ה-ויכוח הגדול !!! {סלרון או את'לון } - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-ויכוח הגדול !!! {סלרון או את'לון }

KoM

Recommended Posts

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבה נסכם:

P4 = Bad

P3 = Good

hence

Tualatin = Good

hence

Celeron (based on 'T' core) = Good

סלרון טואלאטין = את'לון XP מבחינת הביצועים בשטח

סלרון טואלאטין גם משתלם יותר מבחינה כספית.

סלרון טואלאטין מציג ביצועים טובים אף ורק אחרי שהוא עבר המהרה. נסה להשוות סלרון 1.2 עם Tbird 1ghz ונראה את התוצאות...

בשום פנים ואופן האת'לון הוא מעבד גרוע

הוא מתמודד יפה מאוד עם מעבדי פנטיום 4 (ראה לעיל, דרעק) בהפרשי מהירות שעון גדולים מאוד לטובת הפנטיום 4, אבל כשיש הפרש כה גדול במהירות שעון (400Mhz) והאת'לון צריך להתמודד מול מעבד מבוסס טואלאטין, אין מה לעשות, הטואלאטין פשוט לוקח.

כל הדברים הנ"ל נאמרו ע"י מעריץ מושבע של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם אנשים מוזרים...

T-Bird בן שנה וסלרון בן חודש, שניהם בלי כלום כלום כלום - אותם ביצועים

ברגע שאתה מוסיף ל-T-Bird את ה-3DNow! שלו שקיים ב-90 אחוז מהתוכנות הקיימות !! הוא קורע כל מעבד של אינטל...

אולי לא אם אתה מוסיף למעבד של אינטל SSE, אבל:

א. Athlon XP תומך ב-SSE, ו-T-Bird גם ככה כבר אי-אפשר לקנות, אז מה הקטע? הסלרון (או פנטיום2\3\4) עדיין חלש יותר...

ב. אין בכלל תוכנות שעושות שימוש ב-SSE !!!!!!! יש אולי שתיים כאלה בכל העולם !!!!!!!!!

דיי כבר, מדובר כאן בבדיקה סטאטית, כאשר כל מעבד יודע לתת את כל מה שהוא יכול בזמן אמת...

האת'לון של פבל עומד על 1.6Ghz, ובלי כלום כלום כלום הוא עדיין חלש מסלרון בלי כלום כלום כלום, תראה במו עיניך !

ברגע שאתה מוסיף לכל מעבד את סט הפקודות המתאימות הוא מצליח להשוות ביצועים עם כל במהירות דומה, במחיר נמוך פי כמה ( הסלרון), כל מה שאני מנסה להגיד כאן שלשדרג היום זה רק לסלרון, כל שדרוג אחר זהן בזבוז כסף במיוחד כשברים כמו KT400 ברקע, או האמר, שרק הם מצדיקים שידרוג אמיתי !

הסלרון לא חלש בשום מצב ! תבין את זה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

עמרי , בלי לזלזל בך , אני חושב שהתבלבלת בין SSE לSSE2 ...

SSE קיים קרוב ל3 שנים , לא נראה לי הגיוני ששום דבר לא משתמש בו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מתמודד יפה מאוד עם מעבדי פנטיום 4 (ראה לעיל, דרעק) בהפרשי מהירות שעון גדולים מאוד לטובת הפנטיום 4, אבל כשיש הפרש כה גדול במהירות שעון (400Mhz) והאת'לון צריך להתמודד מול מעבד מבוסס טואלאטין, אין מה לעשות, הטואלאטין פשוט לוקח.

נו זה הרי מובן מעליו!

המעבד שלו עבר (שלי לא), והוא עובד עכשיו במהירות שעון גבוהה יותר ב-400MHz מהמעבד שלי (הבדל של כמעט 50 אחוז!!) אז מובן מאליו שהוא יהיה "מהיר" יותר !

דיברתי על שני דברים!

מחיר - המעבד שלי עולה היום 20 שקל. הוא בן מעל שנה.

ביצועי FPU - מימי האת'לון הקלאסי vs. 3, לא היתה לאינטל תשובה ליחידת ה-FPU המדהימה של האת'לון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי , בלי לזלזל בך , אני חושב שהתבלבלת בין SSE לSSE2 ...

SSE קיים קרוב ל3 שנים , לא נראה לי הגיוני ששום דבר לא משתמש בו .

3 שנים, ועדיין אני יכול לספור על יד אחת את מספר התוכניות שמשתמשות בו.

קוויק 3, WinAMP, Windows MediaPlayer.. אממ... בטח איזה מקודד נחמד... זהו בערך

כל אלה (חוץ מקוויק 3) כוללים גם תמיכה ב-3D Now!... ו-3DNow! מול SSE: ניצחון ברור של ה-3DNow! (ה"משופר").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו זה הרי מובן מעליו!

המעבד שלו עבר (שלי לא), והוא עובד עכשיו במהירות שעון גבוהה יותר ב-400MHz מהמעבד שלי (הבדל של כמעט 50 אחוז!!) אז מובן מאליו שהוא יהיה "מהיר" יותר !

דיברתי על שני דברים!

מחיר - המעבד שלי עולה היום 20 שקל. הוא בן מעל שנה.

ביצועי FPU - מימי האת'לון הקלאסי vs. 3, לא היתה לאינטל תשובה ליחידת ה-FPU המדהימה של האת'לון.

המעבד שלך לא עולה 20 שקל, כי הוא לא מיוצר יותר נקודה, כמו שתגיד ש-K6 יעלה חצי שקל !?!

400 מגה הרץ ?אבל הבדלים באמת של פי שתיים, אל תדאג אני יעשה גם בנצ'מרק כשהוא יעמוד על 1200, אולי פחות... עדיין הוא יהיה מהיר יותר, וזה ברור...

אגב אני מדבר על כדאיות הקנייה כיום, והיום המעבד שווה יותר מאת'לון XP1600, בטח בשילוב עם SDRAN זולים...

פשוט לא הסכמתי עם זה שאמרת לי באיי סי קיו שהמעבד שלך חזק יותר...

אגב, מעבד בן שנה לא נהייה חלש יותר !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שאני מנסה להגיד כאן שלשדרג היום זה רק לסלרון, כל שדרוג אחר זהן בזבוז כסף במיוחד כשברים כמו KT400 ברקע, או האמר, שרק הם מצדיקים שידרוג אמיתי !

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

מי דיבר על שידרוג ??

תגיד לי, השתגעת לגמרי ?

ה-T-Bird 1GHz שלי הוא בן שנה תמימה, ואף יותר! אף אחד לא יקנה אותו עכשיו!

כל מה שרציתי להראות לך זה שהמעבד שלי, בן מעל שנה, קורע ב-FPU את המעבד בן החודשיים (בקושי) שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוסיף לכל זה יכולות מהטובות כיום,0.13 מיקרון, צריכת חשמל נמוכה, מחיר נמוך בהתאם, וחום מופק נמוך עד כדי גיחוך, והויכוח כמעט הסתיים...

אגב, מי שמתבכיין על זה שהויכוח תינוקי הוא ממש לא, לפי דעתי זה אחד הויכוחים הטובים שהיו כאן לאחרונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...