שרת Bad Company 2 באוויר (32 שחקנים) - הפרטים המלאים ! - עמוד 17 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרת Bad Company 2 באוויר (32 שחקנים) - הפרטים המלאים !

ALÞHA

האם להשאיר את ה Killcam (הכוללת גם Spawncam) או לבטל?  

834 הצבעות

1. 1. האם להשאיר את ה Killcam (הכוללת גם Spawncam) או לבטל?

• להשאיר
    • לבטל (אני מודע לכך שגם ה Spawncam מתבטלת)

Recommended Posts

• תגובות 279
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שימו לב !

בשביל להצליח ולהתחבר מחדש לשרת של HW, עליכם להסיר את השרת של HW מרשימת המועדפים, לפתוח את ה Servers Browser במשחק, להקיש HWzone.co.il בחיפוש (להעיף את כל הסימונים מהפילטרים קודם-לכן), לבצע חיפוש ולהוסיף אותו מחדש ל Favz.

כנ"ל גם לגבי שאר השרתים שהיו אצלכם במועדפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי לפני כמה ימים בשרת של REAL PEOPLE וכל פעם שמישהו היה ברצף הריגות אז זה הקפיץ הודעה שsomeone is on a killink spree או שהוא בלתי ניתן לעצירה, לדעתי זה יהיה נחמד אם גם בשרת של HWzone יהיה הודעות קופצות כאלה(מזכיר את UNREAL)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם DICE היו מאפשרים הרצה של סקריפטים, אז אפשר היה לכתוב משהו כזה.

אגב, למישהו שתוהה למה הסרבר מוצג כהארדקור ב Browser -

http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-bad-company-2-pc/1055379-why-do-servers-become-hc.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהולך בשרת שלכם פשוט גועל נפש. שמים זין אחד גדול על כל החוקים שלכם, אין שום דרך אחרת לתאר את זה.

כרגע יצאתי ממשחק (שהלך לי די מצוין), אבל פשוט רוב האנשים משתמשים במטול / גוסטב. מתוך 20 פעמים שמתתי לפחות 15 היו ממטול. ופשוט SPAM הולך של הדבר הזה. ולא במקום של 'מחסה' וכדומה, חופשי בשטח פתוח ללא שום ספק. אנשים באים מולי עם מטול או גוסטב.

אין בעיה אם זה היה אחד שניים. אבל ההרגשה היא שזה כולם. אתה רץ איפשהו ואתה פשוט שומע בום אחרי בום. אתה רואה את העקבות של כל המטולים סביבך זה פשוט בע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין שמפריע לי הוא לא זה שמשתמשים במטול או גוסטב באופן מוגזם מדי, אלא זה שיש חוקים נגד שימוש מוגזם. והרושם הוא שלאף אחד לא אכפת. היה עדיף כבר שלא יהיו חוקים ודי בכך. הרי מה הטעם? =\

בכל אופן, אני אשמח להתארגן עם כמה אנשים פה שמעריכים GOOD GUN FIGHT ולשחק כמה ראונדים עם ונטרילו (או מה שבא לכם). D=

אם אפשר גם אלפא, תוסיף את השם שלי לעמוד הראשי פה IGN: Chizhevsky.

תודה. D=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים,

אולי זה לא הבראנץ' הנכון לעלות את הבעייה שלי אבל לפניי יומיים כל השרתים שהיו אצלי במועדפים (כולל HWzone.co.il) נהפכו לאפורים (grayed out) בלי יכולת לכנס אליהם.

אם עושים חיפןש על כל השרתים אזי התוצאה היא רק משהו כמו 20 שרתים במקום עשרות בדרך כלל.

מישהו נתקל ב זה ? מה עושים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...