ישראל מול אירן - העימות האווירי ההולך ובא! - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ישראל מול אירן - העימות האווירי ההולך ובא!

Born2Kill

האם ישראל תתקוף באירן?  

831 הצבעות

1. 1. האם ישראל תתקוף באירן?

• כן
    • לא, ארה"ב תגיע להסדר עם אירן

Recommended Posts

ישראל(זה אנחנו,למה אנחנו מדברים על עצמנו בגוף שלישי ???

ברגע שיהיה ודאי שהולכים להשמיד אותנו כל מי שיש לו את האמצעים יציל את עצמו ואת משפחתו. אני לא חזרתי לארץ כדי שאיזה משוגע איראני ישמיד אותי. אני כרגע מחוץ לטווח הטילים אבל אם יפלו עלי טילים לא סביר שאני אשאר במדינה הזאת הרבה זמן. שדרות קיבלו טילים 6 שנים עד שהמדינה עשתה משהו בנידון וגם זה לא פתר כלום. בנתיים אני משלה את עצמי שהמדינה שלי עושה כל ביכולתה להגן עליו. זה בטוח שישראל המדינה מגינה על האזרחים שלה יותר ממדינה אחרת אבל במדינות אחרות לא נופלים טילים על אזרחים ואין מחבלים שמתפוצצים בקניונים ואם זה קורה זה לא בתדירות גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מקווה מאד שישראל תתקוף אבל קשה לי לראות את זה קורה בזמן שחדלי האישים ביבי, אלי ישי וליברמן יושבים בשלטון. שלא לדבר על "פורום השביעיה" שמורכב גם משני הכלומניקים דן מרידור ובני בגין ובנוסף להם גם הדיקטטור אהוד ברק והדחליל שלא שומעים ממנו משה יעלון.

בני בגין? כלומניק?בואנ'ה, אתה חתיכת אפס...

בוא ואגיד לך ככה:

יש אנשים בעולם הזה שהולכים לפי המשפט "Be the change you want to see". בני בגין הוא אחד האנשים הללו. אתה יכול להעיד על עצמך שאתה כזה? אני בטוח שלא. מה אתה עושה עם הדעות שלך? מישהו שומע אותן, מחוץ לפורום הזה? אתה מקדם את הרעיונות האידיאולוגיים/פוליטיים שלך בצורה כלשהי? אני מניח שלא, וקרוב לוודאי שאני צודק. כל עוד אתה לא עושה את הנ"ל, אתה לא יכול להגיד על אף אחד מהאנשים האלה משהו. אתה בא בגישה הישראלית הכל כך טיפוסית של לשבת בבית, לגרבץ ולטקבק כל מיני תגובות מעצבנות ומטומטמות. מציע שתפסיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומשהו אחר שלא הכניסו למשוואה :

אם נותקף בנשק גרעיני,המדינות הסובבות אותנו גם יסבלו (במקרה במקרה שכנינו הערבים) מה שאומר שאת השמש הבהירה הזאת לא נראה

יותר הגיוני שאם ונותקף ההתקפה היחידה תהיה בנשק ביולוגי ולא בנשק אטומי כולשהו.

אלא אם כן יהיה שימוש בפצצה אטומית טקטיות ש"חלשה" יותר לעניות דעתי מפצצה אטומית פרונטו.

nuclear_bomb_comparison.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומשהו אחר שלא הכניסו למשוואה :

אם נותקף בנשק גרעיני,המדינות הסובבות אותנו גם יסבלו (במקרה במקרה שכנינו הערבים) מה שאומר שאת השמש הבהירה הזאת לא נראה

זה היה נכון אם לאיראנים היה אכפת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שזה הפצצה הזאת "מיושנת". כיום "משתמשים" בשיטה יותר טובה שנקראת mirv . כ 5 ראשי נפץ גרעיניים של 1 מגה כל אחד שמתפצלים באוויר וכל אחד פוגע במטרה אחרת. טיל אחד כזה כנראה שיכול להשמיד את כל מדינת ישראל להרוג את רוב אוכלוסית . עדיין לא בדקתי את זה מדעית ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...