף את איראן כי כנראה שיהיה מדובר פה על first strike גרעיני. התקפה קונבנציונאלית לא תעצור אותם. זה רחוק מידי, יש יותר מדי מטרות על שטח גדול. עדיף לבנות הרבה טילי קרקע קרקע בזמן שאיראן מפתחת גרעין ואז ללכלך להם את שדות הנפט בפסולת גרעינית כשנצתרך.

מי שרוצה לנצח את איראן צריך לשים את מחירי הנפט הזולים על המזבח ולחנוק את איראן כלכלית בצורה כזאת שהחיים שם יהיו בלתי נסבלים. כעיקרון עכשיו כבר אי אפשר לעצור את איראן בלי לכבוש אותה. מדינת לא מסוגלת לזה. כרגע האמריקאים רק מאימים ב "זבנג וגמרנו" עם ההצהרות שלהם על האסטרטגיה הגרעינית שלהם. אני עדיין לא חושב שאובמה מספיק גבר להכריז מלחמה והאיראנים יודעים את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את הכל אבל לא כדאי שישראל תתקוף את איראן כי כנראה שיהיה מדובר פה על first strike גרעיני. התקפה קונבנציונאלית לא תעצור אותם. זה רחוק מידי, יש יותר מדי מטרות על שטח גדול. עדיף לבנות הרבה טילי קרקע קרקע בזמן שאיראן מפתחת גרעין ואז ללכלך להם את שדות הנפט בפסולת גרעינית כשנצתרך.

מי שרוצה לנצח את איראן צריך לשים את מחירי הנפט הזולים על המזבח ולחנוק את איראן כלכלית בצורה כזאת שהחיים שם יהיו בלתי נסבלים. כעיקרון עכשיו כבר אי אפשר לעצור את איראן בלי לכבוש אותה. מדינת לא מסוגלת לזה. כרגע האמריקאים רק מאימים ב "זבנג וגמרנו" עם ההצהרות שלהם על האסטרטגיה הגרעינית שלהם. אני עדיין לא חושב שאובמה מספיק גבר להכריז מלחמה והאיראנים יודעים את זה.

זה ברור לכל שמתקפה על מתקני הגרעין לא תהיה אוירית בלבד ולא תהיה של בלבד.

עדיין אפשר להשמיד להם את המתקנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ברור לכל שמתקפה על מתקני הגרעין לא תהיה אוירית בלבד ולא תהיה של בלבד.

עדיין אפשר להשמיד להם את המתקנים.

אני מאמין שיורידו להם עוד כמה דברים על הדרך שגם אם יפספסו משהו לא יהיה לאיראן את המשאבים להמשיך. ארה"ב פירקה לעירק את הצורה ועכשיו הם ממש במצב של "פודל" בעולם . עירק פעם נבחה והשתוללה בדיוק כמו שאיראן עושה עכשיו. האיראנים אומנם זהירים אבל הם משחקים chicken עם מעצמה שהמימון של הצבא שלה גדול בהרבה מהGDP של איראן והצבא הזה גם ידוע לשמצה כאחד שמשטלת על מדינות שלמות.

אולי איראן צודקים ואובמה פחדן מדי כדי להוציא את המקל. את זה אנחנו עוד נראה. הסעודים על בטוח משקשקים. גם ככה היה להם קשה לבקש עזרה מארה"ב כשסדאם היה בדרך לכבוש אותם אחרי שכווית נפלה. הם בטוח יושבים לאמריקאים על הראש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה העולם רוצה לראות אירן חזקה, שתוכל לעמוד מול האיום האסטרטגי של ממשל הכיבוש שהוכיח את עצמו בתור חזק על חלשים.[br]פורסם בתאריך: 15.04.2010 בשעה 02:15:42

איזון כוחות זה, מהווה צעד חשוב בקידום תהליך השלום במזרח התיכון.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...