האם אתם אוכלים חמץ בפסח או לא? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתם אוכלים חמץ בפסח או לא?

ariel-ro

האם אתם אוכלים חמץ בפסח או לא?  

823 הצבעות

1. 1. האם אתם אוכלים חמץ בפסח או לא?

• כן, אני אוכל חמץ
    • לא, אני לא אוכל חמץ ומקפיד לאכול בכלים כשרים לפסח
    • לא, אני לא אוכל חמץ, אבל אין לי בעיה לאכול בכלים שלא כשרים לפסח

Recommended Posts

בסה"כ סקר אם אתה אוכלים או לא אוכלים חמץ.

זה שאתם לא מאמין בתורה/אלוהים, ולא שמים ז*ן על זה, זה לא אומר שאתם צריכים עכשיו להראות לכולם את זה ולהשוויץ בזה.

אתם לא רוצים להאמין? אל תאמינו.

אתם לא חייבים, אבל להראות את זה ככה?

למה הדתיים פה, משוויצים בזה שהם דתיים? החילוניים ששומרים קצת, והולכים עם המסורת, מתגאים בזה?

זה גועל נפש, ולא משנה לאיזה צד זה הולך.(גם אם זה היה מישהו שמאמין בתורה, וכו' הייתי חושב ככה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קח בחשבון, שאתה העלית את זה. ואתה בטח ידעת, שדבר כזה עלול לקרות.

כמעט בכל תאר'ד כזה שנפתח בסגנון "מי צם ביום כיפור?" וכד'... זה קורה, אנשים מתלהמים ומביעים את הדעות "החריפות שלהם".

לכן לדעתי, אפשר מראש לוותר על תארד'ים כאלה בסגנון.

למה חשוב לך לדעת, מהי הסטטסיקה של אוכלי החמץ/כשר לפסח מבין חברי הפורום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאתם לא מאמין בתורה/אלוהים, ולא שמים ז*ן על זה, זה לא אומר שאתם צריכים עכשיו להראות לכולם את זה ולהשוויץ בזה.

למה הדתיים פה, משוויצים בזה שהם דתיים? החילוניים ששומרים קצת, והולכים עם המסורת, מתגאים בזה?

זה גועל נפש, ולא משנה לאיזה צד זה הולך.(גם אם זה היה מישהו שמאמין בתורה, וכו' הייתי חושב ככה)

אני לא מבין מה אתה בוכה.

שאלת, ענו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחרתי באפשרות שלישית בגלל שאין לי בעיה לאכול חמץ ובגלל זה גם לאכול בכלים לא מוכשרים וכל השיט, אבל אני לא אוכל בגלל שכל האוכל בבית או בבסיס הוא כשר לפסח או שאני גר פה או שם ואז גם לפי חוקי המקום אסור לי להחזיק את החמץ אז פשוט לא יוצא לי לאכול

עכשיו שמישהו יסביר לי איך נראה מן ואיך זה שהוא נפל משמיים, אל תגידו לי שבני אכלו חתיכות של מטאורים, יהיו להם אבנים בכליות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים לחלוטין עם כל מילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבני שברחו ממצרים לא היה זמן להכין לחם. הם היו עסוקים מדיי להכין מרור כרפס וכל היתר. ולזכר זה - עושים ליל הסדר

גם לא היה להם זמן (וסיבה) לוודא שהמצות לא יחמיצו בטעות ושאין להם בתיק גרגר חמץ, או לשטוף את כל הכלים במים רותחים.

אם כבר מתעסקים בפסח. אתם, חוגגים את ליל הסדר או שגם אתם הגעתם למסקנה שמיציתם אותו ממזמן?

דיי, כמה כבר אפשר לשבת קרוב ל-4 שעות ולהקשיב לסיפור ה"הזוי" והמצוץ מהאצבע הזה. השנה, אוליי נעשה איזה קידוש נשיר כמה שירים נאכל ובזדה נסכם את הסדר.

אני מאוד נהנה מזה.

כולם שותים הרבה יין (אני גם מביא כמה בקבוקים של יין משובח וטעים בשבילי ואורחים אחרים שאינם סובלים יין מתוק או זול), ותוך כדי אני ממטיר הרבה בדיחות ועקיצות מוסוות שחלק מהיושבים אינם מבינים וחלק אחר מתענג עליהם.

תענוג צרוף...

אני גם עושה שימוש בערב הזה כדי לחגוג את יציאת מצריים הפרטית שלי מעבדות לחירות כאדם חילוני.

אני מתנגד בעקשנות לחבישת כיפה בשולחן ומבחינתי פרעה הוא כל מי שיש לו בעיה עם זה ומקשיח את ליבו.

בשיא הכנות ליל הסדר זה האירוע המשפחתי הכי מהנה מכל החגים אם רק יש את ההרכב הנכון של האנשים.

במקרה שלי זה חצי חילונים וחצי דתיים (כולם שתויים היטב), המתכון המושלם לחגיגה אמיתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשיא הכנות ליל הסדר זה האירוע המשפחתי הכי מהנה מכל החגים אם רק יש את ההרכב הנכון של האנשים.

במקרה שלי זה חצי חילונים וחצי דתיים (כולם שתויים היטב), המתכון המושלם לחגיגה אמיתית .קטטה אמיתית

:P

עם כי אני מסכים ,ליל הסדר הוא אחלה של אירוע משפחתי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאני מפריע לדיון שלכם... אבל בהקשר לסקר:

אני לא אוכל חמץ, אבל לדעתי להכשיר כלים לפסח זה אינפנטילי.... אנחנו פשוט אוכלים בכלים הרגילים שאותם שוטפים במדיח... :s07:

חוץ מזה, בגלל שאני לא סובל מצות...

אני אוכל פריכיות אורז... (מה לעשות יש אפשרות אחרת בלי לאכול חמץ? :s05:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...