ניתן לסמוך על החברה IOMEGA? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניתן לסמוך על החברה IOMEGA?

Revertigo

Recommended Posts

נתקלתי עכשיו בדיסק קשיח חיצוני מתוצרת IOMEGA, עכשיו בגלל הרגישות שבדיסקים חיצוניים בגלל שבסופו של דבר הם מגבים מידע חשוב - מישהו יכול לומר לי על האמינות של ההרדיסקים של החברה הזאת והיה וכן קורה משהו איך השירות שלהם?

(כן, תפס אותי המחיר הזול להחריד של ה IOMEGA SELECT 1TB 3.5)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IOMEGA לא מייצרת את הדיסקים עצמם, ככה שמבחינת אמינות, המוצר עצמו אמין כמו הדיסק הקשיח שנמצא בפנים.

עד כמה שניתקלתי במוצרים של IOMEGA, הדיסקים בפנים הם של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מספיק עם התגובות המתחכמות האלה... גם כל נגן יכול ללכת לעזאזל תוך יומיים, אבל בשורה התחתונה נגן מדבקה כמעט תמיד ימות בזמן קצר מול IPOD/IRIVER/IW/E שיחזיק זמן רב ואם יקרה לו משהו יש עם מי לדבר - זה כל מה שרציתי לדעת על ההרדיסק הזה.

פנינות החוכמה שלך לא עוזרות אם תהית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מספיק עם התגובות המתחכמות האלה... גם כל נגן יכול ללכת לעזאזל תוך יומיים, אבל בשורה התחתונה נגן מדבקה כמעט תמיד ימות בזמן קצר מול IPOD/IRIVER/IW/E שיחזיק זמן רב ואם יקרה לו משהו יש עם מי לדבר - זה כל מה שרציתי לדעת על ההרדיסק הזה.

ההשוואה שלך בין כונני לדיסקים קשיחים מחטיאה לחלוטין את המטרה, בעיקר בהתחשב בכך שכונני אמינים במיוחד למרות שהם נוטים לירידה בביצועים לאחר זמן מסוים. בנוסף לכך, ראוי שתשמור את הציניות שלך לאירועים אחרים, במקרה הנוכחי ניסו לעזור לך ולא לעקוץ אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלת מזמן תשובה שהדיסק הקשיח בפנים הוא , והוא באופן כללי, כמו כל דיסק קשיח, רכיב לא אמין.

כיוון שרשמת בפירוש שאתה מתכוון לאחסן עליו חומר חשוב ורגיש, אם זהו אמצעי האחסון הבלעדי שלך לאותו חומר - אני ממליץ לך בחום רב לשקול שוב אם אתה רוצה לעשות דבר כזה.

כל שני וחמישי מגיע לכאן מישהו שהלך לו הדיסק הקשיח שיש עליו חומר חשוב מאוד, ונחרד לגלות ששחזור יכול לעלות אלפי שקלים והתוצאה אינה מובטחת.

זאת העיצה המועילה ביותר שאתה יכול לקבל, ואיתה סיימתי את הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

כל עוד אתה לא בודק אותם כל יום יכול להיות ששניהם יתפגרו להם עד שתצטרך אותם :silly:

קיבלת מזמן תשובה שהדיסק הקשיח בפנים הוא , והוא באופן כללי, כמו כל דיסק קשיח, רכיב לא אמין.

כיוון שרשמת בפירוש שאתה מתכוון לאחסן עליו חומר חשוב ורגיש, אם זהו אמצעי האחסון הבלעדי שלך לאותו חומר - אני ממליץ לך בחום רב לשקול שוב אם אתה רוצה לעשות דבר כזה.

כל שני וחמישי מגיע לכאן מישהו שהלך לו הדיסק הקשיח שיש עליו חומר חשוב מאוד, ונחרד לגלות ששחזור יכול לעלות אלפי שקלים והתוצאה אינה מובטחת.

זאת העיצה המועילה ביותר שאתה יכול לקבל, ואיתה סיימתי את הדיון.

כנראה שקצת החמצתי את הנקודה שלי בתיאור הראשוני... בכל אופן לא באתי לפתוח דיון נוסח דת ואמונה (אל תיעלבו, התכוונתי בקטע של ויכוחים לא נחוצים) אז באמת נסיים כאן... תודה רבה לכולם.

ההשוואה שלך בין כונני לדיסקים קשיחים מחטיאה לחלוטין את המטרה, בעיקר בהתחשב בכך שכונני אמינים במיוחד למרות שהם נוטים לירידה בביצועים לאחר זמן מסוים. בנוסף לכך, ראוי שתשמור את הציניות שלך לאירועים אחרים, במקרה הנוכחי ניסו לעזור לך ולא לעקוץ אותך.

לא הייתה השוואה בין כונני לדיסקים קשיחים באופן ישיר... סה"כ השתמשתי בדוגמא מתחום קצת שונה על ההבדלים בין מוצר יותר איכותי ופחות איכותי. באותה מידה יכולתי להזכיר את זה שלפני כמה שנים היו צורבים של NEC שכולם התרחקו מהם כי הם נטו למות באחוזים גבוהים מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ה IOMEGA שלך, תברר פשוט את הדגם המסוים, תריץ בגוגל, עם המילה REVIEW ותגיע למישהו שפירק אותו, ואז תדע מה הסמסונג שיושב בפנים.

אחרי שתדע את זה, תריץ את הסמסונג בגוגל, ותנסה לברר עליו מידע גם על האמינות שלו. אני אישית אוהב לראות את התגובות באתר , שבו האנשים כותבים לגבי המוצרים וההחזרות שלהם, ולפי אחוז יחסי של התגובות הטובות והרעות אתה יכול לקבל שמץ של מידע על המוצר (כנראה ארד סל במקרה שלך). כמובן אין זו שיטה מדויקת, וכמובן זה תלוי מאוד למספר הכללי של המגיבים והקונים באתר, אבל אם מדובר בכמה אלפי או מאות אנשים שהגיבו, והציון על המוצר עומד סביבות 80 אחוז מרוצים, אותי אישית הדבר מספק...

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...