תקיעות בכניסה ויציאה ממשחקים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקיעות בכניסה ויציאה ממשחקים

yambtz

Recommended Posts

זה קורה לדעתי בזמן שאני מחליף רזולוציה. אני פותח משחק, והוא במקום להחליף רזולוציה פעם אחת כמו שהוא עשה עד לפני שבוע, ולעלות מהר מאוד, מחילך שלוש פעמים, כאשר בינהן המסך שחור. לוקח דקה וחצי עד שזה עולה. (פה מדובר במסך connecting של הדמו של BF42 כשפותחים שרת מ All- Seeing Eye )

המשחקים עצמם עובדים נהדר, ממש בלי בעיה. אבל כשאני יוצא הבעיה האמיתית. זה יוצא מהמשחק ומחליף רזולוציה כמו שצריך. אבל התוכנה שמתחת ( mirc בדרך כלל ) לא נראית כמו שצריך: כל הכפתורים על ה toolbars למיניהם "הרוסים" ובמקום שהם אמורים להיות יש פשוט צבעים מעורבבים. כל פיקסל בצבע "שבא לו". האנימציה של העכבר ושל הווינאמפ (וכנראה גם של דברים אחרים שלא שמתי לב) נתקעת אחרי שלוש שניות, ואז עוברות כמה שניות ככה עד שהמסך מחליף רזולוציה מ 1024x768 לבדיוק אותה רזולוציה! הור רק כאילו מחליף אבל הוא בעצם לא. ואז כל מה שתארתי חוזר על עצמו. לפעמים אחרי כמה דקות המרווח בין "ההתקפות" שלו גדל ונפסק בסוף ולפעמים אחרי רבע שעה אין שינוי אז אני עושה ריסט.

יש לי winXP עם aston shell

יש בעיית התחממות רצינית, מעבד על 48-55 על 36-42 וההארד דיסק וכ. מסך רותחים שאני כמעט מקבל כוויה. המארז פתוח.

אם מישהו יודע משהו שיגיד. קרה כבר 6 פעמים.

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...